Аборт с вакуум

  • 1 054
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, вчера ми направиха аборт с  вакуум.бях бременна в 6г.с. и причините,които наклониха везните към аборт са много.Според гинеколога ми трябва да има леко кръвотечение от 24 часа до 3 дни.При мен нещата обаче са по-различни.не е кръвотечение, а много тъмно кафеникаво нещо, което е в изключително оскъдно количество.Имах много силни болки вчера, но те бяха (поне така предполагам) защото упойката беше редуцирана наполовина(алергична съм).Днес усещам само леко напрежение.Въпросът ми е дали е нормално да няма кръвотечение и как да разбера, че всичко е е наред и след време ще се радвам на бебе.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Здравей! Аз правих аборт с вакуум преди 4 години. Доколкото си спомням, кръвотечението се появи след 2-3 дни, а не веднага. За болки не си спомням да съм имала. За по-сигурно, ако продължат, се обади на лекаря си. За това, дали няма да има проблем със забременяването после, незнам дали някой със сигурност може да ти каже. Аз забременях веднага, щом реших. предполагам, че профилактичните прегледи ще установят, ако има проблем. Поздрави! Hug

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми то до 6г.с понякога не се знае даже, дали има бременност, пък ти вече си я махнала.... newsm78

Инак според субекта. Имам приятелка, която не кърви въобще  Shocked

# 3
  • Мнения: 1 006
Различно е при всеки...Аз започнах да кървя още преди да успея да стигна до вкъщи!
Това беше преди 3-4 години.
Забременях още от първия опит, след като решихме да имаме дете - изкарах сравнително спокойна, без особени проблеми бременност, родих бързо и според остналите мами - лесно..........
Желая ти късмет!

Изчакай още малко и направи контролен преглед!
Късмет!

# 4
  • Мнения: 1 555
Здравей, недей де си мислиш лоши работи, разбира се че ще си имаш прекрасно бебе, тогава когато си готова и искаш !!! А относно кървенето не е задължително да кървиш обилно въпреки че при мен беше доста силно, а ако продъжава да те боли отиди на преглед за да се успокоиш,

Успух !!!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт