Колко дълго може да продължи.... вечер и през ноща?

  • 499
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Започнах да кърмя джуджето само вечер и през ноща (и сутрин до към Sunglasses. Колко време ще продължи лактацията, така че да и е достатъчно? Виждам, че намалява вече доста, но продължава да се наяжда детето.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен, ако изпразва гърдите редовно, пък макар и само в тъмната част на денонощието, може да продължи с месеци без проблем.

# 2
  • Мнения: 7 837
Близо месец и половина, преди да се отбие, кърмих Самуил по два пъти на ден - сутрин и вечер.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Тя май повече е свикнала отколкото да яде ама не знам! Няма да и се върдя и ако се отбие  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Еми, каквото - такова, що се притесняваш тогава?Или ти по-скоро се притесняваш да не продължи твърде дълго Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами иска ми се не да продължава дълго или малко, а да мога от време на време да я оставям на майка ми за по една нощ. Онзи ден я оставих и се събудила в 5 и майка ми я хранила с лъжичка, играли си 2 часа и в 7 заспала пак  Crazy А мамски каза, че другия път не иска да става пак в 5, а да се наспи преди работа  Mr. Green Аз си правя оглушки де, но ми беше неприятно ,че мамси не се е наспала заради мен  Whistling

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе да не ти се мешам, но ще ти кажа, че оставянето на мамси за ден-два няма нищо общо с храненето, в смисъл с броя кърмения.Въпрос на навик...Първите 1-2 пъти, когато се наложи да оставя Ники да спи при майка ми, беше зле - нерви, плач, нямаше как обаче SadИ да ти кажа - добре че се наложи, за да се престраша, защото нервността беше точно 2 нощи.Оттам нататък - край.Може да ме няма и 3 дни - никакъв проблем.Денем бесува, нощем спи.За сукане не се сеща, а когато съм тук, суче по 100 пъти на ден, понякога през час Crazy

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Малката ми щерка вече почти от края та 6-тия месец, т.е вече 8 месеца сучи само вечер и през нощта, но нито млякото ми е спряло, нито тя прави опити за отбиване. Така че ако чакаш сама да ти спре кърмата, няма да стане.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
Ние вече месец и нещо сме на кърмене сутрин и вечер само. За сега му стига и мисля, че се произвежда толкова кърма, колкот му трябва на човека

# 9
  • Мнения: 5 228
Около 4 месеца кърмих дъщеря ми само сутрин, вечер и през нощта, след това ок.2 - месеца - само през нощта. През цялото това време си мисля, че имаше достатъчно кърма, но не мога да преценя дали беше достатъчно занаяждане или достатъчно за успокоение. Wink Така или иначе, имаше.

Общи условия

Активация на акаунт