Педиатър в Студентски град?

  • 2 163
  • 8
  •   1
Отговори
Привет на всички мами!
Все още съм новак сред вас, но бързам да изчета всичко. И понеже бебо ще дойде всеки момент, искам да ви попитам дали не знаете някой добър педиатър в района на Студентски град?
Предварително благодаря Sunglasses

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Др Елена Иванова е нашият педиатър  - работи в Сана - в Ст. поликлиника е това, десния вход. Чудесна е, но има страшно много пациенти и винаги се чака Neutral Face

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Мои приятели направо пропищяха от нея и я смениха.

# 3
Цитат на: logo5ka
Мои приятели направо пропищяха от нея и я смениха.

Защо? Звучи ми стряскащо, понеже и няколко съседки ми я похвалиха и почти се бях навила да говоря с нея!?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: logo5ka
Мои приятели направо пропищяха от нея и я смениха.


 Shocked Много съжалявам да го чуя. Аз нямам абсолютно никаква причина за оплакване, моя позната също води детенцето там и е с чудесни впечатления. Какво се е случило на твоите познати?

# 5
  • Мнения: 1 655
И ние сме при д-р Елена Иванова и нямам никакви оплаквания. Налагало се е често да ходим на дежурен лекар в САНА (така се казва сдружението на педиатрите които се помещават в Студентска поликлиника) и мога да кажа, че ги познавам всички лекари там. Определено д-р Иванова е най-добрата!

# 6
Благодаря ви много!
Не знам дали д-р Иванова е достатъчно компетентна или не, но със сигурност е изключително любезна, а това поне е нещо. Така че засега смятам да й се доверя.
Благодаря още веднъж!

# 7
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Д-р Иванова е много добра! Има много пациенти, да, но това е добър знак! Любезна, внимателна, въобще допада ми.

# 8
  • Мнения: 2 807
И ние сме много доволни! Няма нещо, за което да се оплача Grinning . А относно чакането - при нея всички новородени и кърмачета поне до 6-ти месец са с предимство Simple Smile, влизат веднага без да чакат. Няма да съжаляваш, повярвай ми!!!

Общи условия

Активация на акаунт