Къде да родя близнаци във Варна?

  • 1 190
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте всички,
казвам се Драгомира и съм на 27 години от Варна. Чакам две бебета, разнояйчни, в началото на март. Ходя на консултации в "Майчин Дом" при д-р Яков.
В сряда бях на курс за бъдещи родители в АГ болница и акушерката, която води курса много настоятелно ме убеждава да родя там, защото там било единственото неонатологично отделение в североизточна България и ако нещо стане с бебетата, пак там трябва да отидат.
Моля, ако някой има опит, да сподели!!!

# 1
  • Мнения: 2 839
Drajka, аз съм на същото мнение. Раждането на близнаци си е по-рисковано от нормалното, често се дребнички и имат нужда от специални грижи. А действително неонатологията в АГ е най-добра. Аз лично също предпочетох сигурноста за децата ми пред лукса за мен. Пък и ако толкова те притеснява мизерията в АГ, в крайна сметка вече и там има ВИП. Не знам до колко са го докарали от към комфорт там, но каквото и да е все се изтърпява няколко дни. А все пак най-важно е бебоците да са на сигурно място Simple Smile
Аз поне така разсъждавах когато трябваше да избирам Simple Smile И въпреки че за децата не се наложиха специални грижи, сега пак бих направила същия избор Simple Smile

# 2
Zdrawei! I az sam ot Varna..i 4akam dwe blizna4eta..kam na4aloto na noemwri..Kakwo izbra -AG ili mai4in dom..do kraia na 4-tia mesec biah registirana  kam AG..no se otwratih ot otno6enie,nekompetentnost i korupcia! Sega sam kam ekipa na Kornowski v Mai4in dom..4uwstwam se po-spokoina..ne e prosto luks..goworim za 4istota,sterilnost,otno6enie i iasni smetki ot samoto na4alo..

Общи условия

Активация на акаунт