Ниска температура-35,5

  • 4 006
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 525
Може и да ви се стори глупаво но аз все пак ще попитам-какво знаете за ниската температура?.Вчера малкта беше с температура 36,1 а днес цял следобяд е с 35,5-35,8.Обадих се за съвет в бърза помощ, а те първо казаха ,че такава t няма,но след като разбраха че сме я мерили и с електронен и с живачен термометър,казаха да пие топъл чаи  и ако продължава с тази температура да се  обадим на GP.Направо се чудя какво става? newsm78

# 1
  • Мнения: 666
 Изобщо не се притеснявай от както се помня на големия t му все такава е била - и какво нищо даже като стане малко по - висока при нас е признак на разболяване . При това и лятото му е такава. Аз също я меря с електронен. На малкия , който е на 7 месеца е около 35 ,7 

# 2
  • Мнения: 8 505
... а те първо казаха ,че такава t няма...

Не знам какъв лекар трябва да си,за да направиш това велико умозаключение.И мъжа ми,и дъщеря ми са с доста ниска нормална Т-35.5-35.9 и в това няма нищо страшно.

# 3
  • Мнения: 8 450
И аз съм с ниска теммпература.И все ми казват,че такава няма.Да,ама тя си е ниска.Меря с два термометъра и пак е така.А налитам да я меря,защото ми е студено,все си мисля,че ме тресе и съм вдигнала температурата. Rolling EyesСпомням си,че след една операция преди 7-8 години цял месец ми беше много ниска температурата-35.5-35.6.Аз лично го свързах с действието на пълната упойка,но не знам,дали е така,никой не можа да ми даде смислено обяснение.

# 4
  • Мнения: 81
Абе и моята е такава,мои познати лекари казват ,че няма такава температура,да ама моята е такава,като вдигна до 36,6,болна съм....

# 5
  • Мнения: 5 525
Момичета много благодаря на всички за отговорите.Сега поне знам че не съм луда.Вече се чудех какво става.Малкта винаги е била с нормална температура и тези дни направо изумях #CrazyДнес отново е с 35,6,но иначе изглежда добре.Пожелавам ви весели празници и много ,много здраве през новата година на вас и семеиствата ви.  bouquet

# 6
  • Мнения: 68
Абе и моята е такава,мои познати лекари казват ,че няма такава температура,да ама моята е такава,като вдигна до 36,6,болна съм....

За мен се отнася същото. Даже докато бях бременна поддържах температура 35.7 ( а по време на бременност е нормална по-висока ). Току-що измерих 35.6. Явно не е ненормално.

Незнам каква е причината, ако изобщо има такава, но се чувствам добре. При 36.6 горя като при висока температура.

# 7
  • Мнения: 5 577
Електронните термометри попринцип не са верни.  Tired

# 8
  • Мнения: 8 450
Електронните термометри попринцип не са верни.  Tired
Много често не са верни,защото батерията се изтощава.Но аз съм мерила и с живачен и пак ми е ниска температурата,даже нарочно го държа по 10,а не по 5 минути и пак ниска,много често под 36 градуса. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 471
Моето дете си е с такава температура откакто се роди - 5 месеца вече. Изобщо не се притеснявай.

# 10
  • Мнения: 7 640
защо им мерите на децата Т профилактично?

Общи условия

Активация на акаунт