От кой месец става записването на детска кухня в гр. София?

  • 609
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 131
И искат ли нещо при записването освен копие на акта за раждане и бележка от педиатъра (напр. буркан4ета и т.н.). Има ли случайно мами, които да са ползвали детската кухня в Зона Б-5 (в бл. 14) и какви са им впечатленията от нея?
Благодаря ви предварително за отговорите и весело изкарване на Коледните празници!

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
здрасти.аз живея в Зона Б-5.записах сина си на 9 мес. и половина,но ще започна да взимам  храна когато стане на 10 мес. при нас искат 30 бурканчета с винтова капачка/не на Ганчев/ и още 30 капачки.ако нямаш не се притеснявай на Женския пазар продават и бурканчета,и капачки.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Кухните започват от 10-тия месец,само че е хубаво по-рано да отидеш да видиш дали не трябва да се запишеш и да чакаш да се освободи място в кухнята или имат възможност веднага да те приемат.Попълва се молба,копие от акта,бележка от педи,бурканчета и ако си самотен родител бележка за семейно положение от общината и ползваш 50%намаление.

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Има ли случайно мами, които да са ползвали детската кухня в Зона Б-5 (в бл. 14) и какви са им впечатленията от нея?
Благодаря ви предварително за отговорите и весело изкарване на Коледните празници!
аз живея в 14 бл. така че ако имаш конкретни въпроси за тази кухня мога да слезя и да попитам,няма да ме затрудни.майките от квартала които вземат храна от там са доволни.доста деца са записани.когато започна да взимам и аз ще ти споделя и моето мнение 

# 4
  • София
  • Мнения: 131
ivap, писах ти на ли4ни.

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз подадох документите, когато стана на 10 месеца. След 2 месеца ми се обадиха, че може да взимаме храна, но аз изчаках още 1 месец, така че на 1 година и 1 месец вече похапваше от кухнята

Общи условия

Активация на акаунт