обикновени бисквити

  • 5 402
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
от няколко дни давам на бебка Обикновени бисквити на Житен дар от Нестле...смесвам ги в топла вода , адапт. мляко или с плодово пюре...с тях замествам попарата и се питам дали мога да ги давам всеки ден newsm78,като фактически с тях замествам едно ядене  chef

# 1
  • Мнения: 1 032
Че защо да не можеш. Аз давам бисквите Закуска на Победа, защото се разтварят много лесно. Житен дар давам да си гризка момата сама и да цапа наоколо

# 2
  • Мнения: 257
с бисквити Закуска всеки ден ли заместваш едно ядене...попара ядете ли ? аз пробвах да разнообразя с грис , ама  #Cussing outтерористчето усети разлика и не ще baby_neutral

# 3
  • Мнения: 1 032
Уф, закуската ни е голям проблем и на нас. Попара малката не е яла вече месец. Просто в един момент реши, че не я ще вече попарата и край. Аз давам понякога и кисело мляко с бисквити и малко банан. Сега сме на тема овесени ядки за закуска. По принцип бисквитите с адаптирано мляко са като каша- така че можеш да заместваш съвсем спокойно хранене. Пробвай и домашна юфка, някои деца я предпочитат пред попарата.

# 4
  • Мнения: 1 370
Аз по принцип всеки ден давам различна закуска - попара, бисквити с кисело или прясно мляко, плодово кисело мляко, мляко с ориз, мюсли, кус-кус. Но не мисля, че има някакъв проблем бисквитите да се дават всекидневно newsm78

# 5
  • Мнения: 5 299
Всеки ден давам бисквити Закуска смесени с кисело мляко и плод. пюре, ако единият ден съм дала за сутрешна закуска, на другият -  за следобедна Grinning

# 6
  • Мнения: 2 672
давам от същата марка Wink
слагам ги в крема и в киселото мляко или му давам да ги яде така- между храненията

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Всеки ден давам бисквити Закуска смесени с кисело мляко и плод. пюре, ако единият ден съм дала за сутрешна закуска, на другият -  за следобедна Grinning

 newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: X
Няма проблем да даваш всеки ден бисклвити.

Аз давам "Закуска", защото по-лесно се разтварят. Слагам в кисело мляко, плодово пюре, давам ги с плод.

# 9
  • Мнения: 105
И аз давам бисквити и искам да ви препоръчам тези на Papadoplus (или нещо такова е името), много са вкусни. След като намерихме тях не купуваме други, и малкия не ще.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
по едно време и Светльо се изхранвше с бисквити
сега му се върна апетита и давам когато се сети
Открихме тези на Кики бебе или нещо подобно имат с мляко или с банан и тях ги обожава/и аз ги хапвам..../

# 11
  • Мнения: 5 577
И аз съм доволна от "Закуска".

Но ще опитам и тези на Нестле.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 271
Естествено, че може! Аз редовно давам за следобедна закуска кисело мляко с бисквити Закуска и то още от както беше на 5 месеца. Това е любимото му ядене. И за закуска съм го давала, когато закъснявам с попарата.

# 13
  • Мнения: 3 537
Всеки ден давам бисквити Закуска смесени с кисело мляко и плод. пюре, ако единият ден съм дала за сутрешна закуска, на другият -  за следобедна Grinning

 newsm10 newsm10
И аз така Wink

# 14
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Че защо да не можеш. Аз давам бисквите Закуска на Победа, защото се разтварят много лесно. Житен дар давам да си гризка момата сама и да цапа наоколо
И аз давах бисквитите Закуска, натрошени в млякото, малката си хапваше с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт