слуз в акото

  • 721
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте мами!
От самото начало в акото на беба има слуз / безцветна /, така е вече 4 месеца и аз започвам да се притеснявам. Попитах частния педиатър, защото ми изглежда по надежден от ЖП-то каза 4е не било страшно, показвала слузта, че не приема дадената храна добре организма. Детето приема само кърма обаче. Казвам, 4е ми се иска да пусна изследване на акото, а тя ми каза че няма смисъл. Но мен ме ядят съмнения. Как така не му действа добре кърмата ми, след като наддава повече от добре, не е имала обриви, но пък беше със силно възпалени крустички ,които били показател за алергия. Вие имали ли сте слуз в акото толкова дълго време? Някакви съвети ....как ви се струва тази слуз?


Преди седмица имаше и 2-3 кървави жилки, но тогава и бях дала 2/3 ампула вит С / 2 мл/ и докторицата предположи че е от витамина.

# 1
  • София
  • Мнения: 498
Моят съвет е наитина да се вземат проби от акото и да се изследва. Ние също сме имали слуз, но сина ми беше със страхотно разтройство и в последствие се оказа, че има временна непоносимост към лактозата на млякото #Cussing out Не оставяй нещата на произвола, най вероятно не е нищо сериозно, но все пак newsm78

Общи условия

Активация на акаунт