Пак за урината

  • 953
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 731
Правихме си изследвания на урината имало белтък и левкоцити от лабораторията казаха че не е добре а чакам още едно изследване да видим дали има и бактерии но то още не е готово за това и не съм звъняла на лекар .някой знае ли нещо по въпроса ?

# 1
след като има белтък и левкоцити значи има действаща инфекция вземи резултатите и отиди на нефролог,колоко е голямо детето имали температура

# 2
  • Мнения: 2 731
На 2.4. Няма температура .

# 3
излези ли ти стерилната урина

# 4
  • Мнения: 2 731
да има и бактерии

# 5
  • Мнения: 418
Какво изолираха ?Антибиограмата излезе ли? И какво лечение ви предписаха?

# 6
  • Мнения: 2 731
още не сме на никакво лечение то по тези празници не можеш да намериш лекар!

# 7
  • Мнения: 2 731
ето това бях побликувала в една друга тема преди два дена :Здравейте -нуждая се от помощ -ако можете да ми отговорите че много се притеснявам!
Ноември месец бяхме болни от бронхит тогава настъпи някаква промяна която се изразяваше в това че пишкаше 2-3 пъти на ден -направиха ни изследвания на урина откриха ни бактерии 10 на 2 и ми казаха че бактерии се лекуват при 10 на 5 -така ли е наистина ? Преди три дена и правих по собствена инициатива изследвания и се оказа че пак има бактерии и то 10 на 3 трябва ли да се притеснявам????-казва се morganella morgannii някой знае ли нещо за тях или къде да прочета???А отделно има и белтък в урината .При ехографски преглед пише че има леки застойки в легенчетата и сенки в паренхима-казаха ми че трябва време за да се оправи -дали е така ???? моля ако някой може да ми отговори нещо да го направи -предварително ви благодарява дена :

# 8
  • Мнения: 418
Прието е за показател да се приема стойност >5 при микробиологично изследване на урина. Но наличието на белтък , левкоцити и ехогравските изследвания би трябвало да насочат към предписването на някакво лечение . Не искам да те притеснявам , но съвета ми е да се консултираш с добър нефролог . И пусни задължително три контролни урини. След което сравнете резултатите , за да потвърдите или отхвърлите съмненията.

# 9
  • Мнения: 2 731
Утре имаме час за лекар и ще видя какво ще ми кажат .А колкото до нефрологатрябва да разпитам дали има детски в нашия град .И в краен случай ако няма кой да ни обърне внимание съм решила да ходим в София -дано не се налага.

# 10
  • Мнения: 418
Желая ти успешна консултация  Peace!Много е съмнително това с М.моrganii ...Дали не става въпрос за външно замърсяване?И двата пъти ли го изолираха?Пиши какво ти казаха !Ако искаш може и на лични.

# 11
ЗДРАВЕЙ ОТ НАШАТА НЕФРОЛОЖКА ЗНАМ ЧЕ ЗАДЪРЖАНЕТО НА УРИНА И ПЕТНА ПО ПАРЕНХИМА Е ПРОБЛЕМ ЗА ТОВА ТЕ СЪВЕТВАМ ДА ОТИДЕШ И ПРИ ДРУГ ДОКТОР ПО БЪРЗО ЗАЩОТО ВСИЧКО ТАВА МОЖЕ Д А ДОВЕДЕ ДО УВРЕЖДАНЕ НА БЪБРЕЦИТЕ,

# 12
  • Мнения: 17 401
НАй-вероятно задръжката е в резултат на наличието на бактерии. При стерилна урина всичко ще е наред Wink

Общи условия

Активация на акаунт