пътуване с дете на една година

  • 467
  • 6
  •   1
Отговори
Моля кажете ми набързо как да се справя с пътуването, което ми предстои за Коледа. Дъщеря ми е на една година и търчи напред назад все едно има шило нали знаете къде. Ако се опитам да я накарам да седи на едно място крещи и реве като обезумяла. На мъжа ми му дадоха отпуска и искаме да се върнем за Коледа в България. Как да се справя в самолета обаче дайте ми съвети моля ви.

# 1
нас ни спасява само собствено място в самолета за нашето маймунче сладко, дето не иска да седи на едно място за повече от 1мин., и столчето за колата.
сигурна съм че знаеш , че може да сложиш бустер сеет на седалката в самолета, хем детето е седнало удобно, хем е с колан и не може да мърда. последният път не е мръднал 4часа от седалката, 2 спа и два прекара в разлистване и късане на списанията в самолета. тогава бяхме на 1г. и 4 м.
успех!! Grinning

# 2
Здрасти солесито,

Нашето пътуване е десет часа до Милано и после още два до София и освен това сега разбирам, че трябваше да купим билет, много ти благодаря за информацията. Някакви други играчки носила ли си с теб по време на пътуването?

# 3
  • Мнения: 3 491
Да, ние сме пътували с 1-годишно дето не го свърта на едно място от Америка до България. Не сме му вземали седалка. Взехме обаче играчки. Ако можете да седнете на места в самолета, където пред вас да е по-широчко, ще е много добре. Oколо тоалетните и аварийните изходи май бяха такива местата. Така можехме да го пускаме да играе на пода на самолета и там да си бута количките, а с краката си му правехме "кошара". И много ходене напред-назад из самолета имаше, разбира се, особено при дневния полет от Прага. Нощният полет на отиване беше лек. Щом няма да си сама, а с мъжа си, не се притеснявай.

# 4
  • Мнения: 7 091
Моля кажете ми набързо как да се справя с пътуването, което ми предстои за Коледа. Дъщеря ми е на една година и търчи напред назад все едно има шило нали знаете къде. Ако се опитам да я накарам да седи на едно място крещи и реве като обезумяла. На мъжа ми му дадоха отпуска и искаме да се върнем за Коледа в България. Как да се справя в самолета обаче дайте ми съвети моля ви.

Като човек пътувал сам 2 пъти до и 1 път от Щатите с такова шило моята препоръка:
-нощен полет ( колкото и да са бурни децата, все по някое време лягат да спят Simple Smile )
- малки занимателни играчки( които не е виждала, освен това и ги давайте само когато положението стане неуправляемо и то една по една)
-малки неща за гризане( бисквитки, солетки, гризки- влизав в употреба по всяко време за заемане на ръцете)
-търпение на килограм..Simple Smile Вие поне ще сте двамата с тати, така че пътуването ви ще е песен, не го мисли въобще!
Успех!

# 5
  • Мнения: 4 629
И мен ме вълнува тази тема, защото и ние планираме пътуване скоро. Та следя всички съвети с интерес и благодаря на мамите споделящи опит  bouquet

# 6
  • Мнения: 768
Като сте двама лесно ще се справите Grinning, дори и с две. Лошото е когато се сменят на често полетите, през няколко часа тогава се стресират много бебоците. На излитане и кацане давай вода непременно. Сложи си на удобно място памперсите и кьрпичките. Малката бебка се наака  до уши и мен нацапа като летяхме лятото и добре че имах всичко под рька успях да я преоблека и почистя бьрзо-а на седалката до мен слава богу нямаше никой.

Общи условия

Активация на акаунт