Да попитам- безамонячни бои

  • 7 295
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 302
Мисля да се боядисам с безамонячна боя. Искам да променя цвета на косата си, но временно, защото отне доста време докато оставя косата ми да израстне. Какво е мнението ви за тях, променят ли естествения цвят на косъма?Не съм решила и каква марка да ползвам.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Променят само нюанса. Не можеш да разчиташ на покривност като при другите.
Аз ползвах едни испански - Salerm, на моята коса траеше цвета около 2-3 месеца.

# 2
  • Мнения: 5 313
Мисля че няма да ти изтощи косата.Какъв ти е естествения цвят на косата и каква искаш да се боядисваш?

# 3
  • Мнения: 6 164
Много бързо се отмиват - поне тази която аз използвах наскоро, заради бременността - L'oreal Casting. Но пък щадят косъма.

# 4
  • Мнения: 504
Покриват и бели коси, но мисля, че до около 30%.
Аз съм много доволна, макар да съм ползвала само веднъж. Сложих си черно върху моето кестеняво, по- тъмните цветове ловят без проблем.
За месец се изми основно, до моя си цвят.
Придават блясък, много са щадящи, особено ако искаш просто да подсилиш нюанс, придадеш оттенък или да имаш модерните топли шоколадови цватове.
Успех!

# 5
  • Мнения: 5 103
Ползвам всеки месец.Няма голям избор на безамонячни бои.
Аз ползвам лореал.
Не променя естествения цвят на косъна, можеш да правиш твоя цвят и по-тъмен, по светъл от естествения ще ти е трудно тоест неможе от тъмна да стане руса

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Какви безамонячни бои има на пазара? Ще взема да пробвам такава.

# 7
  • Мнения: 302
Естествения ми цвят е светло кестеняв. Мисля да се направя тъмно кафе. Аз лично не искам траен цвят, защото си харесвам естествения, просто имам нужда от малка промяна, за момента.

# 8
  • Мнения: 5 313
Естествения ми цвят е светло кестеняв. Мисля да се направя тъмно кафе. Аз лично не искам траен цвят, защото си харесвам естествения, просто имам нужда от малка промяна, за момента.
Най-добре си вземи боя на ЛОРЕАЛ.

# 9
  • Мнения: 302
Купих си боя на Лисап, италианска фирма е. Ще видим какво ще излезне

# 10
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Началото на септември се боядисах с безамонячната натурална на Гарние - черна ( бях светлокестенява) и още не е паднала   smile3518  . Дано да не съжаляваш като мен  Confused

# 11
  • Мнения: 330
Изобщо не мисля,че безамонячната боя е един вид нетрайна боя за коса.Аз вече 2 години използвам серията на Лореал Кастинг или по специално 'мангото'от нея и отдавна вече съм забравила какъв е истинския цвят на косата ми.Естествено ползвам шампоани за боядисана коса и се боядисвам на всеки 20 дни,но освен да забелязвам прораснали корени,смяна на цвета няма.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
На 20 дни???? Бързо ти расте косата, що ли?
И аз ползвам Кастинг на Л`Ореал, но веднъж на 2 месеца. Покрива добре /ползвам кестенявите нюанси, косата ми е в също такъв цвят/ и трайно, за такъв тип боя. Ползвала съм и безамонячна боя на Лонда, но Кастинг-ът е по-щадящ, определено.

# 13
  • Мнения: 330
На 20 дни???? Бързо ти расте косата, що ли?
И аз ползвам Кастинг на Л`Ореал, но веднъж на 2 месеца. Покрива добре /ползвам кестенявите нюанси, косата ми е в също такъв цвят/ и трайно, за такъв тип боя. Ползвала съм и безамонячна боя на Лонда, но Кастинг-ът е по-щадящ, определено.

От както забременях ми расте по-бързо,а и не ми харесва като ми се виждат корените,разликата при мен е прекалено очебийна GrinningКосата ми е светло-кестенява,а мангото нали е оранжево..и става една манджа с грозде LaughingЗа това на 20дни...

# 14
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От безамонячните съм пробвала само Лореал Кастинг  и бях много доволна. Особено от балсамчето за коса Flutter

Общи условия

Активация на акаунт