Спешно за ANEW

  • 517
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Най-добрата ми приятелка е върла фенка на Ейвън.Няма нещо,което  да не й харесва и всеки месец прави поръчка по два пъти.Та в началото на януари има рожден ден и аз реших да й подаря крем за лице дневен и нощен.Спрях се на ANEW Ultimate ,а  видях в каталога й още един Аlternative.Забелязах,че са по-скъпи от другите и може би по-добри?Кажете ми заслужават ли си?Преди време съм ползвала крем от Ейвън и се обринах цялата,както и от лосион за тяло.Оттогава бягам като дявол от тамян от такива продукти.Но все пак придпочитам като ще подарявам,да е нещо,което ще направи другият щастлив.Чакам препоръките ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 638
Anew е много добра серия, май най-добрата на Ейвън, но е против бръчки. На каталога обикновено пише кое за каква възраст е. Виж и прецени. Ако се разколебаеш препоръчвам Планет спа.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Chanel, пусни си темата в Красива мама, там има доста фенки на AVON  Grinning
ANEW серията по принцип е за 40+ години, освен това аз лично не бих подарила крем за лице, от де да знам дали ще уцеля, всяка кожа си е специфична  newsm78
По добре първо да ги пробва, искай мостри, че ако не й харесат - скъпички са си   Thinking

# 3
  • Мнения: 1 798
Аню не е само за 40год.От серията /зелената / за 25+ съм във възхита и вече близо 2 години я ползвам.Послее серията за 30+,имам приятелки,които само нея купуват/хим.пилинга Peace/,а мама ползва серията/златната/ за 40+,ами събира пари все за нея.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт