Въпрос за парфюмите...

  • 1 916
  • 27
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 399
Знам, че трябва да го пусна това в "красива мама", ама нали знам, че тук минава много повече народ за много по-кратко време, та затова... Да питам - разглеждам си аз сайтове из БГ за продажба на парфюми и ми направи впечатление, че на някои от парфюмите пише "тестер" - какво ще рече това??? Защото на един мой любим парфюм цената му е повече от приемлива, ама срещу него пише тестер  newsm78. Който знае да ме светне моля  Wink (да кажа че става дума за 100мл - не е просто някоя дребна разфасовка....)

# 1
  • Мнения: 5 313
Разликата между оригинален парфюм и тестер  е никаква.Даже мисля че тестерите миришат по-силно от парфюмите.

# 2
  • Мнения: 375
той и за това е евтин,аз допреди на дайда в Англия,винаги съм си купувала тестери -100 мл.за около 80-85 лв,ако е най-нов модел може и 90 лв

# 3
  • Мнения: 8 450
Да питам и аз.А каква е гаранцията,че тестерите са истински?Ако ви се стори тъп въпросът,не се смейте! Wink

# 4
  • Мнения: 375
Гаранцията е този от когото го купуваш,не съм си вземала до сега ментета,но има риск ако не ти е проверен доставчика Laughing

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 399
А някой пазарувал ли е от parfum-bg.com? чрез 911.бг се пазарува.... да знам дали е "доверен" източника и да поръчвам  Whistling

# 6
  • Мнения: 5 103
Тестера мирише по-силно ако сигурна че е оригинал граби го

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Тестера мирише по-силно ако сигурна че е оригинал граби го

тестера е по-концентриран откъм аромат и понеже не бива да се продават някои търговци ги пускат на по-ниски цени.То си пише и на шишето"not for sale"

Предимно тестери ползвам и не съм попадала на ментета.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Тестерите са по-силни първо, за да впечатлят повече - те са с рекламна цел и второ, заради честото им отваряне.

# 9
  • Мнения: 10 243
и аз да се извиня че не му е много тук мястото на въпроса ми в чуждата тема ама като се разговорихте за парфюми може ли да ми каже някой от къде мога да си купя Be You on-line. Той всъщност не е парфюм но нямам идея как и къде мога да го намеря.

# 10
  • Мнения: 7 186
Разликата между оригинален парфюм и тестер  е никаква.Даже мисля че тестерите миришат по-силно от парфюмите.

Добре де, гледам в разни сайтове, че тестерите дето ги продават хем са по- евтини от парфюмите, хем са по- голямо количество, къде е логиката тогава? Щом ги продават по- евтино вероятно са по- нетрайни. Thinking Не знам де, тестер не съм ползвала досега, някой ако има наблюдения да каже. Щото се чудя дали да си поръчам тестер или оригинал.

# 11
  • Мнения: 1 002
според мен са ментета ..и преди съм се изказвала по този въпрос , и се извинявам на фенките на тестерите  ...
то като гледам по магазините , тестерите са повече от парфюмите !! , а не може да е така , ако се замислим ...
и на тестерите винаги пише , че не са за продаване , а на тия тестери в белите кутийки не го пише ....освен това - оригиналните тестери не са в чисто бели кутийки , а в кутийка като на парфюма - купувала съм си такива от братовчедка - продавачка в Трансимпекс ..
иначе може и да са качествени , това не го отричам , може и да са 1 към едно , кой знае ...

# 12
  • Мнения: X
Да се намеся и аз,щото доста парфюми съм изпродала преди да се заема с отглеждането на деца.
По принцип тестера има разлика от парфюма ,защото се предоставя от производителя с рекламна цел-за да добият клиентите впечатление,но тук си ги продаваме като едното нищо:щом има желаещи...Освен че е с различна концентрация,обикновено има и разлика във външния вид- опаковката или е бяла и пише not for sale,или няма капачка или нещо от тоя род.
Но да си призная и аз съм ползвала-като не мога да си позволя оригинала,а и едва ли някой би намерил разлика като се напръскам.

# 13
  • Мнения: 4 371
Разликата между оригинален парфюм и тестер  е никаква.Даже мисля че тестерите миришат по-силно от парфюмите.

Добре де, гледам в разни сайтове, че тестерите дето ги продават хем са по- евтини от парфюмите, хем са по- голямо количество, къде е логиката тогава? Щом ги продават по- евтино вероятно са по- нетрайни. Thinking Не знам де, тестер не съм ползвала досега, някой ако има наблюдения да каже. Щото се чудя дали да си поръчам тестер или оригинал.
Аз съм писала и в друга тема мнението си за тестерите, но пак ще кажа. За мен тестерите са страшно силни, но нетрайни. Имам един тестер и то на парфюм и не бих си взела втори път Confused

# 14
  • Мнения: 7 107
Тестерите не би трябвало да се продават. Търгуването им си е сериозна далаверка.

Общи условия

Активация на акаунт