Бъдни вечер, Коледа и сняг - радост и надежда във душата, пак - 19.12 - 25.12.05

  • 7 509
  • 182
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добро утро девойки Party Party Party
Вземам заглавието на Ирини защото много е хубаво /дано не ми се сърди, че пускам тема с нейно заглавие/ Hug
Седмицата я започвам с болно гърло и колдрекс и вит.С и чайове а да видим как ще я завърша.
Лея какво стана с този твоя цикъл newsm78
Нека тази седмица е седмица на надеждите и сбъднатите желания  bouquet

# 1
Добро утро и от мен!
Момичета, желая ви  дядо Коледа да ви донесе тъй желания подарък!
Аз също като Хера нещо съм болнава, ама се надявам да спра болестта рано-рано...  Стискайте ми палци на 21  ще се разбере дали съм слушала тази година Wink, Успешна седмица!!!!

# 2
  • Мнения: 2 096
Здравейте  wavey
Да се включа и аз след Хера..  bouquet  Аз миналата седмица доста си поболедувах и не можах да се размина само с Колдрекс. А вчера и допълнително намръзнах. Ходихме да купуваме коледни подаръци и въпреки, че процеса на закупуването беше много приятен, доста понамръзнахме  cold Но вече се възстановявам - с ударни дози чай и на топло край печката. Майка ми беше купила за сестра ми едно лекарство с алое за подсилване на имунната система и смятам да си купя и аз едно такова, че голямо боледуване тази година.
Иначе както ви казах с Коледните подаръци съм почти готова, т.е. готова съм с детските подаръци.. другите не са толкова важни. С любимия по принцип си купуваме един общ подарък и за двамата, нещо по големичко, но това за НГ така че има време.
Другото интересно е че това ми е първия цикъл от 1г. в който не пия противозачатъчни. Спрях ги вече и съм двойнствено настроена. Ще видя първите няколко месеца дали ми се е нормализирал цикъла. Пък то Божа работа - може и да не видя.
Поздрави на всички! Весела и щастлива седмичка! Аз вярвам че на Коледа стават чудеса и се моля и медиците ни в Либия да повярват в това!

# 3
  • Мнения: 3 154
Good morning, ladies!

Болничките да оздравяват, че Коледа иде - трябва да сте здравички за празниците Mr. Green И аз по тоя случай днеска ще навестя личната, че в събота нещо взе да ми се подува от едната страна до сливицата (ама не е сливица) и сега съм шаш Shocked ooooh! но въпреки това смятам днес да се вдетиня и да отъркалям мъжо в снега Twisted Evil

Небесно ангелче, хайде дано да не разбереш дали ще ти се нормализира цикъла след противозачатъчните Wink Grinning

Успешна седмичка ви желая!

# 4
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета!

Хера и Ирини, поздравявам ви за прекрасната тема  bouquet Дано за всички тази седмица е изпълнена с радостен трепет и топлина в сърцата; нека тъжните намерят утеха, отчаяните - надежда. А за всички - много подаръци и щастливи изненади Praynig

Аз днес следобеда си заминавам в Сливен при семейството. А преди това, сега сутринта ще се отдам на почистване на бърлогата и украсяване, за да може Пламен като се върне от работа да му стане хубаво Peace

Сънчи, стискам палци всичко да е наред! Може да е подуване на лимфен възел поради прекарана вече инфекция.

Миа и Скай Ейнджъл, бързо да оздравявате. Има чудесни коледни лекове за настинка, напр. греяна ракия с горещ чай край камината...

# 5
Гризката, аз снощи се лекувах с ракийка - външно и вътрешно, за по-сигурно Grinning

# 6
  • Мнения: 2 096
Абе и аз се сетих за греяна ракийка ама много късно - вече бях започнала антибиотика. А съм се зарекла това да е последния антибиотик който пия.. Моята лекарка само с такова ме тъпче. Онзи ден намерих в нета телефон и адрес на две лекарки които се занимават с хомеопатия и смятам да се поинтересувам от този метод за лечение и при следващата "лека настинка" да ги посетя. Аз отдавна не съм доволна от моето джи пи ама не съм чула за някой по добър лекар.. Питах кой ли не и всеки казва - "моята не е по добра". Пък сега беше времето за смяна на лекар.. Май ще го пропусна. И все пак ако някой е чувал за добър личен лекар във Варна - да ме упъти, ще съм благодарна.

# 7
Аз по принцип избягвам антибиотици, гледам по бабешки да се лекувам.. Не знам какви са тия лекари при най-малката настинка и бам антибиотик.. newsm78...

# 8
  • Мнения: 1 153
Доброутро мацки Hug
Абе аз снощи си мислех дали да не пусна темата ама ади викам си че и вие трябва да сколасате някой ден да го направите Mr. Green
На болните пожелавам да се оправят бързо,че празници не се посрещат така Naughty

# 9
  • Мнения: 2 120
Здравейте девойки. Страхотен сняг, какво ще кажете...
На болничките препоръчвам Virus Stop. на мен ми действа много бързо и е за всичко-хрема, температура, отпадналост, въобще комплексно действие.
Аз си чакам лелката, винаги е така до 10 ден след ову се чувствам много бременна и... после нещо се проваля и надеждата ми е разбита.
Като говоря за разбити надежди не ме разбирайте погрешно, никак не съм отчаяна, напротив Нова година-Нов късмет.
Следващото ми ову се пада на 31.12.2005, какво ще кажете? Гот нали.
Целувки и чао за сега.

# 10
  • Мнения: 2 096
Странно моята овулация се пада на 29-ти, а току що ми свърши.. Дара как на теб още не ти е дошло а овулацията ти се пада на 31-ви?!! Май не смятам правилно.. Я помагайте.. Дойде ми на 15-ти декември. Цикълът ми е 28 дни. Овулацията би трябвало да е на 29-ти нали...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 372
Добро утро и късметлива седмица за всички и от мен.

sky angel, ако цикълът ти е съвсем, ама съвсем стандартен, като по учебник, овулацията ти вероятно ще е на 28. Дара вероятно има рзличен по дължина цикъл от твоя. И на мен ми се пада ову на връх Нова година (дано е на късмет), че вече ми падна БТ и днес очаквам включване. Но понеже цикълът ми е 26 дни и овулацията на 13 ден (по мои сметки), ето ме сред класиралите се с овулация за празника Simple Smile

Дара, стискам палци да си сбъркала и да няма следващо ову на Нова година, а след двеста и незнам колко точно бяха дни Simple Smile Ако не, стискам палци и на двете ни в празничната нощ. Да не пропуснеш момента, покрай празника, ей!  Wink

# 12
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте снежинковци усмихнати!!!
Първо почерпката!!!



Днес е соленичка, че докато сколасам да влезна кое време станало - Ракиено!  Joy

На всички болни желая скорошно и безпроблемно оздравяване!

Прегръщам ви и ви приканвам към повече позитивизъм и доброта.

# 13
  • Мнения: 4 302
Аз си чакам лелката, винаги е така до 10 ден след ову се чувствам много бременна и... после нещо се проваля и надеждата ми е разбита.
Като говоря за разбити надежди не ме разбирайте погрешно, никак не съм отчаяна, напротив Нова година-Нов късмет.

О, Дара и аз съм така. Вчера даже що неща ми бяха в главата с това закъснение и тези "симптоми"  newsm78, но сутринта си мерих Т /36,8/ и стана ясна работата. Ще се надяваме до последно, пък току виж Господ ни зарадва!
Теди, мммммнооооооооооооооого вкусно ми изглежда почерпката! Благодаря  Crazy
Болничките, пожелавам ви бързо  оздравяване!
А на всички ви пожелавам изпълнена с любов и красота седмица!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро, Снежанки  Heart Eyes
Хубаво е да има много сняг, нали? Така ми идва да се отъркалям в него Grinning
На мен вчера - 34 ден, ме посети лелката, но хич не й се сърдя. Нали вече си имам план-график. Утре ще си изследвам хормоните. И аз като повечето от вас нещо съм понастинала. Гърлото ме боли доста и даже бях на път да си загубя гласа, но днес съм по-добре. Държа се на крака и съм бодра благодарение на Грипекс.
Оздравявайте бързо, сладуранки, че като идва Дядо Коледа трябва да сме здравички, и усмихнати, и красиви Flutter
Изпращам много снежни целувки на всички Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт