Избелване на зъби?

  • 2 546
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Някой избелвал ли си е зъбите с някакви ПО-специални процедури, и има ли наистина ефект? Моите леко жълтеят Confused(от никотина и кафетата преполагам) и това започва да ме комплексира ужасно - стигнала съм дотам, че се смея със затворена уста - пастите за зъби не помагат никак, и съм се замислила newsm78 Немислимо е да откажа цигарите и кафето Embarassed(поне на този етап)

# 1
  • Мнения: 5 313
Аз не съм ги избелвала но имам желание.Виж в тези теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23749.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59575.0

# 2
  • Мнения: 8 451
Не съм си избелвала зъбите,но гледах едно предаване-Искрено и лично,в което водещата беше поканила стоматолози.Та те обясниха,че избелващите пасти нямат ефект и не са много добри.Има други видове процедури за избелване,които трябва да се правят определено време,но и те не се препоръчват на всички,трябва консултация със стоматолог.Самото избелване имало гранция ДО 7 години,след което пак се налагало да се повтори.Трайността зависи от начина на живот-дали се пуши,пие кафе и т.н.Една от стоматоложките беше обаче категорично против избелването и твърдеше,че няма да го приложи върху себе си.

Последна редакция: нд, 25 дек 2005, 15:18 от Е-Миа

# 3
  • Мнения: 1 393
Ако имаш познати или приятели в САЩ ги помоли да ти купят Crest Whitening Strips, струват около $30 и наистина имат доста добър и видим ефект.

Ето ги:

# 4
  • Мнения: 130
Ако имаш познати или приятели в САЩ ги помоли да ти купят Crest Whitening Strips, струват около $30 и наистина имат доста добър и видим ефект.

Ето ги:


Какво представлява това?

# 5
  • Мнения: 1 393
Цитат
Какво представлява това?
Цитат

Ето това представлява:






Лентички с избелващ гел върху тях, слагат се по една едновременно на горната и долната челюст  за 30 мин всеки ден, за около две седмици

# 6
  • Мнения: 817
Аз на 6 месеца си махам зъбния камък и веднъж годишно си избелвъм зъбките.Двете неща нямат нищо общо да знаеш.Зъбния камък е полезно да се маха поне два пъти годишно ,докато за избелването знам ,че не по- често от един път годишно защото процедурите каквито и да са те оголват емайла.Има два начина/най - разпространени/ единя е със шина другия в кабинета на стоматолога първо ти маха зъбния камък ,след това ти ги избелва а накрая с някаква лампа маха някакви петна които остават от избелването.Лично на мен този втория начин ми понася повече тъй като не ми дразни венците , атози със шините доста ми ги раздразва и след това ми кървят.Ако си от соия мога да ти дам кординати на заболекър кадето се прави това ,тъй като е нов метод ин е толкова разпространен.Ще ти трябва обаче около час и половина , малко е бавничко ,но поне не рискуваш от бяли да ти станат сиви както става със шините ако ги оставиш по-дълго време.

# 7
  • Мнения: 179
Някой избелвал ли си е зъбите с някакви ПО-специални процедури, и има ли наистина ефект?
Избелвала съм ги с ZOOM ( процедура за 1 час в стоматологична клиника




Резултатите бяха по-добри от очакваните, заедно със ZOOM-a вървят и силиконови шини за домашно ползване.

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 334
мъжа ми също ползва силиконови шини, има ефект

# 9
  • Мнения: 6 155
Казвайте и цени  Praynig
Anabell, какво представлява този  ZOOM?

# 10
  • Мнения: 8 451
Не го правете сами,в домашни условия!Точно такова беше предупреждението на стоматолозите в това предаване,за което споменавам по-горе.Опасно е ,а и ефектът е по-добър,когато се направи от специалист.

# 11
  • Мнения: 6 155
Някакви прахчета имало в аптеките. Някой ползвал ли ги е? Имат ли ефект? Thinking

# 12
  • Мнения: 179
Казвайте и цени  Praynig
Anabell, какво представлява този  ZOOM?
Това е избелване с ултравиолетова светлина, прави се на място, в клиника. Имай предвид, че ако намериш къде да ти го направят, в цената влиза и направата на силиконови шини, които можеш да ползваш вбъдеще при домашни условия  Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 5 299
Ако имаш познати или приятели в САЩ ги помоли да ти купят Crest Whitening Strips, струват около $30 и наистина имат доста добър и видим ефект.

Ето ги:


Благодаря ви момичета за инфото  bouquet
Сестра ми живее в щатите - сега ще я подгоня за тези лентички Mr. Green А другите процедури - за какви пари става въпрос newsm78(за които писахте

# 14
  • Мнения: 9 063
Някакви прахчета имало в аптеките. Някой ползвал ли ги е? Имат ли ефект? Thinking
И аз гледах онзи ден такова нещо, в една кутийка беше май...струваше лев и нещо Rolling Eyes Не знам до колко е ефективно...ама ми се иска да пробвам. Иначе, за избелването- братовчед ми е стоматолог, твърдо против избелването е.

Общи условия

Активация на акаунт