Прием в детски градини в Пловдив - 2

  • 57 641
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 300
Много благодаря за отговора, ще следя темата Simple Smile
Честита Коледа

# 76
  • Мнения: 97
Здравейте, може ли да ми кажете кога и как се кандидатсва за ясли , градина и кухня, т.е. колко голямо трябва да е детенцето, защото съм чула че много се чака.

При нас не искаха бележка от джипито, това за в Кичука.Подаваш молба и ако има място почваш от следващият път, ако няма ходиш и проверяваш  Sick
За яслите можеш да минеш да подадеш молба,, въпреки че с тези нови промени не знам дали ще има смисъл, същото се отнася и до градините.

# 77
  • Мнения: 300
Snakeeeeee аз също съм в Кючука, препоръчай ми моля те ясла и градина. Имам един въпрос, когато се подава молба за ясла или градина има ли проблем, че адреса на майката не е Пловдивски, искам да кажа и постоянен и настоящ.  На бащата адреса е Пловдивски.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 746
mimetopl, за кухнята в Кичука, знам, че приемат молби когато детето навърши 8 мес. За там няма проблем, ще взимаш кухня, не се притеснявай. За яслите на твое място бих отишла веднага да подам, независимо от това дали ще въведат електронното. Моето дете е в ясла Слънчо и съм изключително доволна. Според мен това е и най-добрата ясла в квартала. Иначе бих те посъветвала да подадеш и в Мечта и 12/не й знам името/. Подавай навсякъде, за да имаш по голям шанс.  Peace
В Слъчно молби се приемат всеки ден от 13,00-15,00/или 15,30 май беше/ Молбата е свободен текст+копие на Акт за раждане на детето.
За градини аз съм подала навсякъде-Мая, Малина, Албена, Деница, Валентина, 8-ми март. Знам, че в Малина, Деница и Валентина до последно приемаха молби целогодишно, но може да се обадиш и да питаш, за да не се разкарваш напразно. Ето тук може да разгледаш къде се намират градините и да се обадиш по тел за да попиташ http://maps.google.bg/maps?hl=bg&gs_upl=2l2l3l594l1l1l0l0l0l … p;ved=0CFgQtQMwAA
Аз подадах в тези градини в които приемат целогодишно когато дъщеря ми беше на 1 год.

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 21:46 от ninand

# 79
  • Мнения: 2 005
...когато се подава молба за ясла или градина има ли проблем, че адреса на майката не е Пловдивски, искам да кажа и постоянен и настоящ.  На бащата адреса е Пловдивски.

При мен имаше проблем. Този, който подава молбата, трябва да е жител на Пловдив. Може мъжът ти да я подаде.

# 80
  • Мнения: 300
Много Ви благодаря момичета звъннах на няколко места, изчакват промените, така че ме посъветваха след 3 януари да действам.

# 81
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Много Ви благодаря момичета звъннах на няколко места, изчакват промените, така че ме посъветваха след 3 януари да действам.

До тогава няма да са готови обаче. Промените не са влезли още дори за обсъждане по комисии в Общинския съвет, пък какво говорим за гласуване, време за обжалване и т.н. докато влязат в сила.

# 82
  • Мнения: 97
Мда и за мен Слънчо е най-добрата ясла  Grinning Наесен чакам някъде да ни приемат, но дали ще стане не знам  Crazy
Иначе градина мога да похваля веднага Светлина. Дъщерята беше там. Но сега бих искала да ни приемат или в Малина или във Вяра, по-близо ще ми е че се преместихме. Но има време ще тръгваме чак 2013г. Иначе съм подала във всичките ясли и градини в квартала, освен във Валентина!Иначе кухнята е много хубава в квартала  Peace Иначе ако ни вземат в Светлина, там го давам  Grinning

# 83
  • Мнения: 300
А къде е Слънчо, аз не я видях на картата, свързах се само с 14-та Мечта, утре ще подам там, а с 12 на Талев не можах, утре ще звъня, да не би тя да е Слънчо?

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 746
mimetopl, Слъчно е срещу големия парк, или като вървиш по ул. Г. Кондалов след ДКЦ-то. Или още да те подсетя ако знаеш къде се записва за детската кухнята-след нея е. Надявам се да си се сетила. Задължително подай там и то колкото се може по бързо, защото яслата е много хубава. Аз подадох там когато дъщеря ми беше на 2 мес и я приеха. Но наплива за там е голям, така, че гледай колкото се може по бързо да подадеш.
А 12 е срещу вагоноремонтния, май така се водеше-има едни вагони отсреща. Близо да бившите хали. За там само ще кажа, че директорката е малко особена, поне аз съм с такива впечатления и май имаше само 2 дни в седмицата за прием на документи. Опитай пак да се свържеш.

# 85
  • Мнения: 300
ninand сетих се къде е, на 5-6 минути от нас, още днес ще отида. Другата също я знам, пак ще звъня. Благодаря Ви за инфото много сте любезни и полезни  Hug

# 86
  • Мнения: 130
Добро утро!
Кога се очаква да влезе това електронно записване за Пловдив?

Ние би трябвало септември 2013 година да тръгнем на градина .

Преди няколко месеца подадох в няколко градини молба и тогава всеобщото мнение на тези, които ми приеха молбите беше , че едва ли не е безмислено, защото ще се въвежда ел система и тогава няма да важат тези молби.

Весело посрещане на НГ !

# 87
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Добро утро!
Кога се очаква да влезе това електронно записване за Пловдив? .....

Хич ли не четете писаното малко преди вас?  Wink

Ел.записване би трябвало да се въведе още за следващата учебна година, но все още дори критериите и софтуера на са избрани. Около февруари - март трябва да стане ясно окончателно, т.е. евентуално да се гласува в Общинския съвет.

# 88
  • Мнения: 130
Добро утро!
Кога се очаква да влезе това електронно записване за Пловдив? .....

Хич ли не четете писаното малко преди вас?  Wink

Ел.записване би трябвало да се въведе още за следващата учебна година, но все още дори критериите и софтуера на са избрани. Около февруари - март трябва да стане ясно окончателно, т.е. евентуално да се гласува в Общинския съвет.


Лелеее то да го е страх да пита човек  Winkизбягвам да пиша, а само чета .Може пък и да съм попрочела ...  Но може пък и да съм пропуснала в бързината. То затова го има и вица за форумите в различните страни . Както и да е !
Благодаря за отделеното време все пак !

# 89
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не се сърди, де  Hug
Просто наистина едни и същи неща се пишат по сто пъти...

Общи условия

Активация на акаунт