Въпрос за 4у6ките за Бъдни ве4ер

  • 611
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Та понеже нямам сухи 4у6ки, а в4ера купих нормални пресни трябва ли не6то да им правя преди пълненето за Бъдни ве4ер? Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 655
Опечи ги и ги обели, стават по вкусни и пикантни.
Вече пуснах рецепта за чушки с боб в другата тема.

# 2
  • Мнения: 4 176
Не. Пълниш, топиш отвора в брашно. Слагаш в намазнена тава с малко водичка, колкото да покрие дъното само. Когато почернеят ги обръщаш от другата страна и ако водата се е изпарила слагаш още малко.

# 3
  • Мнения: 150
а ако ги реда в гуве4 със сърмите, вместо в тава или тенджера дали 6те стане. зна4и да ги опе4а и обеля, бе знаех си 4е трябва да се напраи не6то

# 4
  • Мнения: 1 685
И аз това исках да попитам.Може ли всичко заедно да се готви?Чушки с боб при зелевите и лозови сърмички?

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз това исках да попитам.Може ли всичко заедно да се готви?Чушки с боб при зелевите и лозови сърмички?

-->ми ако си любител на манджа с грозде  Crazy

Може и без "запечатване"!

# 6
  • Мнения: 150
И аз това исках да попитам.Може ли всичко заедно да се готви?Чушки с боб при зелевите и лозови сърмички?

-->ми ако си любител на манджа с грозде  Crazy

Може и без "запечатване"!

ми ако сложим на сърми4ките стафиди, 6те е пак манджа с грозде Wink

# 7
  • Мнения: 1 685
И аз това исках да попитам.Може ли всичко заедно да се готви?Чушки с боб при зелевите и лозови сърмички?

-->ми ако си любител на манджа с грозде  Crazy

Може и без "запечатване"!

ми ако сложим на сърми4ките стафиди, 6те е пак манджа с грозде Wink
hahaha
Ана вярно,че  такваз манджа става.

# 8
  • Мнения: 3 537
Според мен ако и чушките ти са пълнене с ориз може да ги сложиш и да ги печеш заедно със сармите,Но ако са ти с боб незнам дали няма да се омашат миризмите.Но ако това не ви притеснява,действай смело Wink

Общи условия

Активация на акаунт