БЕБЕ И БАСЕЙН??????

  • 1 996
  • 6
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ Grinning ПОНЕЖЕ ЗА КОЛЕДА, СЪМ ПОДГОТВИЛА ПОДАРЪК ЗА МОЯ МЪЖ( SunglassesЕ И ЗА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО)-ПО4ИВКА ЗА 2 ДНИ В ЕДИН ХОТЕЛ КОЙТО ИМА ОГРОМЕН ВОДЕН ПАРК КЪДЕТО ПРЕДПОЛАГАМ щЕ ПРЕКАРАМЕ ПОВЕ4ЕТО ОТ ПО4ИВКАТА,ЗАщОТО НА ВЪН ИМА ПОЛОВИН МЕТЪР СНЯГ Party ТА СЕ 4УДЕХ ДАЛИ МОЖЕ МАЛКАТА, КОЯТО Е НА 6МЕС.ДА ВЛИЗА В БАСЕЙНИТЕ,ДАЛИ НЕ Е ОПАСНО ЗА ТОЛКОВА МАЛКО ДЕТЕ newsm78 ИМАМ ПРЕДВИД НЯКАКВИ ЗАРАЗИ(ГЪБИ4КИ И ДР.РАБОТИ)ПРЕДПОЛАГАМ 4Е МОЖЕ ДА СЕ ПОшЛЯПА МАЛКО,НО СПОДЕЛЕТЕ АКО ИМАТЕ ОПИТ ooooh!БЛАГОДАРЯ

# 1
  • Мнения: 160
Ние през лятото го карахме на басейн (Гого беше на повече от година) и от хлора, с който почистват басейна, му се бяха зачервили очичките. Аз много се бях притеснила, ама на другия ден беше добре. Питай в хотела как и колко често почистват басейна - обясни, че искаш да вкараш детето вътре. Пробвай с потапяне за 1-2 минутки и ако след час всичко е ОК - пак пробвай. На нея сигурно страшно много ще й хареса. Весело изкарване на празниците!

# 2
  • Мнения: 1 417
Ами, засега не сме имали проблеми Simple Smile освен с излизането от водата Wink Слагам му едни памперси за плуване, че другите като се намокрят стават 100кг и е такава радост...Предполагам че водата ще е достатъчно топла, все пак е вътрешен басейн, пък и със сигурност няма да сте единствените с бебок там. Приятно изкарване и весели празници!

# 3
  • Мнения: 1 613
Ние редовно водим малката с нас на басейн.
До колкото знам едно от условията е, че водата не трябва да е под 31С. (така е в нашия "детски" басейн тук)

# 4
и аз си мисля 4е няма проблем в нормален басеин,но това е парк и вътре има толкова мн хора и така мирише на хлор 4е направо на теб ти става гадно.......

# 5
  • Мнения: 138
и аз си мисля 4е няма проблем в нормален басейн,но това е парк и вътре има толкова мн хора и така мирише на хлор 4е направо на теб ти става гадно.......

Преди време имаше подобна тема в "Майки (бъдещи и настоящи)" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=46770.0, погледни я ако искаш. Нашта бебка от както стана на 6 месеца редовно я водиме на басейн, но във водните паркове и аз имам усещането, че водата е твърде хлорирана.

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 08:04 от ИнA

# 6
  • Мнения: 55
Смятате ли че преди 50 - 100 години са къпали бебетата с пречистена вода от бойлера или са я гребали с кофи от кладенци ? и децата са били по здрави.  РОМ-четата постоянно са в кофите за боклук и какво - не хващат кожни болести. Заислете се с прекаленото пазене "под похлупак" на децата ни ги предразполагаме към изнежване и автоимунни болести. Не казвам, че е добре да живеят в мръсотия но и другата крайност не е на добре.

Общи условия

Активация на акаунт