Губят ли си вашите деца вещите?

  • 531
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Моя син е направо е цар в това отношение! Сега е 1клас и за 3 масеца ме разорява ooooh! То не бяха ръкавици, шапки, тетрадки, учебници и почти всеки ден химикали #CrazyНе знам вече какво да правя.А при вас как е?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мдам. Губи си нещата...
В 1-ви клас сигурно над 15 гуми и моливи загуби, сега във втори пак губи, на като че ли по-малко.
Шапки и ръкавици - не.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 019
Мойта дъщеря е 3-ти клас и също често губи, но главно училищни принадлежности - химикалки, моливи, гуми, а на скоро и целия несесер. Добре, че поне не губи дрехи и други по-скъпи вещи.

# 3
  • Мнения: 3 251
Случва се , за сега само ученически пособия . Забравя си често я шапка или шал , но ползват само техният клас стаята и след като я напуснат се заключва .Така че , ако си е забравил нещо в стаята  , на другия ден си е пак там.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ох, болна тема. Ако и се откачаше главата и без нея ще си дойде някой ден. Да уточня - в 5 клас е. Моливите и химикалите не ги броя - на седмица губи поне по 2. Затова съм купила от метро една кутия химикали - 50 бр. за 3 лв., барем да не ме е яд, като ги ръси навсякъде. МИналата година якето си загуби. Ключове, портмонета и т.н.. Абе въобще - голям заплес  Laughing. Дали щото я тресе пубертета  newsm78

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Ох ужас!
Най-много се ядосвам, когато си рамени униформата с друго дете  ooooh! Хем са надписани. Моят е по-едричък от местните и въпреки това често си идва с по-малък пуловер или къс панталон  Rolling Eyes На следващият ден обикновено веднага връщаме дрехата на детето. Обаче ни се е случвало да си чакаме цяла седмица нашата, а имаме и невърнати блуза и пуловер. Оправданието беше, че не били в съответното дете. Чудя се те голи ли са се прибрали в къщи  newsm78 Пуловерът беше купен само преди седмица, с емблемата на училището, цената му е висока. Много се нервирах тогава. Някой се беше облажил с нов пуловер. Веднъж пък се прибра с чужди обувки  Tired
Химикалки, моливи и гумички вече не ми прави впечатление, че губи. Най-интересното е, че намирам нови  в чантата му  newsm78 а обяснението винаги е "намерих го на пода, в коридора или на площадката"  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт