Как да се справим с хремата ?

  • 1 421
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 631
Бебето ми е на два месеца без 7 дни. От както стана на 14 дни има нещо като хрема, изследва го педиатърката няма бактерия и ми предписа някакви капки които аз капах 10-тина дена като преди тях капех физиологичен разтвор не му помогнаха .... спрях капките но преди 2-3 дни тази хрема се активира
Има ли някакво изпитано срество

# 1
  • Мнения: 228
Синът ми - в момента е на 7 месеца - имаше хрема преди около месец. Купих му капки Стеримар, които се впръскват в носа.. Доста е гадно, но му помогнаха... Тогава моята педиатърка ми каза, че освен тези капки могада му мажа носледо с мехлем Нисита.. той също бил ефективен...
УСПЕХ  и не се шашкай....

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
може и да е т.нар. стридор...нещо като хриптене, Ема го имаше и май изчезна от само се бе си, просто го израстна, въпреки че тя имаше Стафилококи в нослето и имазах с Бактробан, но нямаше особен ефект от него.

# 3
  • Мнения: 666
Ние имахме същия проблем нашата педиатърка ни изписа следното - 10 куб физ. разтвор се смесва с една ампула адреналин и се слагат по 3 капки -3 -4 пъти дневно само , че ние бяхме на 6 м, за вас не знам дали да се дава , но със сигурност знам ,че можеш да слагаш по 3 - 4 капки витамин С , можеш да и мажеш нослето с масло

# 4
  • софия
  • Мнения: 20
 newsm78 Май при повечето бебчовци се появяват такива проблеми.Мои близки мами решават проблема кардинално:хомеопат! Първият преглед е малко скъп,но със сигурност успешно се справят с бебешките болежки. Peace

# 5
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Има хомеопатични таблетки - разтварят се във вода за толкова малки бебега. На моя син определено са му помагали - казват се "Коризалия.

# 6
  • Мнения: 3 211
Ако няма течащи сополи или пък, ако не може да диша през носа, според мен не трябва да даваш или капеш нищо. Ти самата казваш "нещо като хрема", максимум можеш да пръскаш 2-3 пъти дневно със стеримар за прочистване на нослето, след пръскането обикновено кихат и излизат секрети (ако има), повече проветряване на стаята, да не стои на прекалено топло и колкото може разходки на чист въздух. това според мен е начина

Общи условия

Активация на акаунт