Последната седмичка за 2005!

  • 1 552
  • 36
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 186
хей момичете-кокичета!
Как прекарахте празниците? Какви късмети и подаръци получихте?
Весела седмица!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добър ден Party Party Party
Празниците бяхме у нас...цялата рода...беше пълна къща Crazy Ние имахче само пита с пара, която се падна на племеницата ми...ами как няма..то обърна цялата баница докато не откри парата Crossing Arms Mr. Green
Снощи едни приятели носеха баница с късмети и на мен ми се падна здраве Flutter
Весела седмица момичета Hug

# 2
  • Мнения: 3 011
Хей, здравейте,
Ва, познай какво ми се падна  Mr. Green . Ние имахме баница с късмети на Бела и на мен се падна: "Вече имаш булка, догодина люлка"  Laughing , а на "булката"   Mr. Green -мъжо се паднаха куфарите - нали ще ходим до Турция на Нова Година.........А бе въобще съм доволна аз  Mr. Green. И ние бяхме пълна къща с писъци и крясъци - брат ми дойдоха с децата, нашите - направо една лудница от всякъде. Малките са много палави. Подаръците ги разменихме още в 21 ч. естествено. Пак, че толкоз издържаха. А бе веселба. Аз днес съм на работа.

# 3
  • Мнения: 957
A ние почти не празнувахме  Cry
 Мъжът ми го хвана някакъв много як грип и вместо пита правих чайчета, разтривах, водех дискусии да сложим ли краката в топла вода, ама кога да ги сложим, защо точни сега, а не по-късно и подобни от сорта. Няма нищо по-неприятно от болен мъж, който се прави,че нищо му няма. Иначе подаръкът си го чакам към края на тази седмица, когато трябва да не ми дойде  Praynig  Само се притеснявам да не грипясам и аз, че лошо за бебчо ако е станал, но се държа все още. Шансове и надежди има, температурата ми се задържа над 37, други симптоми освен по-чувствителни гърди обаче още няма. Така ми иска да не се разочаровам след някой друг ден Praynig Praynig Praynig
Стискам палци на тези, които също чакат  Praynig

# 4
  • Мнения: 133
Здравейте и от мен.Ние си бяхме у нас със зълвата и мъжа й.Падна веселба.На мен ми се падна късмет,а на мъжо-щастие.Еlfljo надявам се да не ти дойде!Стискам Палци.На мен ми закъснява 4-и ден и душата ми е изпълнена със страх и надежда.А неискам да правя тест,че може и да се разочаровам.

# 5
  • Мнения: 1 951
Весела седмичка момичета!

dendy, и наШата баница беШе с късмети от Белла, но късмета с лиулката се падна мъжа ми  Laughing Надявам се все пак да се zадържи в семейството  Mr. Green

elfljo и sabrina, стискам палци ...

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 19:22 от Marinski

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Хей, момичета здравейте.Как сте? На празнуващите днес честит празник, аз също имам малък семеен празник Embarassed -6год. откакто се сгодихме с мъжа ми 1dating и днес ми е едно такова хубавооо newsm47 и весело  newsm68.Моите придобивки от празниците са един цифров апарат от любимия photo  и един хубав парфюм от свекито smile3503.Късметите ми се въртяха тази година все около парите и бебетата(ха дано), а и една нова кола мни се падна.
На elfljo и sabrina  fingerscrossed пожелавам най-хубавия подарък, който може да им се падне  preggo, пък и на всички други.Усещам че тази година ще е нашата, момичета  stork-boy.Целувки на всички newsm51

# 7
  • София
  • Мнения: 4 273
Честито Рождество и от мен!
Ние бяхме май най-големите бързаци на Бъдни вечер newsm78 В 20 ч. бяхме приключили с вечерята и си бяхме раздали подаръците Wink Мъжът ми ми подари 2 панталона, 2 бодита, чанта и колан. Аз му подарих пантофи, книга и визитник. Боби надписа картичката по следния начин: Тате, Весела Коледа и Честита Нова гудина 2006! Ного здраве оспехи! Мама и Боби hahaha А той, естествено, получи най-много подаръци и най-много се радваше. На него се падна и паричката от питата. Ние правим баница с късмети на Нова година, така че тогава ще се отчета с късметите.
На всички желая хубава последна седмичка от старата година Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 320
Привет и от мен!
Ние изкарахме чудна програма по празниците-на бъдни вечер при родителите на милият-там късметите бяха разпределени по следния начин: на майка му този с люлката и булката /което не ме радва особено, щото булка наистина имаше тази година, но не бях аз, а жената на брат му/, на милият работа и изпълнени планове, а на мен нова къща. На следващия ден бяхме при моята майка-там на мен се паднаха парите.Simple Smile. После ходихме на концерт, а на следващия ден се разходихме до Копривщица.
Подаръци не съм получила, щото още не съм си написала писмото до дядо Коледа. Simple Smile. Иначе аз сама си подарих яке, нотариален акт и си харесах кола Simple Smile. Та май стига толкова Simple Smile. Бреййййййй, много послушна съм била през изминалата година Simple Smile.
На чакащите стискам палци!

# 9
  • Мнения: 4 298
Честито Рождество Христово!
Много здраве, любов и късмет ви желая! А също и много добро настроение, с което да посрещнем Новата Година!
 ooooh!Момичета пак съм с въпрос за дуфастона. Има безброй теми за него, но не си спомням някъде да съм чела за това, което ме вълнува. От четири, пет цикъла насам забелязвам, че цикълът ми стана сравнително нормален с помощта на дуфастона. Докарвам го вече към 24 до 26 дни, но ме притеснява,  че дните с М са по-малко. Преди нормално менструацията ми беше около 5 дни, като първите два - силно, а след това по-леко. Сега първия или втория ден е нормално до силно кръвотечение с болки и т.н., а след това е съвсем леко кафеникаво. Общо три дни. newsm78. При положение, че дуфастона се пие за компенсиране недостига на прогестерон, не би ли трябвало лигавицата да стане по-плътна, а оттам и менструацията по-обилна? А дали това изобщо има общо с приемания дуфастон /пия го от м.юли, след овулацията 2х1 за десет дни/?

# 10
  • Мнения: 173
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!!!
Здравейте на всички бъдещи мамчета Heart Eyes....
На Бъдни вечер бяхме у дома,най близките роднини.Постарах се трапезата да бъде пълна,за да е пълна и годината...Да бъде слънчева,за да е слънчево в сърчицата ни през цялата година Two Hearts..Този път заложих на жълтия цвят(жълти сълфетки,жълти празнични свещи,обримчени с прекрасни жълти герлянди ) Wink
Казват че каквото си пожелаеш на Бъдни вечер,то непременно ще се сбъдне...еее аз си пожелах,Господ да ни дари тази година с най-прекрасния подарък newsm07...Ще продължавам да се моля за това!
У дома на Бъдни вечер имахме питка с паричка,баницата е за новата година с многото късмети newsm68...
Всичко беше много хубаво,всички бяхме много щастливи,а и си изкарахме страхотно...
Знаете ли през деня на Коледа,чух нещо по телевизията което много ми хареса и искам да го споделя с Вас и да ви го пожелая:
"Нека всички пречки и проблеми,които сме имали през тази година,да си останат в тази година...Нека от Коледа нататък си направим една равносметка и оставим всичко неприятно зад гърба си,нека очакваме с нетърпение прекрасните мигове които ще ни предложи Новата година и положителните емоции които ще трябва да изживеем..." Two Hearts    Страхотно нали???
И аз мисля така,че искаме или не,тази нова година ще ни дари с това за което най-много сме мечтали...Ще ни дари с най-прекрасните подаръци,а ние знаем кои са те......
МИЛИ МОМИЧЕТА,ПРИЯТНО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА
И МНООООГО КЪСМЕТ...НИЕ ГО ЗАСЛУЖАВАМЕ !!!!
 lovekiss newsm51 txtloves

# 11
  • Мнения: 4 324
Честита Коледа на всички Simple Smile

Намен ми се падна паричката Simple Smile Подаръци имаше в задоволително количество Wink
За съжаление на 24.12 лелката ме връхлетя и на бъдни вечер силата и беше неуписуема Sad Sad Sad Ние сме поотложили бебеправенето за след сватбата. Wink

Дано 2006 г. е по добра от 2005 г. и догодина по това време да се поздравяваме от съседния форум Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Успешна седмица на всички

# 12
  • Мнения: 7 718
Вера, на мен също от дуфастона ми намаляваше кръвотечението, което също ми се видя доста странно.
Явно действа индивидуално.

# 13
  • Мнения: 4 298
Е, поне не съм само аз така, та да се шашкам. Мисля през Новата година да отида на лекар, да му покажа досега как минаха циклите, една, две графики и ще го обсъдим. Ще ви пиша и какво ми е отговорил. Защото по моята логика се очаква менструацията да става "по- тежка", пък тя става  "по-оскъдна".

# 14
  • София
  • Мнения: 4 273
Вера, сега видях въпроса ти за Дуфастона. Тъй като през последния цикъл и аз пих, мога да ти кажа, че при мен се получи същото - намаляване на количеството на менструалната кръв. От което въобще не се оплаквам, де. Казала съм си: Лекарите да му мислят какво ми е. Аз ще си гледам живота и няма да се притеснявам с въпроси. Не знам защо, но вече живея с мисълта, че през 2006 г. чудото непременно ще се случи. И ми е едно хубавооо Grinning Надавям се за всички нас от този форум, които доста сме търпяли какво ли не, това да е годината с главно Г. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт