спа хотел Съни гардън - Вършец

  • 19 186
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Ще помоля модератора да не ми маха темата, за да могат повече семейства в условия на криза да се насладят на почивка, с качество конкуриращо се с Гранд хотел Велинград, на нормални цени.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 360
Ще помоля модератора да не ми маха темата, за да могат повече семейства в условия на криза да се насладят на почивка, с качество конкуриращо се с Гранд хотел Велинград, на нормални цени.

какъв е точно размерът на вътрешния басейн?

# 2
  • Мнения: 97
Редно би било да дадеш и линк към сайта на хотела, както и да споделиш доколко съответства рекламираното качество на предлаганото!!!

# 3
  • Мнения: 4
Линк към хотела не съм поместил нарочно, тъй като и ние с жена ми го гледахме преди това в сайта, но снимките въобще не отговарят на действителността - много по - хубаво е, трябва да се види на място.
Вътрешният басейн не е много голям - някъде 7 на 5, но за сметка на това е със гореща минерална вода, за киснене  и за малки деца е фантазия.
Пак казвам за 80 лв.  през седмицата на фона на 180 в Гранд хотел Велинград или в Парк хотел Пирин, условията са безупречни.
Зимата се карат и ски на ски писта Ком, на 15 км. от Вършец.

# 4
  • Мнения: 1 141
И ако пътят до   там беше без дупки.....

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 849
Р-Е-Е-Е-Е-Е-Е-КЛАМА!!!!!!! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4
Здравейте,
днес се върнахме от Съни Гардън. Прекарахме там цяла седмица и нямахме никакво желание да си тръгваме. Никаква промяна на мнението ми от първото посещение през м. Октомври. Страхотни стаи, страхотно СПА, жега навсякъде, страхотна кухня на нормални цени , страхотна Виенска сладкарница, страхотна природа наоколо и т.н и т.н. - започвам да събирам пари да си купя стая в този хотел  Wink. Явно с всеки изминал ден го научават все повече хора, защото беше почти пълен. Ходихме да се пързяляме на пистата под връх Ком - уникална красота!
На всички, които ми се доверяват - весело изкарване!

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:04 от sanata

# 7
  • Мнения: 97
http://www.sunnygarden-spa.com/bg/accommodation/classic-room.html

Ето линк, не боли Joy, говори лошо за авторите на темите hahaha.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Здравейте! Има ли някой с пресни отзиви за Съни Гардън? Моля да споделите Simple Smile

# 9
  • Монтана
  • Мнения: 5
В началото на април бяхме там - супер е. Басейна е с температура 36-38 градуса, просто прекрасно. Сауна, турска баня - всичко работи и е на разположение на гостите безплатно. На закуска има какво да се желае, но гладни не останахме. Горещо препоръчвам! За хапване готвят много вкусно в механата на хотел "Пре-спа", който се намира срещу минералната чешма до Бърза помощ и е на стотина метра от Съни-то. Следващият път ще сме за по-дълго. Засега това е най-топлия вътрешен басейн във Вършец - идеален за малки деца. Външния и той е с топла минерална вода.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
В началото на април бяхме там - супер е. Басейна е с температура 36-38 градуса, просто прекрасно. Сауна, турска баня - всичко работи и е на разположение на гостите безплатно. На закуска има какво да се желае, но гладни не останахме. Горещо препоръчвам! За хапване готвят много вкусно в механата на хотел "Пре-спа", който се намира срещу минералната чешма до Бърза помощ и е на стотина метра от Съни-то. Следващият път ще сме за по-дълго. Засега това е най-топлия вътрешен басейн във Вършец - идеален за малки деца. Външния и той е с топла минерална вода.
Благодаря за отзива! Ние в неделя отиваме там Simple Smile От прочетеното разбрах. че всичко е ОК, дано и времето е хубаво за разходки Simple Smile Още веднъж благодаря, че споделихте! Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 6 360
В началото на април бяхме там - супер е. Басейна е с температура 36-38 градуса, просто прекрасно.

басейн с температура на водата 38 градуса не е просто прекрасно, а опасно. в такова нещо може да се пребивава не повече от 15-тина минути, а за деца доста по-малко.

# 12
  • Монтана
  • Мнения: 5
Благодаря за отзива! Ние в неделя отиваме там Simple Smile От прочетеното разбрах. че всичко е ОК, дано и времето е хубаво за разходки Simple Smile Още веднъж благодаря, че споделихте! Simple Smile

Моля-моля Simple Smile Ще се радвам и аз да кажете след това дали ви е харесало - не само Сънито, а и механата на Пре-спа-та Simple Smile  А ако прескачате до Клисурския манастир непременно да опитате от скарата на Сталин, която е на разклона за манастира, ще я познаете по рибарниците за пъстърва и далекопроводите за високо напрежение до тях. Хубава почивка желая!

басейн с температура на водата 38 градуса не е просто прекрасно, а опасно. в такова нещо може да се пребивава не повече от 15-тина минути, а за деца доста по-малко.


Съгласен съм, на мен ми беше добре, но на приятелката ми й призляваше. За някой е доста топло и влажно, но аз явно съм се намръзнал зимата и се разтопих Simple Smile Трябва да се внимава с парната баня - след две-три-пет минути престой да се остане на басейна и да не се излиза веднага навън - зле е за дробовете, може да се образува нещо като конденз.

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
И Сталин сме набелязали Simple Smile Благодаря, ще пиша като се върнем Simple Smile

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Благодаря за отзива! Ние в неделя отиваме там Simple Smile От прочетеното разбрах. че всичко е ОК, дано и времето е хубаво за разходки Simple Smile Още веднъж благодаря, че споделихте! Simple Smile

Моля-моля Simple Smile Ще се радвам и аз да кажете след това дали ви е харесало - не само Сънито, а и механата на Пре-спа-та Simple Smile  А ако прескачате до Клисурския манастир непременно да опитате от скарата на Сталин, която е на разклона за манастира, ще я познаете по рибарниците за пъстърва и далекопроводите за високо напрежение до тях. Хубава почивка желая!

басейн с температура на водата 38 градуса не е просто прекрасно, а опасно. в такова нещо може да се пребивава не повече от 15-тина минути, а за деца доста по-малко.


Съгласен съм, на мен ми беше добре, но на приятелката ми й призляваше. За някой е доста топло и влажно, но аз явно съм се намръзнал зимата и се разтопих Simple Smile Трябва да се внимава с парната баня - след две-три-пет минути престой да се остане на басейна и да не се излиза веднага навън - зле е за дробовете, може да се образува нещо като конденз.

Забравих да питам в хотела има ли халати? В спа-то дават ли хавлии?

Общи условия

Активация на акаунт