Подариха ми италианска козметика, но не разбирам италиански и ...

  • 789
  • 5
  •   1
Отговори
  • на Север
  • Мнения: 503
незнам едното от тях как се казва. Едното е хидратантен крем, другото пилинг маска, а това  http://www.confrontoprezzi.it/confronto/prezzi/prodotti_salute_b … ezzo_E_Saninforma   
какво е и как се казва, нямам представа. исля, че е нещо за почистване, ама как точно се ползва, незнам. Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
според мен е нещо като тоалетно мляко

# 2
  • София
  • Мнения: 6 521
почисващ, успокояващ крем/мляко Laughing

# 3
  • на Север
  • Мнения: 503
да ама май трябва да се мие, пише нещо за вода на опаковката и нещо за контура на очите, което е важно дали да се почистват или не?! newsm78
 чудя се да взема да пейстна малко инфо ли?

# 4
  • Мнения: 2 379
Sant'Angelica Vivissima Purezza Viso

Описание:
Кремообразен мус, който обогатява със своята нежност ежедневните процедури по почистване на лицето. Нанесен върху лицето, става мек и лек, омекотява и предпазва и помага да преоткриете кожата си по-чиста, свежа и блестяща.

Характеристики:
Много мек и нежен мус за масаж на лицето и врата, за сутрешно или вечено почистване. Изплаква се с вода или се премахва с памучно дискче/тампонче. Оставя кожата свежа, овлажнена и копринена. Премахва от лицето следите от умората и замърсяването. Неговата деликатна формула го превръща идеален и за околоочния контур.
- Дерматологично тестван
- Внимателно изготвена формула, свеждаща до мунимум рисковете от алергии.

Начин на употреба:
Нанесете муса и масажирайте лицето и врата, после премахнето с памучно тампонче или отмийте с вода. Идеален също и за разгримиране и за премахване на следите от умора по лицето. Неговата деликатна формула го превръща идеален и за околоочния контур.

(Малко са си повтаряли едно и също Joy)

Това е в общи линии, другото е списък на самите съставки.

Надявам се, че това е информацията, която търсеше и съм ти била от полза  bouquet

Последна редакция: чт, 22 дек 2005, 14:54 от piccolina

# 5
  • на Север
  • Мнения: 503
ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ smile3525
Все очаквах нещо, ама чак пък толкова старание.  Hug
много мило, още веднъж благодаря Wink

Общи условия

Активация на акаунт