За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 613
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,

как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,
преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick

# 1
  • Мнения: 85
Моят мъж е много обсебващ.  През деня е зает и няма време за есемеси и обаждания, но вечер много държи да съм все около него, говори ми, постоянно пита дали го обичам и на мен понякога ми идва в повече. Според него съм малко студена, но аз твърдя, че обичта не трябва да прераства в лиготия и така си спорим постоянно.
Иначе прави мили жестове - цветя, подаръци без повод (особено като се връща от някъде - освен за детето, винаги има и за мен), свири ми на китара и ми пее - даже скоро ми се случи в компания да ми пее, понеже обича да демонстрира чувствата си и очаква да ми хареса.
Освен това е настроен доста собственически. Казвал е на приятели - "за жена си човек убивам".
Да си призная - понякога ми харесва, но понякога ми тежи. На моменти имам нужда малко да не ме забелязва.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,

преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick
Зарязал дневния рацион от букет цветя, шоколадови бонбони, стихче и минимум 5 обаждания и 10 смс-а ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
развод!

# 3
  • Мнения: X
Ако сутрин се събудим заедно,се сгушва в мен с думите "Добро утро....обичам те!" и целувка...
Ако стане преди мен, което често се случва,прави кафе и ми го носи в леглото...
През деня ми се обажда по 2-3-4 пъти,само да ме чуе....
Когато тръгва и се връща от работа,винаги ме целува...и не с онази целувка-клъвване,а истинска целувка....
Цветя получавам регулярно....толкова съм им свикнала,че май не ме впечатляват вече...   Grinning
Обичам сладолед ,и ми е много мило,че следи,като свърши кутията във фризера,купува нов....не се налага да го подсещам...
Обикновено вечер ,ако гледаме тв или си говорим,се държим за ръце,или единия е полегнал в скута на другия....
Целувките за лека нощ....
Абе,мил,нежен,внимателен и любвеобилен е ,не мога да се опла
ча.   Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 23 096
Моят по натура си е мил и нежен. Просто винаги е такъв към мен, а откакто се роди дъщеричката ни го видях в още по-нежна светлина, което си мислех, че е невъзможно, защото няма накъде повече.  Heart Eyes

# 5
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Здравейте,
как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,

преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick
Зарязал дневния рацион от букет цветя, шоколадови бонбони, стихче и минимум 5 обаждания и 10 смс-а ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
развод!
А и от кога, да ти отговорят с "и аз теб" води до Sick ?
По принцип нито аз си падам по романтика, нито мъжа ми. А нежността я показва винаги, когато сме заедно-прегръща ме, целува ме-по челото, по врата, по устните... обича да ми гали  косата...
Смс-и ми праща от време на време, обича да ми шепне в ухото разни мили неща...
Но въпреки всичко, няма да седна да изисквам от него да ми подарява цветя, или да ми повтаря колко ме обича, само за да знам, че проявява нежност към мен.

# 6
  • Мнения: 8 530
Моя е нежен колкото "слон в стъкларски магазин", романтиката и нея никаква я няма. Но честно казано въобще не ми прави впечатление, явно сме от хората които са си самодостатъчни и нямат нужда някой непрекъснато да им повтаря че ги обича, за да се чувстват добре.

п.п Краси ако мъжа ми беше като твоя, досега да съм се гръмнала, няма да го издържа.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
С всичко ми показва, че ме обича - с абсолютно всичко. Най-вече с факта, че ме търпи 15 години без да ме убива.... Mr. Green
Не понасям словесните излияния. Хубаво е да ти кажат, че те обичат, ама да стане дежурна фраза - ми...не...мерси....
Предпочитам да виждам любовта в поведението и делата му, отколкото да ми каканиже за лИбоФ и вярност и да си останем само с любовната логорея....

# 8
  • Мнения: 2 161
Ако мъжът ми не ми изпрати поне 500 есемес-а, ако не ми целува пръстите на краката сутрин, обед и вечер, ако не ми се обажда на кръгъл час, за да ми каже : обичам те, ако не ми праща треволяци по задъхан куриер на четна дата и нещо дребно от алтънбаш на нечетна, направо ще се разведа! Ако пък се събуди и пропусне да ми изгука преди да си е измил зъбите дори: обичам те, сладурче, съкровище и мило... направо ще се пукна от рев.
Честно казано, сме толкова романтични, че ако пропуснем целувката за лека нощ, после цяла вечер сънуваме кошмари.

# 9
  • Мнения: 15 379
Моят е любвеобвилен, за разлика от мен.
Постоянно ме гушка, докосва, целува. Редовно ми купува рози, обажда се пред деня.
Ей такива работи. Чак ме дразни.

# 10
  • Мнения: 2 175
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

По темата - незнам как я показва (не подарява цветя, бонбони и дрънкулки ), чувствам я..

# 11
  • Мнения: 15 379
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

Жестът също може да означава нежност. Особено, когато е подкрепен с прегръдка и целувка.
Един от синонимите на "нежност" е и "романтичност". Подаряването на 101  (или 1,9, 19 или както дойде) бели рози просто без повод е проява на романтика, а оттам и на нежност. Според мен.

# 12
  • Мнения: 2 175
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

Жестът също може да означава нежност. Особено, когато е подкрепен с прегръдка и целувка.

Не споря. Но съм била във връзка, ежедневно отрупвана с цветя и др. екстри, вкл. прегръдки и големи думи - и всичко беше просто добре заучено..
Та затова казвам - не разсъждавам или съпоставям, просто го усещам.

# 13
  • Мнения: 7 947
Точно нежност от сорта на смс-и и тн - не ми показва. Казва, че ме обича, обикновено за лека нощ, не забравя да ме изненада понякога с нещо, но като цяло - не е особено романтична натура.

# 14
  • Мнения: 15 379
Но съм била във връзка, ежедневно отрупвана с цветя и др. екстри, вкл. прегръдки и големи думи - и всичко беше просто добре заучено..

Това е друго.
Попадала съм на подобни фалшименти. Усеща се, вярно е.

# 15
  • София
  • Мнения: 291
Не показва нежност - от такъв голям мъж, каква нежност!?!   ooooh!   Laughing
Но за сметка на това, винаги вдъхва сигурност, от която така силно се нуждаем - аз и децата ми ...

# 16
  • Мнения: 1 319
Ако сутрин се събудим заедно,се сгушва в мен с думите "Добро утро....обичам те!" и целувка...
През деня ми се обажда по 2-3-4 пъти,само да ме чуе....
Когато тръгва и се връща от работа,винаги ме целува...и не с онази целувка-клъвване,а истинска целувка....
Обикновено вечер ,ако гледаме тв или си говорим,се държим за ръце,или единия е полегнал в скута на другия....
Целувките за лека нощ....
Абе,мил,нежен,внимателен и любвеобилен е ,не мога да се опла
ча.   Grinning
Това най-точно описва моя мъж newsm10

# 17
  • Мнения: 7 947
Ами то явно зависи как хората възприемат нещата. За мен обаждането да ме чуе просто или да ми купи сладолед - не е проява на нежност.

# 18
  • Мнения: 884
Да, и аз това си помислих...та се отказах да пиша.Аз съм от отбора на тези, дето я чувстват нежността-иначе не знам как го прави.

# 19
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

По темата - незнам как я показва (не подарява цветя, бонбони и дрънкулки ), чувствам я..


Подкрепям  Peace И при нас е така  Simple Smile
Е, не пропуска вечер като се прибира от работа да донесе шоколад или бонбони, но това е, защото му се яде...не, че са за мен  Laughing Ама и аз намазвам/това в кръга на шегата за по-сИриозните!/  Flutter
Иначе романтични вечери, свещи, бля бля бля, не обичам и още като се запознахме /преди 9 години/, му казах да забрави за такива лиготии  Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 14:34 от Katencetoo

# 20
  • Мнения: 884
Ние също обикновено не се сещаме за такива неща. Но имам следния случай-през деня нещо се присетих, купих много красива подложка за свещ-уж ако някога реша нещо-да ми е под ръка. Вечерта той донесе свещ.Съвсем случайно.Усещането, че още се усещаме...май това ме радва, а не самия жест ,че е купил свещ .

# 21
  • Мнения: 2 457
Е, не пропуска вечер като се прибира от работа да донесе шоколад или бонбони, но това е, защото му се яде...не, че са за мен  Laughing Ама и аз намазвам  Flutter
Иначе романтични вечери, свещи, бля бля бля, не обичам и още като се запознахме /преди 9 години/, му казах да забрави за такива лиготии  Simple Smile
За мене пък това не са лиготии, това е съмисълът, това е без което не мога. Не мога да си представя да не ме е водил на вечери, да не ми е купувал подаръци, да не ми е спал в краката  и аз да му родя деца, да изживея живото си с него  StopCrossing Arms
П.п А пък да купи шоколад, защото му се е яло, а аз просто да намазвам. ooooh!.. шега е надявам се

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 380
Е, не пропуска вечер като се прибира от работа да донесе шоколад или бонбони, но това е, защото му се яде...не, че са за мен  Laughing Ама и аз намазвам  Flutter
Иначе романтични вечери, свещи, бля бля бля, не обичам и още като се запознахме /преди 9 години/, му казах да забрави за такива лиготии  Simple Smile
За мене пък това не са лиготии, това е съмисълът, това е без което не мога. Не мога да си представя да не ме е водил на вечери, да не ми е купувал подаръци, да не ми е спал в краката  и аз да му родя деца, да изживея живото си с него  StopCrossing Arms
П.п А пък да купи шоколад, защото му се е яло, а аз просто да намазвам. ooooh!.. шега е надявам се
Shocked колко унизително. шега е нали?

# 23
  • Мнения: 884
Шанталче, някои от нас изобщо не приемат израза "раждам му деца". Родила съм децата ни, и това няма общо с броя на подаръците, които съм получила от него.  Ако  бях родила децата на този, който ме отрупваше с най-много подаръци-жална ми майка сега...
 Иначе за шоколада бих убила-ако за мен няма един отделен-по-добре изобщо да не купува... Joy

# 24
  • Мнения: 2 175
[ да не ми е спал в краката

Шанталче, от изброеното от теб - само това бих го приела като проява на истинска нежност. Wink
Воденето по вечери и екскурзии не е точно проява на нежност, а на възможности. Прекрасно е ако се съчетават и двете, но съм сигурна, че не е чолкова често явление.
Нежността за мен е в малките, ненатрапчиви жестове, които показват трайното отношение..

# 25
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Е, $hantalche, не взимай нещата толкова навътре де  Crazy Явно трябва след всяка шега да намигам  Rolling Eyes
За воденето на вечери - защо трябва той да ме води? Не мисля, че трябва всичко романтично да е измислено от мъжете  Simple Smile на мен ми е по-хубаво аз да правя изненади, все пак има разлика от човек до човек  Peace Иначе ме е водил на вечери, правил ми е подаръци...но това не е всекидневно и тези неща не ги броя за такава нежност, за каквато говорим. Предпочитам да ме целуне вечер преди да заспим, да ме прегърне и да знам, че е до мен, отколкото да ме зарива с цветя и резервации по ресторанти  Peace Не ме разбирай погрешно  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 529
Всеки разбира нежността под една или друга форма.
Да те целува нежно...
 Било е всякък.
Нежност от мъж някак ми звучи не естествено,когато се свързва с подаръци,внимание, подкрепа.
 Когато ти е трудно да е до теб и с теб...
 Не знам дали е нежност ,но ми носи малката цвете ,откъснато от полето,подсетена от Него.

# 27
  • Мнения: 755
Здравейте,

как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,
преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick



Е, добре де и с това си поведение ти се вижда недостатъчно нежен и внимателен ли? От колко време сте женени? Струва ми се , че проявява достатъчно внимание. Има ситуации, когато  служебни задължения, дъх не можеш да си поемеш , а какво остава да се сетиш смс да пратиш на половинката , ако беше така, ако се прибираше  изтощен до краен предел, че само леглото да му се привижда и да се моли за сън... Пиша ти защото аз съм била така, моята работа беше доста натоварена, срещи,  телефони, имало е дни в които не съм сещала кой ден сме, а какво остава за мъжа ми... не че не го обичах и тогава, но това негодувание, както си го описала ми се вижда чиста лиготия. Ще ме прощаваш, но всеки човек може да изрази чувствата си , така че удовлетвори желанието на другият. Като те чета твоят мъж прави каквото може, оцени го , а не мрънкай , че е малко.
Много се смях на поста на Шанел, който сатиричният вариант на този на Краси. Joy Joy Joy

Иначе как е при нас: общо взето през деня често звъни да ме чуе как съм/това е проява на внимание/, смс-та пише, ако няма какво да прави т.е., ако има свободно време и е в необходимото настроение, но то не е романтично , а по-скоро е сексуално. Flutter Иначе е внимателен, търпи ми капризите и настроенията/които напоследък не са много постоянни/. Целува ме все още и без повод...хаха сега като го написах се сетих за това от поста на Краси : "целувка-клъвване"- каква е тази целувка да му се не види, я раздуй, че ми стана много смешно. Общо взето държи се внимателно към мен във всяко едно отношение като мъж , който все още има интерес към жена си. Няма споделям разни интимности/ дребни жестове, които всъщност изразяват нежността към мен/ , защото не ми е удобно... може да съм широкоскроена , но
личното си е само лично. Grinning

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 13:15 от Fortune

# 28
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Точно нежност от сорта на смс-и и тн - не ми показва. Казва, че ме обича, обикновено за лека нощ, не забравя да ме изненада понякога с нещо, но като цяло - не е особено романтична натура.
И моят така.Като добавим,че и аз не съм особено романтична натура,картинката става идилична. Peace

# 29
  • Мнения: X
Цитат
Много се смях на поста на Шанел, който сатиричният вариант на този на Краси.....

Шанелчето е "Зодия хейтър" ,по едноименното предаване по една национална телевизия....   Joy ...така че тя друго просто и не би могла да напише.
Което не е мой проблем,Слава Богу!

Колкото до въпросната целувка....посочената е просто докосване на устните.Точно като "клъв" и чао....   Laughing

# 30
  • Мнения: 2 161
Ако аз съм зодия Хейтър, то ти си зодия Толумба - задължително те подхващат със салфетка, за да не покапеш точно когато не трябва и пред когото не трябва. Едно позитивно, жизнерадостно и обичливо от мен: Цунки, Шанел

# 31
  • Мнения: 7 947
Ако аз съм зодия Хейтър, то ти си зодия Толумба - задължително те подхващат със салфетка, за да не покапеш точно когато не трябва и пред когото не трябва. Едно позитивно, жизнерадостно и обичливо от мен: Цунки, Шанел

 Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 755
Цитат
Много се смях на поста на Шанел, който сатиричният вариант на този на Краси.....

Шанелчето е "Зодия хейтър" ,по едноименното предаване по една национална телевизия....   Joy ...така че тя друго просто и не би могла да напише.
Което не е мой проблем,Слава Богу!

Колкото до въпросната целувка....посочената е просто докосване на устните.Точно като "клъв" и чао....   Laughing


Аааа това ли - бих го нарекла т.нар."бърза целувка". Laughing Добре е, че имете време с мъжът ти, за дълги целувки, но не заклеймявай така другите. При мен през деня е пълна лудница и само за такива имам време- някак не си представям докато дъщеря ми халата "безчинства" из къщата с брат си аз да се отдам на дълга целувка...хубаво че имате време. Laughing Peace Тези другите си ги пазя за вечерта. Peace
Ако аз съм зодия Хейтър, то ти си зодия Толумба - задължително те подхващат със салфетка, за да не покапеш точно когато не трябва и пред когото не трябва. Едно позитивно, жизнерадостно и обичливо от мен: Цунки, Шанел
Crazy Joy Joy Joy каква е тази зодия хейтър...леле нещо много съм назад-мЪ нал съм Азия та ми е протено. Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 327
Fortune, не знам дали си назаднала, като не гледаш тв предаванията Wink Според мен дори си напреднала Wink но да те "информирам", че аз имах честта да зърна част от този "брилянтен" журналистичен анализ на  бтв репортерите , където доста ограничаващо , частично и негативно бяха показани тези хейтъри. Oграничвено и едностранно, както  си умеят, в зависимост от поръчителя на репортажа Wink но нали Краси* има времето на една домакиня явно те я разнообразяват и ограмотяват, та успешно употребява този специфичен термин.  Joy

Относно темата, ако ми се държи с подобно лигаво отношение, да ми звъни, да ме притеснява през работния ден или евентуално да събуди детето...ще му дам една нежност под формата на качествен скандал. А да се радвам на някакви треви, да ги възприемам, като нежност- не благодаря! Да ми носи шоколади и бонбони....че децата и те да се включат в "здравословното" хранене- супер ще го възприема Wink а супер "готино" ще се почувствам да ми се лигави по всяко време, то целувки то чудо...не благодаря.
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

# 34
  • Мнения: X
Цитат
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

Това е Грижа,не нежност.
Как се грижи мъжът ми за мен, съм писала в съответната тема.
Тук се пита "Как проявяват НЕЖНОСТ мъжете ви към вас?"
А не "Как се грижат за семейството?"
Нали?  Laughing


Колкото до въпросното предаване,може да не е върхът на журналистиката (макар че е странно някой да  очаква  шедьовър в такъв формат   Thinking ),  но като цяло показа същността на хейтърството:Обикновено хора,които в реалния живот рядко ги "чуват",обикалят форуми  и блогове ,за да ръсят "бисери",които не казват нищо ,а единствената им цел е да провокират другите.Точно като постовете на шанелчето....   перефразира  реплики и постове на други,за да каже нещо,без грам собствена мисъл.   
Кой колкото може....   Simple Smile

# 35
  • Мнения: 571
СМС не ми пише-мрази
Не ми звъни по 10 пъти на ден-е звъни,но за да пита как сме аз детето и бебето в корема.Дали сме яли,спали и тн Peace
Целувка тип клъв или некаква друга-нито сутрин нито вечер.Забравя или е уморенне  не знам точно.
Лека нощ/добро утро-не ми казва,но и аз на него не казвам.
Цветя,бонбони,близалки...-не ми носи.Е носи,на годишнина или рожден ден/ако не забрави
Но това е поведението не само на МЪЖЪТ ми,но и на ПРИЯТЕЛЯТ ми,ГАДЖЕТО ми и всичко за последните 10 години.Не е било по-различно.
СПоред мен всеки човек е различен и показва любов по различен начин Peace
Краси разбира се,че е нежност да се грижи за теб докато си болна.Тук се размиват двата термина.Защото има мъже,които няма един аналгин да ти купят,но има такива,които ще ти купят,и донесат и ще стоят до теб докато ги пиеш от страх да не се задавиш.Това е нежност и грижа едновременно

# 36
  • Мнения: 327
Красимира, понеже мен цитираш...ще ти кажа че думата на български език се казва: злобар, злобен човек; човек, който не се радва на щастието на друг. Виж и тълковен речник, ако ти е необходимо Wink

И, да, това е нежност, защото може да ме закара в спешно отделение и да ме остави...а той да отиде да спи, че не бе спал предната нощ Wink Грижа е, ако ме беше закарал до там...
Искрено и от все сърце те моля да не описваш как се грижи за теб, твоят мъж, защото редовете няма да ти стигнат... Crazy Освен това  преди беше описала, че всичко прави човека, така че на всички хиляди потребители е пределно ясно, обяснявано стотици пъти в стотици теми...искрено и от все сърце- моля те - недей и този път, изчакай до следващата тема... Joy Особено в темите с проблеми в семейството си много силна да обясняваш кой са положителните неща в твоя мил и нежен, грижовен съпруг.
Пощади това момиче, бременно е...има нужда от подкрепа...да види, че да е нежен и обгрижващ човек не е нужно да се лигави по цяяял ден Wink

# 37
  • Мнения: 7 947
el_pl - назад написах, че явно има значение кой как възприема нещата, затова...просто остави  Wink
Треща беше поместила един наръчник от време оно - за задълженията на жената вкъщи. В него открих определени потребители от форума, но това на кого му пука?

# 38
  • Мнения: 571
Аз лично се чудя от кога теми
"Колко често ви казва,че ви обича"
"Колко често правите секс"
"На вас изневерява ли ви"
"Как показва нежност"
И т.н
биха помогнали на някого да реши проблемите в собствения си брак.Какво значение има как се справят другите след като аз не съм доволна.За всяка тема си има конкретни съвети.И това може да се прочете из цялото нет пространство.
Какво ако моят мъж е като твоят.Това ще промени ли по някакъв начин,че си нещастна.Или ако всички са различни-това освен да те накара да плачеш друго не прави/казвам го от опит/

# 39
  • Мнения: 7 947
Ами то е ясно - авторката търси...подкрепа най-малкото - и ако види, че има и други като нея - сякаш по-лесно ще го приеме... Wink

# 40
  • Мнения: 571
Вили така е.И аз съм била в същото положение-ти знаеш Hug
Но според мен подкрепата е само в дома при мъжа и.Аз отдавна съм се примирила,че с моят това няма да се случи.Когато нещо не ми харесва и не се променя си поплаквам и повиквам и ми минава Peace

# 41
  • Мнения: 1 567

Е, добре де и с това си поведение ти се вижда недостатъчно нежен и внимателен ли? От колко време сте женени? Струва ми се , че проявява достатъчно внимание. Има ситуации, когато  служебни задължения, дъх не можеш да си поемеш , а какво остава да се сетиш смс да пратиш на половинката , ако беше така, ако се прибираше  изтощен до краен предел, че само леглото да му се привижда и да се моли за сън...

И аз това се готвех да напиша.
Честно казано, ако ми звъни непрекъснато за такива неща...на работа... направо си затварям телефона. И съм предупредила, че когато съм на работа ме търси само, ако нещо е спешно... Mr. Green

За мен лично, ако някой нон стоп ти повтаря,е те обича... ми знаи не е баш така. Иска по този наин сам себе си да убеди в нещо...
За мен няма знаение романтиката, нежност и бла, бла.
Има знаение, когато в трудни моменти е бил до мен и съм имала подкрепата му.
Но аз съм си такава... Mr. Green по-суровичка.. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 7 947
Вили така е.И аз съм била в същото положение-ти знаеш Hug
Но според мен подкрепата е само в дома при мъжа и.Аз отдавна съм се примирила,че с моят това няма да се случи.Когато нещо не ми харесва и не се променя си поплаквам и повиквам и ми минава Peace

 Peace Знам, ама да ти кажа - повечето са така, имат трудни моменти и се научават да си ги минават по техен си начин...тия приказки за идеалност са ми смешни понякога...

Има и друг момент - може да опитомиш човек така щото да го прави автоматично...и да, случвало ми се е на мен самата.

# 43
  • Мнения: 5 710
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!

# 44
  • Мнения: 755

 Peace Знам, ама да ти кажа - повечето са така, имат трудни моменти и се научават да си ги минават по техен си начин...тия приказки за идеалност са ми смешни понякога...

Има и друг момент - може да опитомиш човек така щото да го прави автоматично...и да, случвало ми се е на мен самата.

Значи не е точно така, идеалност няма, но синхрон в отношенията има и то доста често. По свой начин човек изживява нещата , когато не знае как да обясни какво се очаква от другият т.е. как да бъде подкрепен. Обич и желание не липсвата ли винаги ще получиш подкрепа , но няма ли го желанието си е кауза пердута. Това са важни подбробности, които обаче често се прескачат в подобни теми, вследствие на което картината пак става черно-бяла. Tired

el_p, мерсаж за инфото. Peace Не знаех , че авторката бременна , това коренно променя нещата. От сега нататък до раждането /живи и здрави/ всичко и винаги ще ти е недостатъчно, това са хормони, ужасни , но няма начин. Ако обаче не хормоните са виновни за недоволството ти, то тогава това ми се вижда чиста проба лиготия. Съпругът ти се държи/по писаното от теб/ повече от внимателно и нежно.  А на тези , които никога нещо не им достига в партньора обикновено или не са с правилният човек или те самите не знаят какво искат, но си искат. Peace Така че не се коси ке ти мине!:peace:

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 19:02 от Fortune

# 45
  • Мнения: 2 161
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!
Ей, чудо голямо! А пък моят изяжда бодлите на розите, за да не се боцкам.

# 46
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!
Ей, чудо голямо! А пък моят изяжда бодлите на розите, за да не се боцкам.
Хихихихи Party
Вие я обърнахте тая тема на сеир...но повече ми "хареса" факта, че Краси се опита тактично да намекне, че само нейния мъж я обгрижва и е нежен, и е романтичен...а вие кифли си научете кроасаните да ви казват по 100 пъти на ден "миличко, златно ангелче, живот мой-обичам те повече от всичко на света", докато ви сервират кафето в леглото, а вечер ви лепват по една сооооооооочна, мокра целувка, щото другото е кълване....

# 47
  • Мнения: 327
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!
Ей, чудо голямо! А пък моят изяжда бодлите на розите, за да не се боцкам.

Искам да ви кажа, че това не е нежност, а грижа! Изяснете си понятията, както ви бе споменато от една потребителка (да не я назовавам)! Тук! В тази тема не се изяснява проблема с грижите! Иначе лошо!

# 48
  • Мнения: 5 710
още 1-2 удивителни и ще станеш убедителна

Цитат
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

това сега не разбрах грижа ли е, или нежност   Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 171
Не ми праща смс-и, не ми звъни повече от веднъж на ден (понякога и по веднъж не звъни), не ме нарича с умалителни имена, не ми е спал в краката, не ми целува нито ръцете, нито пръстите на краката, цветя ми подарява само на празници Simple Smile. Досега никога не ми е минавало и през ума да се тръшкам за подобни неща, явно не ми липсват и всичко е наред в нашата колибка Simple Smile

# 50
  • Мнения: 327
още 1-2 удивителни и ще станеш убедителна

Цитат
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

това сега не разбрах грижа ли е, или нежност   Mr. Green

Ако пиша всяко изречение на нов ред...дали по ясно ще ти стане ??? Joy
Чакай да пробвам...
Ами не знам какво е, ама мноооого е нежен!!! Много се грижи!!!
Ти как мислиш???

Успях ли с убедителността  Joy

# 51
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Ся...... четох, четох и кат ви видях кви  сте  заблудени, реших да ви  осветля. Вашите мъже  лицемерят пред вас и  само ви въвеждат в заблуда, че са  нежни, пък вий, щот нямате опит, кълвете Twisted Evil
Истинска нежност  проявява моят мъж. Мине- замине покрай мен, ме плясва  мощно  по  дупЕто  и  докато  то се  люлее /има- няма десет  минути/, точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes
Чувствам се една такваз обичана и  обсипвана с либов:oops:
Земи ли да ми носи  китки, да  ма мляска , да ми се обажда и пр., веднага приготвям точилката  за бой, щот ма хващат съмнения, че   ми е турил  рога.
Пък, пази боже, да ми напише либовен  есемес. Утрепах го! #2gunfire

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused


Нежността и обичта са различни неща. Може да те обича и без някои от нещата, изброени в темата. А и нежността има много измерения и прояви.
Страхуваш се, че като не ти го казва, вече не те обича ли?
Не мисля, че темата ще ти помогне с нещо  Peace Всяко семейство е различно ... не сравнявай нещата. Hug


...точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes


 Joy Joy Нямаше начин да не стигнем до нежността и ... "свалените гащи"  Laughing Но си права де  Peace Колкото и да е нежен ... и т.н., в секса добре си личи накъде вървят/не вървят нещата в семейството.


# 53
  • Мнения: X
Красимира, понеже мен цитираш...ще ти кажа че думата на български език се казва: злобар, злобен човек; човек, който не се радва на щастието на друг. Виж и тълковен речник, ако ти е необходимо Wink
Ами,именно ,де.....    Laughing  ,аз какво написах! 
Предполагам,че всеки може да намери преводното или тълковното значение на думата....е,надявам се ,де.....   Simple Smile
Аз предадох основното във репортажа....Кой разбрал,разбрал!   

За мен няма знаение романтиката, нежност и бла, бла.
Има знаение, когато в трудни моменти е бил до мен и съм имала подкрепата му.
За 23-годишният ни семеен живот,до момента съм била в трудни моменти .....има-няма 4-5 пъти.
Ако само тогава е бил до мен и е проявявал грижа и нежност,досега да съм забравила дори как изглежда.   Laughing

# 54
  • Мнения: 5 710


Успях ли с убедителността  Joy

не, разбира се, успя само да ме убедиш, че скачаш от щат в щат с едното хоп!

А Шанел пак успя да ме омагьоса, защото току що от толкоз нежност се убодох, потече ми кръв и сега съм обречена да спя сто години Simple Smile

# 55
  • Мнения: 5 710


...точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes


 Joy Joy Нямаше начин да не стигнем до нежността и ... "свалените гащи"  Laughing Но си права де  Peace Колкото и да е нежен ... и т.н., в секса добре си личи накъде вървят/не вървят нещата в семейството.



[/quote]

така де, както е казал най-нежният сред нежните ... " Маро, ела с мен под дъба да те на..", а тя засремена му отговорила "ти го разбрах намекот, ке дойдем без гащи"

# 56
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001


...точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes


 Joy Joy Нямаше начин да не стигнем до нежността и ... "свалените гащи"  Laughing Но си права де  Peace Колкото и да е нежен ... и т.н., в секса добре си личи накъде вървят/не вървят нещата в семейството.




така де, както е казал най-нежният сред нежните ... " Маро, ела с мен под дъба да те на..", а тя засремена му отговорила "ти го разбрах намекот, ке дойдем без гащи"
[/quote]

 hahaha и аз разбирам от намеци, та  вместо  да отговарям, занапред почвам да ода без гащи, щот да не губим времето  за  нежности, нъл тъй Naughty

# 57
  • Мнения: 2 563
У нас е пълня лигня. Чак ме е срам да разказвам.

# 58
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Направо съм благодарна, че не съм мъж, след като прочетох първия пост, а и някои от следващите... Sick  Очаквания само от мъжете, а жените? Те какво дават? Или са само консуматори?

# 59
  • Мнения: 755
Не ми праща смс-и, не ми звъни повече от веднъж на ден (понякога и по веднъж не звъни), не ме нарича с умалителни имена, не ми е спал в краката, не ми целува нито ръцете, нито пръстите на краката, цветя ми подарява само на празници Simple Smile. Досега никога не ми е минавало и през ума да се тръшкам за подобни неща, явно не ми липсват и всичко е наред в нашата колибка Simple Smile

еее ама то това вашето е голяма скука, ми мноУ сте нормални бе... бива ли чак пък толкоз.  Laughing Mr. Green Laughing Поне ръцете не сили държите беее докато лежите слепени пред тв-тууу. Laughing Laughing Laughing Срамота!

Бронте...хахаха/умрЕх от хилеж/ ти си фаналЪ тънкиУт метод към манипулацията - евала, евала , дай боже всеки му! Laughing

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 07:42 от Fortune

# 60
  • Мнения: 135
Така ..така...брях каква нежност, какви чувства...чак не мога да повярвам колко сте обгрижени всички тук!!!!  Shocked Shocked Shocked
Аз пък не пускам СМС-си изобщо...обаждам и се само ако е нещо спешно.
Не подарявам китки щото не стават за салата...отдавна не и правя подаръци...като изключим домашната ракийка и винцето..  Mr. Green
Водя я на реката...но пък изпитва ужас от жабчета и всякаква пълзяща твар...и какво от туй.  Mr. Green
Превземките..лигавенето и всички подробности са отживелица...с една дума ..демокрацията у дома отдавна дойде!!!!  Peace

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
С една дума нямаш въображение  Tired Колко скучни мъже. Наскоро получих много мил и романтичен жест, открояващ се сред смс-и, гушкания, мушкания и закуски в леглото. 
Получих  една капачка от сок. От вътрешната и страна има надпис "Не мога да ти се наситя" . Колко евтин жест, а колко силно ми подейства.  Не е от мъжа ми  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 135
С една дума нямаш въображение  Tired Колко скучни мъже.

Напротив..просто на жената и писна от моите изненади...затова напоследък съм обърнал лопатата наопаки  Laughing...пасувам така да се каже...пък и така сме си по мили!!!  Wink

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 10:43 от sote-full

# 63
  • Мнения: 1 567
За мен няма знаение романтиката, нежност и бла, бла.
Има знаение, когато в трудни моменти е бил до мен и съм имала подкрепата му.
За 23-годишният ни семеен живот,до момента съм била в трудни моменти .....има-няма 4-5 пъти.
Ако само тогава е бил до мен и е проявявал грижа и нежност,досега да съм забравила дори как изглежда.   Laughing


Ми, какво да ти кажа, хората са различни.
Аз по принцип не съм фен на лиготиите. Както казах по-сурова съм.
А и за моя 20 год сем. живот сме имали много трудни моменти. Финансови, емоционални, здравни...всякакви... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 7 947
Така ..така...брях каква нежност, какви чувства...чак не мога да повярвам колко сте обгрижени всички тук!!!!  Shocked Shocked Shocked
Аз пък не пускам СМС-си изобщо...обаждам и се само ако е нещо спешно.
Не подарявам китки щото не стават за салата...отдавна не и правя подаръци...като изключим домашната ракийка и винцето..  Mr. Green
Водя я на реката...но пък изпитва ужас от жабчета и всякаква пълзяща твар...и какво от туй.  Mr. Green
Превземките..лигавенето и всички подробности са отживелица...с една дума ..демокрацията у дома отдавна дойде!!!!  Peace



Ти поне си искрен!

# 65
  • Мнения: 135

Благодаря Вилико...но като чета тук стигам до извода че всички са прегърнати и щастливи...що ли все из облаците трябва да се лети...като гледам колеги, колежки и дори хората по улицата...ми освен тийновете не съм виждал други да изливат чувствата си...защо ли????  newsm78
Сетих се!!!  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 7 947
Защото не е престижно, затова, тук във форума поне трябва да имаме визията, за която мечтаем! А онези, глупаците, които дръзнат да си кажат - и които са, както казваш -ходещите по улиците, колегите и приятелите ни - биват веднага насочени в правилната посока! А тя е - остави го или промени го, щото виж при мен как е  Whistling

# 67
  • Мнения: 571
Не е вярно,че всички са прегърнати и щастливи.ПОнякога човек няма време даже да се сети за това,камо ли да го направи.А тийновете нямат явно друг начин да си изразяват чувствата.По-скоро еуфорията Mr. Green
п.с Вили,остави го,промени го,намери си лИбовник

# 68
  • Мнения: 135
Защото не е престижно, затова, тук във форума поне трябва да имаме визията, за която мечтаем! А онези, глупаците, които дръзнат да си кажат - и които са, както казваш -ходещите по улиците, колегите и приятелите ни - биват веднага насочени в правилната посока! А тя е - остави го или промени го, щото виж при мен как е  Whistling

Колко си права в случая!!!  Peace

# 69
  • Мнения: 2 803
Значи всъщност и моя не е от романтичните. От години нищо не ми е подарявал, цветя не ми купува, само по повод, не ме глези. Само че нежността си я проявява с начина по-който ме поглежда, говори за мен пред хората, казва името ми.....такива дребни неща. Може би, защото отдавна минахме годините, когато се лигавехме, млящихме по пейки.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 364
Никак.

# 71
  • Мнения: 755
Чакай те бе...ви пък... Това че не подскачат като луди и не се мляскат на всеки влюбен поглед не значи , че хората не са щастливи или че не проявяват нежност един към друг. Просто нещата хората ги разбират различно, а не както е модерно. Едни спадат към т.нар. тип"лепки"/това е условно нарицателно/ - те имат нужда постоянно от физически контакт , за да покажат и да се уверят в чувствата на другият, ок този тип човек се събере с такъв като него са най-щастливите на света, но ако е различен винаги има"ти не ме разбираш". Другият тип хора са тези , които предпочитат "да се усещат" на подсъзнателно ниво- т.е. на тях им достатъчно да знаят, че са на една чистота с партньора - това е да мислите и правите неща в една насока без да ги изказвате на глас, да си предугаждате действията и т.н.
Винаги е добре, когато оцелим някой като нас, ако ли пък не поне можем да се постараем да го разберем.  Peace
Истината тук  е че има хора с много стеснен мироглед, а от там и принципа- щом не е като мен - значи е луд.
Таааа разбрахме, че някой се "лигавят" други са "сурови", нещо по-средата няма ли...давайте дами споделете. Grinning

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 12:56 от Fortune

# 72
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз пък така и не разбрах в крайна сметка, какво се има в предвид под 'спи ми в краката'?

Бронтеhahaha Осиновете ме, де!

# 73
  • Мнения: 571
На мен пък детето ми спи в краката Joy Просто защото така и е най-удобно Joy Моят я взима и е мести в леглото и-това нежност към мен или към малката е newsm78

# 74
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Направо съм благодарна, че не съм мъж, след като прочетох първия пост, а и някои от следващите... Sick  Очаквания само от мъжете, а жените? Те какво дават? Или са само консуматори?
Еми то, темата е насочена за нежността на мъжете, а не на жените... Ако беше и към двата пола, най-вероятно щеше и да прочетеш жените какво правят за мъжете си.
Аз още не знам, защо разграничавате грижата като цяло и нежността...?

# 75
  • Мнения: 2 457
Ще му изневериш един ден. Сигурна съм, въпрос на време( това го казвам със съжаление, не искам да става така, но...) Освен ако не си някакво безчусвтвено примирено същество, каквото нямам наблюдения да си.

# 76
  • Мнения: 2 327
Ми нормално е да не виждате по улицатамного такива дето се натискат освен тийнове. Повечето и тук писали си проявяват нежностите вкъщи. А тийноветеде да идат Simple Smile И ние като деца се натискахме по пейките, да не ни види някой от нашите, ама да покажем и на целия град иначе, че се обичаме.
А при възрастните има и ое един проблем, ако имат малки деца вместо да се държат за ръка и да се целуват гонят чаветата да не ги изгубят Simple Smile
Та има хора всякакви, но всички имат нужда от нежност поднесена по някакъв начин. Може да е поглед, жест, може да е подарък.
Аз лично препдочитам думи, ама моя го кара на погледи. Поне имаме влечение към гушкането и двамата.

# 77
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Аз пък така и не разбрах в крайна сметка, какво се има в предвид под 'спи ми в краката'?

Бронте,  hahaha Осиновете ме, де!

Да-да, шта  осиновя....да ми пречиш на либовно- нежните  преживявания...няма пък Crossing Arms
Ние нашта щерка, докат  си  раздаваме нежности, я гоним на терасата, щот иначе пречи Crossing Arms
Освен ако  не си навита да й правиш компания newsm78 А?

Знаех си аз, че ще ми завидите  за нежното  мъжленце, начи Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 7 947
Ще му изневериш един ден. Сигурна съм, въпрос на време( това го казвам със съжаление, не искам да става така, но...) Освен ако не си някакво безчусвтвено примирено същество, каквото нямам наблюдения да си.

То до ри тихото примирение в даден момент излиза извън контрол. Но тогава често е вече късно.
Юли наистина си казва в доста теми /за която й смелост просто я адмирирам, защото във форума рядко хората си позволяват да признаят, просто защото се стоварва ця лото форумско величие да ги кори / как в брака им нещо не върви. Дано да е период, стискам ти палци  Peace

# 79
  • Мнения: 2 805
п.п Краси ако мъжа ми беше като твоя, досега да съм се гръмнала, няма да го издържа.

И аз. Идва ми в повече такава нежност.
Не обичам прекалено нежни, вимателни, любвеобвилни мъже, повече на котки ми приличат ...това авт. не означва разбира се, че си падам по грубияни и господин "Донеси ми чехлите"  Stop

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п Краси ако мъжа ми беше като твоя, досега да съм се гръмнала, няма да го издържа.

И аз. Идва ми в повече такава нежност.
Не обичам прекалено нежни, вимателни, любвеобвилни мъже, повече на котки ми приличат ...това авт. не означва разбира се, че си падам по грубияни и господин "Донеси ми чехлите"  Stop


И на мен така, нежността я разбирам малко по-различно... , което си е мой проблем, разбира се Mr. Green

Иначе, не съм чела внимателно, ама така и не ми стана ясно какво означава "някой да ти спи в краката"? Rolling Eyes Wink Laughing
Аз само на котарака ми съм позволявала да спи там Thinking

# 81
  • Мнения: 4 569
и моя не е от романтичните. но съм доволна.

# 82
  • Мнения: 371
Абе какви са тия глупости, моя не ми е писал СМС от както бяхме на ваучери, н помня вече кога беше това, определено преди да се роди каката.

Ей много се вживявате с тия турски и тем подобни сериали значи!

П.П. Не съм чела темата, не виждам и смисъл.

# 83
  • Мнения: 2 805
Иначе, не съм чела внимателно, ама така и не ми стана ясно какво означава "някой да ти спи в краката"? Rolling Eyes Wink Laughing
Аз само на котарака ми съм позволявала да спи там Thinking

Мъжете -котараци спят там  Grinning  Wink

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам мъж, не нежен такъв.

Та кой каза: никак да се присъединя и аз.  Laughing

# 85
  • Мнения: 11 340
Честно, ако след толкова години заедно получа от него любовен СМС ще реша, че е гузен нещо  Thinking

Обичта си я е доказвал по много начини, като най-ме впечатли с това, че изкара над 100 часа без да мигне, на стол седнал до леглото ми в болницата докато аз бях в беда. Не стана дори за кафе или цигара /което си е истинския подвиг/, а до тоалетна предполагам е ходил  докато бях в безсъзнание или спях. Ето ранежих се ...  Flutter

# 86
  • Мнения: 702
Ако мъжът ми не ми изпрати поне 500 есемес-а, ако не ми целува пръстите на краката сутрин, обед и вечер, ако не ми се обажда на кръгъл час, за да ми каже : обичам те, ако не ми праща треволяци по задъхан куриер на четна дата и нещо дребно от алтънбаш на нечетна, направо ще се разведа! Ако пък се събуди и пропусне да ми изгука преди да си е измил зъбите дори: обичам те, сладурче, съкровище и мило... направо ще се пукна от рев.
Честно казано, сме толкова романтични, че ако пропуснем целувката за лека нощ, после цяла вечер сънуваме кошмари.


Това искрено ме разсмя!

Моя мъж никога не ми е показвал любовта си с нежност,не ми
 казва скъпа,съкровище,любима и т.н,не ми подарява цветя,въобще не е романтичен,но пък никога не съм се съмнявала в любовта му,просто я показва по друг начин.Ако получа смс от него,веднага ще се усъмня,че нещо не е наред,въобще тези неща не са му присъщи.

# 87
  • Мнения: 2 805
Обичта си я е доказвал по много начини, като най-ме впечатли с това, че изкара над 100 часа без да мигне, на стол седнал до леглото ми в болницата докато аз бях в беда. Не стана дори за кафе или цигара /което си е истинския подвиг/, а до тоалетна предполагам е ходил  докато бях в безсъзнание или спях. Ето ранежих се ...  Flutter

Това доколкото попрочетох от темата според някои потребителки е Грижа, а не Нежност...Simple Smile

# 88
  • Мнения: X
Ами...грижа е.Отговорност,обич,любов,жертвоготовност,закрила....
И да,доказателство за любовта на мъжа е.
Но ,аз лично разбрах темата не като
"Как мъжът ви доказва силата на чувствата си?"
А как показват нежност?

Предполагам, че всяка ,или повечето могат да посочат трудни моменти ,в които съпругът им е бил до тях.И е доказал любовта си.
Но мисля,че темата е за дребните жестове,онези мили думи...закачки....шеги...реплики....с една дума, детайлите,които поддържат връзката жива ,интересна....
Между другото,много хора се отчуждават,и доста двойки се разпадат,точно защото забравят да си показват ,че се обичат.Решават ,че щом са заедно и взимат общи решения, това е достатъчно.И че няма нужда да поддържат огъня.....Завъртат се във въртележката деца,работа,грижи.....И забравят за другия.И се стига до
"Къде отиде любовта ни?"
"Битовизмите убиват любовта...."


Пак се разфилософствах..... Laughing

# 89
  • Мнения: 135
Това доколкото попрочетох от темата според някои потребителки е Грижа, а не Нежност...Simple Smile

Грижа... newsm78...грижа значи...я да ви пусна нещо по въпроса!!!!  Laughing

http://bgtatko.bg/9173/25-raztarsvashti-istini-za-zhenite/

Добре казано!!!!  Joy

# 90
  • Мнения: 755
Тези разтърсавщи истини половината са мит, а другата се отнасят за 1/3 от дамското съсловие отгаваряща на определението"кифла"... тъй че не са ми толкова истини. Laughing

А това си е просто смешно :

"Жените не могат да пазят тайни. Тайните ги разяждат отвътре като киселина. Те изобщо не смятат, че не може да има се доверие, щом са ги споделили с не повече от две, три приятелки."

"Жените не разбират от спорт и се чудят какво толкова има в него. Мъжете имат нужда от забавления, които им помагат да избягат от злободневието. Жените имат нужда от забавления, които им напомнят колко на зле могат да отидат нещата."

 " Жените си мислят, че всички видове бира са еднакви."
"Жените обичат котките. Мъжете твърдят, че и те обичат котките. Когато жените не гледат обаче, мъжете ритат котките."  Crossing Arms Whistling Laughing
Само с дрехите съм съгласна- наистина нищо не разбирате, жената иска винаги да е в кръкк с модата , за не бъде отритната от графата на красивите жени по които винаги се зазяпвате, всяка иска да бъде харесвана/това е нормално/.. ама вие нищо не разбирате - мъже. Crossing Arms Flutter Laughing

# 91
  • Мнения: X
1.вярно
2.грешно
3.грешно
4.и да , и не
5.грешно
6.не гледам "Жените","На кафе","Станция нова",....и всякакви такива бози....т.е.,грешно
7.вярно.гнусни са...
8.не могат ли?    Mr. Green   Я попитай една жена на колко години е....държавна тайна е.    Mr. Green
9.интересно.    newsm78   аз например никога не вдигам домашния телефон.Освен ако не знам предварително,че някой ще ми се обади.
10.имам.така релаксира....

11.да,в спорта наистина няма нищо.Любимият ми лаф за футбола ,например ,е
"22 празни гонят една пълна....тя поне има въздух вътре."    Joy
А жените имат нужда от забавления ,обикновено ,за да избягат от вдетинените си съпрузи.   Laughing
12.А ако не обича такива сладоледи?    Laughing
13.вярно
14.аз не обичам.мъжът ми ,да.редовно им носи храна.
15.грешно.валидно основно за мъжете-ще обиколят и земното кълбо,но няма да признаят ,че са объркали посоката и в НИКАКЪВ случай няма да попитат за вярната.
16.има ЕДНА бира.другите са еднакви.    Grinning
17.вярно.и дискриминиращо.
18.вярно.
19.не знам,не питам.аз се харесвам.
20.за мен-вярно.

21.до скоро мислех,че е грешно.но четейки бг-мамма,разбирам,че е вярно.
22.аз не ща.    Mr. Green   мъжа да си знае мястото...
23.обожавам.т.е. моят мъж е перманентно виновен?   започвам да се чудя как 23 години чувство за вина не го е убило досега.    Joy
24.много Вярно.
25.не знам,не симулирам....

Забавно беше....добро начало на седмицата.     Grinning

# 92
  • Мнения: 2 175
Да бе! Току-що открих, че съм мъж.. newsm78
Нищо общо с изброените клишета.. Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 2 805

Нямам нерви дори да ги прочета докрая, такива "разстърстващи истини" са всъщност едни разстърстващи клишета, които може да срещнеш почти във всеки втори брой на някое тийн или женско списание или подобни интеренет сайтове.

Винаги са под номерация Simple Smile - 10 истина за...., 15 начина да...., 20 трика за....

# 94
  • Мнения: 755
Соте, Сотееее цунами се задава, за кво ти трябваше тез клишета...хахахахахххаха Flutter


 magarcho, ми то никой не отговаря на тези истини бре, освен , ако не си "кифла" и не си водиш плажен дневник...ти пък..хахаха

# 95
  • Мнения: 7 947
А пък онези малки и мили жестове - за едни така ценни, може да са нищо - за други.
Познавам жени, които не изпадат в диво умиление, когато мъжът купи любимо тяхно ястие или получат букет цветя. Държането за ръка за тях е просто детинщина. И т.н., пък определено изглеждат доволни от семейния си живот. Те ценят по-големите неща, явно...
Така че то нежността - е много разтеглива явно...

# 96
  • Мнения: 135
Соте, Сотееее цунами се задава, за кво ти трябваше тез клишета...хахахахахххаха Flutter


Забравих че в този форум не възможно да съществуват такива дами...за което моля да ме извините!!!  Peace

# 97
  • Мнения: X
Що бе,Соте,с удоволствие потушаваме пожара после....      Mr. Green
Намерил с кво да плаши...     Joy

# 98
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
1. Жените никога нямат какво да облекат. Няма нужда да посочваш трите шкафа с дрехи в коридора, защото ТИ НИЩО НЕ РАЗБИРАШ!

Ами глупости, аз имам точно един скрин с дрехи и винаги имам и знам какво да облека Wink

2. Жените имат нужда да си поплачат. Но никога не го правят насаме, освен ако не са сигурни, че ги чуваш.

Обикновено гледам да си плача насаме със себе си под душа Wink Но не отричам, че го правя и пред мъжа ми.

3. Жените не искат да правят секс толкова често, колкото на мъжете им се иска. Това е така, защото сексът е по-телесен за мъжете и по-емоционален за жените. Достатъчно е да знаят, че мъжът им иска да прави секс с тях, за да се чувстват напълно емоционално задоволени.

Дрън, дрън. Мога да правя секс по всяко време на денонощието. Обожавам секса, и всеки момент, в който можем се отдаваме на сексуални занимания...И искам да се чувствам предимно физически задоволена Wink

4. Жените винаги задават въпроси, които нямат правилен отговор, защото непрекъснато се опитват да те накарат да се чувстваш виновен.

Това сигурно е вярно Simple Smile

5. Жените обожават да говорят. Тишината ги ужасява и те чувстват, че трябва да я запълнят, дори и да нямат нищо за казване. Когато една жена млъкне, очаквай най-лошото.

Аз пък обичам да мълча и предимно да слушам. Естествено, заливат ме вълни на непрестанно бръщолевене, но в повечето случаи се отдавам на тишината Simple Smile

6. Жените имат нужда да знаят, че има жени, които са по-зле и от тях самите. Затова предавания като „Жените“ и „На кафе“ имат такъв огромен успех.

100% вярно. Но това се отнася и за мъжете.

7. Жените мразят насекомите. Дори и най-закоравелите от тях имат отчайваща нужда от мъж, когато в стаята нахлуе оса или бръмбар.

За оси да, защото съм силно алергична. Но не ме е страх от насекоми, убивам с особена жестокост хлебарки Mr. Green

8. Жените не могат да пазят тайни. Тайните ги разяждат отвътре като киселина. Те изобщо не смятат, че не може да има се доверие, щом са ги споделили с не повече от две, три приятелки.

Аз за това предпочитам да не ми споделят тайни (изключвам пациентите...), защото ме гложди отвътре...

9. Няма значение колко са заети в момента – жените никога не пропускат телефонно обаждане. Може би се обаждат от „Стани богат“?

Ооох, толкова рядко вдигам телефона, или звъня на някой различен от семейството ми...това е абсолютно невярно.

10. Жените нямат никаква идея защо мъжете им си имат мъжки хобита. Мъжете много добре разбират, че не биха се занимавали с никакви хобита, ако жените им имаха копче за изключване.

Егати глупостта...

11. Жените не разбират от спорт и се чудят какво толкова има в него. Мъжете имат нужда от забавления, които им помагат да избягат от злободневието. Жените имат нужда от забавления, които им напомнят колко на зле могат да отидат нещата.

При все, че редовно играя футбол, че и обичам да ходя по мачове (онзи ден даже на дербито ходих...в Г Heart Eyes), няма как да не разбирам нуждата от забавления, свързани с гледане на мач с бира Wink

12. Ако наблюдаваш внимателно жена как яде сладолед на клечка, ще добиеш много точна представа колко добра е в леглото.

Това е много вярно

13. Жените никога не грешат. Грешките са в сферата на мъжете. Това е написано дори и в Библията: „Защо взе ябълката, а?“.

Хахахах, глупости, в грешка е авторът Laughing

14. Жените обичат котките. Мъжете твърдят, че и те обичат котките. Когато жените не гледат обаче, мъжете ритат котките.

Мда....ок

15. Жените са готови да удължат пътя си с километри, само за да сигурни, че няма да се изгубят, ако използват по-пряк, но непознат маршрут.

Има нещо вярно

16. Жените си мислят, че всички видове бира са еднакви.

ахаахахахахах, е няма такава глупост ooooh!

17. Като цяло жените получават по-малко пари от мъжете. Освен в порноиндустрията.

Не е вярно...

18. Средният брой на женските предмети в банята е 356. Повечето мъже са способни да разпознаят не повече от 6.

Вярно е

19. Жените НЕ очакват да им се отговори честно на въпроса: „Как изглеждам?“.

За мой късмет (или съжаление) имам изключително искрен мъж и когато не му харесвам с дадена дреха/прическа/грим/аксесоар/обувки, винаги си казва.

20. Жените не могат да използват карта, освен ако не я завъртят в посоката, в която гледат.

Толкова време съм работила с карта, че имам перфектна идея как да работя с такава...

21. По дефиниция всички жени са с наднормено тегло, но никога не се съгласявай с тях затова. Жените винаги имат два килограма, които да свалят, но така и не ги свалят. Никога не ги питай „Защо?“.

ахахахахахахахахаах

22. Жените искат да са равнопоставени на мъжете, но никога няма да ги чуеш да настояват, че и те трябва да изхвърлят боклука, да отпушват тоалетната или да плащат сметките.

Хайде бе. Обикновено аз изхвърлям боклука, плащам сметките, слагам си крушките, сглобявам шкафове и прочие неща....

23. Жените обожават да им подаряват цветя. Ако видиш мъж с цветя на улицата и не е 8-ми март (а вече и 14-ти февруари), можеш да бъдеш сигурен, че е сгафил нещо.

Хахахахахахахах  bouquet

24. Най-неприятното нещо за една жена е да види друга жена облечена като нея.

Ами има нещо дразнещо. Въпреки, че не смятам тоалетите си или обувките си за уникални, но когато видя някоя дама с нещо, което нося и аз в момента, започва да ми ври отвътре Mr. Green
25. Жените симулират оргазъм, защото мъжете симулират, че им пука.

Не съм симулирала никога оргазъм, но вероятно е вярно това.

# 99
  • Мнения: 755
Соте, Сотееее цунами се задава, за кво ти трябваше тез клишета...хахахахахххаха Flutter


Забравих че в този форум не възможно да съществуват такива дами...за което моля да ме извините!!!  Peace

Аз нищо не видЕх... на мен не ми се отварят фотосите пък... Crossing Arms егати и нетУтЪт. Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 2 457
Аз видях дамите, но не схващам идеята им newsm78

# 101
  • Мнения: X
Аз видях дамите, но не схващам идеята им newsm78
Е,колкото по -надолу слизаш по картинките,толкова по-малки стават.
На най-долния ред ти трябва лупа или въображение,за да ги видиш....
Ама то си е написано ,че и на руски,бе ,Шанталче...нали си рускиня....    Mr. Green


А ако питаш каква е била идеята на Соте с тази снимка...и аз не знам.
Ама те неговите снимки в повечето случаи нямат връзка с темата и поста му....     Joy

# 102
  • Мнения: 135
Аз видях дамите, но не схващам идеята им newsm78

Колкото ти е по лошо зрението ..толкоз ти е по богата фантазията!!! Laughing
Идеята Шанталче..е в главите на всеки един индивид...въпросът е какво точно очакваш да видиш...демек и най готината мацка, може да ни се стори доста груба и лишена от нежност, при положение че такава си я представяме...но пък и грозната тук такива няма..може да се окаже нежно създание..само околните не биха го разбрали!!!!  Laughing

Краси..всяка снимка носи своето послание...въпроса е да схванете скритият замисъл!!!

# 103
  • Мнения: 2 457


А ако питаш каква е била идеята на Соте с тази снимка...и аз не знам.
Ама те неговите снимки в повечето случаи нямат връзка с темата и поста му....     Joy

Бе Краси Laughing, естествено че разбрах какво е написано, но не  схващам какво Соте иска да каже с тая снимка... Понякога елементарни неща не мога да загрея... Blush

# 104
  • Мнения: 7 947
Точно снимките на Соте са винаги най-на място!
Но не случайно не всеки схваща идеята му.

# 105
  • Мнения: 2 457
Знаете ли, веднъж преди време отиваме на пикник с приятели. Носиме си пиене, но нямаме лед, а аз топло уиски или водка не искам да пия. Обаждаме се на едно приятелче да доесе лед, той като дойде, донесе цяла бутилка от кола с лед. И аз някаква толкова искрено учудено викам "Леле Shocked,, как си го вкарал тоя лед в бутилката" и  само изведнъж някакъв бурен смях, а аз не мога да зацепя за какво се смеят.... Blush
След това чак разбрах... Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 7 947
 Joy   bouquet
Ха за това иде реч!

# 107
  • Мнения: 2 457
Срам...представяш ли си, не мога да се сетя, че това просто е замръзнала вода ooooh!

# 108
  • Мнения: 7 947
Срам...представяш ли си, не мога да се сетя, че това просто е замръзнала вода ooooh!

Щом има кой да се вдигне да ти носи лед сред полето - не ти трябва да знаеш!  Peace

# 109
  • Мнения: X
Точно снимките на Соте са винаги най-на място!
Но не случайно не всеки схваща идеята му.
Ами,хайде като по-умна ,обясни ми какво е общото между това:

Забравих че в този форум не възможно да съществуват такива дами........

и темата:

"За нежността на мъжете ви...как я показват"


# 110
  • Мнения: 135
На това му се казва скрита лимонка Шанталче..не го приемай за обида..но първо търси подтекста..не всичко което виждаш е реалност.. просто си е чист мираж!!!  Laughing
Така е и с нежността и с чувствата..не ги ли видиш навреме..просто не ги очаквай!!!  Peace

# 111
  • Мнения: 7 947
Сотето два пъти се опитва. Ти пак ли не схващаш?

# 112
  • Мнения: X
Сотето два пъти се опитва. Ти пак ли не схващаш?
Аз държа ти да ми обясниш ....     Mr. Green
По повода ,отивам да си направя едно обществено сепуко....с Космополитън.
Чиърс!     cheers  на разбралите!    Grinning

# 113
  • Мнения: 7 947
Сотето два пъти се опитва. Ти пак ли не схващаш?
Аз държа ти да ми обясниш ....     Mr. Green
По повода ,отивам да си направя едно обществено сепуко....с Космополитън.
Чиърс!     cheers  на разбралите!    Grinning


Иска ли ти се да кажеш нещо умно, а?  Laughing

# 114
  • Мнения: X
Аха.......       smile3521
Щом ти не можеш.....     Joy
А ще си получа ли обяснението?
Или ще клинчиш?     Mr. Green

# 115
  • Мнения: 755
Кво станалУ тука?

 Аааа бистрите дали - Русская женщина самая лучшая на свете?!

Краси,  $hantalche е рускиня , колкото аз съм куубинка- или може и да съм... знам ли. Баси и тая ли тема ще си остане лишена от стил...няма мисъл, никаква. ooooh! Tired

# 116
  • Мнения: 2 457

Краси,  $hantalche е рускиня , колкото аз съм куубинка- или може и да съм... знам ли.
О, да забравих, че ти познаваш родословното ми дърво  ooooh!Tired
Но да, права си, не съм рускиня, майка ми е, аз съм просто мелез Wink
П.П Не знам дали темата е без смисъл, но твоите коментари в нея са.

# 117
  • Мнения: 755

Краси,  $hantalche е рускиня , колкото аз съм куубинка- или може и да съм... знам ли.
О, да забравих, че ти познаваш родословното ми дърво  ooooh!Tired
Но да, права си, не съм рускиня, майка ми е, аз съм просто мелез Wink
П.П Не знам дали темата е без смисъл, но твоите коментари в нея са.


Оу... показа се частица риЪл... К`во ти пука за моите коментари? Laughing Я виж що народ пише със смисъл ти мен си "седнала" да четеш. ooooh! Laughing ooooh! Joy Joy

# 118
  • Мнения: 7 947
Аха.......       smile3521
Щом ти не можеш.....     Joy
А ще си получа ли обяснението?
Или ще клинчиш?     Mr. Green


Важното е, че в последните си постове ти блестиш, пък и ми се издигна в очите малко - след като разбрах, че гледаш порно и четеш Космо, а не си просто дебела безработна и скучаеща домакиня....та затова няма да отговарям на изключително интелигентния ти опит за заяждане, поне не и днес  Hug

# 119
  • Мнения: X
А ще си получа ли обяснението?
Или ще клинчиш?     Mr. Green[/b]

...............та затова няма да отговарям..............

Е,че ти вече отговори....   Joy
и идея си нямаш за тайните мисли на Соте-то.Ама Умреш да се правиш на интересна и интИлигентна.....   hahaha   Що ли не ти се получава никогиж?    Mr. Green

Та,      bouquet    за ....очаквания,точно в твой стил,отговор....   


А ако някой все пак вижда връзка между въпросната снимка ,пусната от Соте,  и нежността на мъжа,моля ,нека ми я посочи.Освен да иска да подчертае ,че нежността на мъжа следва да намалява с всяка съвместна година.....    Joy   ,аз поне друга не виждам...

# 120
  • Мнения: 7 947
Красо, че скука те гони - видно е, но докога?  Laughing
Знаеш ли колко си смешна? Я ходи сготви нещо там, барем Утито пак те покани и да ти достави малко удоволствие, за да престанеш да се изживяваш тук, а???

# 121
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ами Краси, то и твоята изповед, че четеш Космополитан няма общо с темата, ама ей на-написала си го Party

# 122
  • Мнения: X
Ами Краси, то и твоята изповед, че четеш Космополитан няма общо с темата, ама ей на-написала си го Party
Къде ,бе?     newsm78  Ако имаш предвид снощното Космополитън,това е Питие,коктейл!    Laughing
Мъжът ми ми го приготвя/поръчва....нежен е ,какво да го правя...    Grinning
Чиърс обикновено означава "Наздраве" ,а не Четене....    Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 17:07 от Анонимен

# 123
  • Мнения: 7 947
Красо, дали ще можеш да си погледнеш пак последните постове? И сама да се сетиш, че изпростяваш и е време да спреш? Или нещо ти липсва осезаемо...за да го направиш?   Thinking

# 124
  • Мнения: 2 457
Краси е била при Ути? Кога?
Ех, да можех и аз да готвя като нея... Но нищо, ще се запиша в конкурса на Слави "Умна и красива". Само да не ме урочасате Mr. Green

# 125
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Еми пиши и за неразбралите по разбираемо, че да можем да те разберем...нали сме тъпи ooooh!

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 364
Краси е била при Ути? Кога?

Присъединявам се. Краси...* , ако имаш някъде запис, моля те, дай линк да те видим! Или на лични, ако така предпочиташ.  Hug

# 127
  • Мнения: 755
Краси е била при Ути? Кога?
Ех, да можех и аз да готвя като нея... Но нищо, ще се запиша в конкурса на Слави "Умна и красива". Само да не ме урочасате Mr. Green

Е, не мога, не мога да се "сдържа". newsm47
Ти можеш други неща дорогоя, други... ти можеш да разпилееш коси, да разкочаеш боди и закачливо да болатаеш , нали? Не се коси, ти си толкова талантлива, за кво ти е да готвиш?!. newsm03 smile3521 newsm47 Упс... извинете, но не мога да  го пропусна и това проникновение. Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 06:28 от Fortune

# 128
  • Мнения: 4 569
темата прелива от обяснения в лиобов и нежности. Crazy Crazy Crazy

# 129
  • Мнения: 293
Абе какво става тук ?
Искам и аз  Mr. Green blahblah

# 130
  • Мнения: 755
Абе какво става тук ?
Искам и аз  Mr. Green blahblah

ми хайде де... избирай си някой и действай.... Joy Joy Joy Joy Joy На другите заигравките им датират по отдавна, моята е от скоро и за кратко. Flutter Whistling Flutter

# 131
  • Мнения: 135
Абе какво става тук ?
Искам и аз  Mr. Green blahblah

Как така какво..дамите си търсят изгубената нежност  Mr. Green ... май успешно я намират във форума..ласкаят се така да се каже!!!  Joy
Но пък нежността има и други форми!!!  Mr. Green

# 132
  • Мнения: 7 947
Другите форми, Соте...са блян за определени хора. Които - именно - поради липсата им - стават озлобени и в същото време прикриват това с онази така блянувана от тях - идеалност... в семействата си...

# 133
  • Мнения: 755
Кви форми бе? Много съм  отчаяна подариха ми релакс енд тон...сигур ми намекват нещо ... Laughing Laughing Laughing Неадекватна съм, но съм потрес. Crazy

# 134
  • Мнения: 7 947
Същата. Нежност. Laughing
За едни може да е ку тия сладолед, за други - топла манджа, за трети - див секс. Има ли значение ?

# 135
  • Мнения: 755
Същата. Нежност. Laughing
За едни може да е ку тия сладолед, за други - топла манджа, за трети - див секс. Има ли значение ?

Само аз ли не те разбрах? То вярно , че съм неадекватна днес, но то пък...  чак толкова зле да съм.Crazy

# 136
  • Мнения: 7 947
Същата. Нежност. Laughing
За едни може да е ку тия сладолед, за други - топла манджа, за трети - див секс. Има ли значение ?

Само аз ли не те разбрах? То вярно , че съм неадекватна днес, но то пък...  чак толкова зле да съм.Crazy
На кого му пука - аз винаги съм неразбрана  Joy

 Wink

# 137
  • Мнения: 135

На кого му пука - аз винаги съм неразбрана  Joy

 Wink

Аааа не...аз поне винаги съм те разбирал правилно  Wink...само се чудя, защо за едната нежност, сте готови на всичко????  newsm78
Май се налага да потърся отговора назад във времето...май схванах но да не продължавам с анализите, че ще взема да се разнежа излишно!!!!  Laughing

# 138
  • Мнения: 7 947
Еми то това му е хубавото на риболова - имаш време за размисли  Wink
Последния фотос ми е любим  Laughing
Но от къде все такива ги вадиш, направо се чудя...фотосите де, за тях говоря!??

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 364
Еее, снимката с мама и щерка направо е върхът! Само да не беше "голф" колата, ама нищо - 'айде.

# 140
  • Мнения: 2 457
Това мене ме кефи

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 364
Да, и тази е яка, но сякаш вече не е актуална. Наблюдавам, че момченцата са далеч повече привлечени от куклите отколкото момиченцата и подобни игри повече ги кефят. И съответно овладяват и манипулацията наравно с момиченцата. И обратното - момичетата демонстрират яко агресия.
Моята дъщеричка от известно време ми иска автомат и понеже отказвам, сама си прави от конструктура и стреля наред. Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 7 947
Юли, не зная от къде  го наблюдаваш това - но прибавям и сина в кюпа - от година ме м оли за кукла! Прави си кукли от пелени, рисува ги, после направи от закачакла, после от дървените ми лъжици и какво ли не...  ooooh!
Нежен е, да, възможно е близостта му с мен да е в повече, не зная.

# 143
  • Мнения: 2 457
Ооо, Юли, при нас няма автомати Laughing. Дъщеря ми е олицетворение на женствеността и манипулативността, толкова е кокетна, влиза ти под кожата и нищо не можеш да й откажеш. А е и красива, красиваааа, мъжът ми се плаши направо ooooh!

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 364
Всичките ни познати с деца-момчета са така. Бутат от онези, нали ги знаете, малки детски розови колички с кукли-бебета вътре - досущ малки "майки".  Crazy  Heart Eyes  А момиченцата си играят с малки автомобилчета и стрелят с пистолетчета.

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ооо, Юли, при нас няма автомати Laughing. Дъщеря ми е олицетворение на женствеността и манипулативността, толкова е кокетна, влиза ти под кожата и нищо не можеш да й откажеш. А е и красива, красиваааа, мъжът ми се плаши направо ooooh!

Странно - точно най-милите момиченца пък най-много стрелят. Обратно - по-грубичките на външен вид са по-меки.

# 146
  • Мнения: 135
Не правете юначетата толкоз глупави...подгони ли ги пубертета, тогаз ще усетите колко са нежни!!!  Laughing

Но пък мъжете и като одъртеем сме си доста привързани към майките...само че нежността ни отива по предназначение!!!!  Peace

# 147
  • Мнения: 2 457
Обичаше коли, камиончета, влакчета, като беше на 2г, но вече не. Сега само пред огледало, токчета, червило, косата размята, но тя от мен копира..на кой да се метне Simple Smile

# 148
  • Мнения: 7 947
Не правете юначетата толкоз глупави...подгони ли ги пубертета, тогаз ще усетите колко са нежни!!!  Laughing

Но пък мъжете и като одъртеем сме си доста привързани към майките...само че нежността ни отива по предназначение!!!!  Peace

Сотеееее  Joy ако не беше лицето на детето, щях да помисля, че ми се следил Лято Господне 2009то  Joy

# 149
  • Мнения: 135
Сотеееее  Joy ако не беше лицето на детето, щях да помисля, че ми се следил Лято Господне 2009то  Joy

Тюх...ако знаех по рано ...ма пък точно тогава ме тресеше треска след абитурентските неволи...пък след туй ме затресе кандидат- студенската  ooooh!....а той купонЯ бил във водата значи!!!!  Laughing
Тъй става като си раздавам нежността навсякъде!!!  Laughing

# 150
# 151
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Сотеееее  Joy ако не беше лицето на детето, щях да помисля, че ми се следил Лято Господне 2009то  Joy

Тюх...ако знаех по рано ...ма пък точно тогава ме тресеше треска след абитурентските неволи...пък след туй ме затресе кандидат- студенската  ooooh!....а той купонЯ бил във водата значи!!!!  Laughing
Тъй става като си раздавам нежността навсякъде!!!  Laughing
Колкото и да се стараете мъжете, знаете, че истината е само една- контролирана

# 152
  • Мнения: 755
Lady Kat, много яко попадение! newsm10

# 153
  • Мнения: 160
Моя мъж не е романтичен, ама изобщо. Цветя получавам много рядко. Преди двадесет години много се ядосвах, обаче му свикнах.Винаги ме подкрепя. Работим заедно, та не ми се обажда непрекъснато, но предугажда някак желанията ми, винаги е около мен. Като се замисля, така ми харесва повече. Виждала съм мъже, които се лигавят в присъствието на жените си, но като са сами в друга компания не се изказват твърде ласкаво за половинките си./Не казвам, че привсички е така/

# 154
  • Мнения: 135
Колкото и да се стараете мъжете, знаете, че истината е само една- контролирана

Има логика в думите ви...дори към децата трябва да е контролирана  tooth ....но нашата нежност често зависи от други приоритети...нежната душа дори кучетата я надушват....важно е обаче и вие да се постараете..но да не прекалявате!!!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт