Високо кръвно налягане - признаци ?

  • 1 046
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
Здравейте,
по принцип имам ниско кръвно налягане и признаците ги знам. Наливам се с много вода и всичко е ок.
От вече три дена усещам страхотен шум и налягане в ушите си.
Незнам как да го опиша по- добре.
Онова гадно чувство, когато сменяте налягането, когато изкачвате да кажем място с по- голяма надморска височина и ви заглъхват ушите. Пия вода ама нищо не става.
Напрежението не е постоянно, но е през по- голямата част от денонощието.
Възможно ли е да е от високо кръвно налягане и не трябва да правя, за да изкарам и днес, а то се е видяло, че ще се ходи на доктор утре?

# 1
  • Мнения: 7
Според мен е напълно възможно, особено ако имаш и силно главоболие!Друг път имала ли си такива оплаквания.Има ли в рода ти хипертоници?Питам защото хипертонията има наследствено предразположение!!!

# 2
  • Мнения: 2 381
Рали, благодаря ти
Ами незная някой да е с високо кръвно в рода ни. Може би баба ми - тя вдига от време на време. Силно главоболие нямам (само през нощта и то защото се събудих със силно стисната челюст), но имам чувството че ми мирише на кръв постоянно.

# 3
  • Мнения: 2 125
Ако чувстваш тъпа болка отзад на тила е възможно да си качила или границите да са събрани, но веднага направление и при невролог. С това шега не бива!!! Stop

# 4
  • Мнения: 2 381
Благодаря ти stellina. Още сега ще си запазя час за утре да се видя с докторката за първи път тази година....

# 5
  • Мнения: 2 125
 newsm10 Успех, дано е леко неразположение!

Общи условия

Активация на акаунт