Д-р Кирил Киров - 2-ра градска

  • 2 952
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 274
Момичета, чудя  се дали да се  спра на него за раждането.. Сега от време на време ходя при него на ехограф и ми харесва като специалист (доколкото мога да преценя). Разбрах, че работи във Втора градска...Имам нужда от Вашите впечатления! Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 3 626
Извинявай, но ако може и аз да надничам в темичката. Също събирам мнения за 2 градска болница. Интересува ме  добър лекар който прави секцио по желание.

# 2
  • София за сега
  • Мнения: 194
Цитат на: asa
Извинявай, но ако може и аз да надничам в темичката. Също събирам мнения за 2 градска болница. Интересува ме  добър лекар който прави секцио по желание.


Трудна работа за секциото пожелание във 2-ра градска.......
Аз съм раждала там преди 3години само че при д-р Василев има теми за болницата по-назад......
Аз съм с отлични впечатления

# 3
  • София
  • Мнения: 3 626
Е, то и аз съм раждала там, само че преди 6 години. Впечатленията ми са много добри от там, но не знам как стоят нещата сега.

# 4
  • Мнения: 2 274
Добре, де, и  аз си признавам, че  родих там преди почти 6 години, ама толкова вода е изтекла от тогава.... Всъщност мама78 да не сме били заедно -  синчето ми се пръкна на 26 ноември 1998 г., ти по кое време си била там?

# 5
Аз също много се интересувам от др Киров. Мисля да раждам при него. Като гинеколог от него съм страшно доволна. Посещавам го от 5 години и ми е помогнал много за многобройните проблеми , които имах. Моля, ако има някое момиче, което е раждало при него да сподели мнение!

# 6
  • Мнения: 2 274
Цитат на: ancho
Аз също много се интересувам от др Киров. Мисля да раждам при него. Като гинеколог от него съм страшно доволна. Посещавам го от 5 години и ми е помогнал много за многобройните проблеми , които имах. Моля, ако има някое момиче, което е раждало при него да сподели мнение!

оооо, моля те разкажи още за него, сигурно се наблюдаваш при него...не ти ли е намеквал нещо за раждането???? Ако искаш ми пиши на мейла jenulya@abv.bg, ако искаш се свържи с мен и на ICQ - номерът ми е 155921869 или прати лично съобщение - както ти  е удобно...Предварително ти благодаря!

# 7
  • Мнения: 343
Има един страхотен д-р Кирил Киров, но той работи в Тина Киркова, незнам дали за него става въпрос.

# 8
  • Мнения: 2 274
Мисля, че не е същият... не ми се вярва да работи в две болници и да има частен кабинет... На този Киров кабинета му е Асен (до съдебната палата), а преди това работеше във втора поликлиника (на площад Славейков).

# 9
  • Мнения: 343
Да явно не е същия!
Този д-р Киров от край време работи в Тина Киркова и няма частен кабитет.

# 10
  • Мнения: 2 274
Момичета, въпросът за д-р Киров назрява...Миналата седмица отидох при него за ехограф (такса 20 лв.). ПОзволих си да му задам един незначителен въпрос ( просто се оплаках ,че ме боли крака - то йказа ,че е нормално), после ми измери кръвното, за което не съм го молила, и се оказа ,че заради въпроса  ми и мереното на кръвното това вече било консултация  и  - дай още 10 лв. Shocked  ОК - дадох. Проблемът е друг - то йми каза , че плацентата ми е по предната стена. А днес  в поликлиниката  (предложиха ми да ми направят УЗД - и аз естествено не отказах) докторката ми каза , че плацентата е по задната стена!!!! А сега де! Докторакта в поликлиниката е с поне 20 год . стаж и до сега не ме е разочаровала...ПРосто  не зная какво да си мисля Sad

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: Godzilla
Мисля, че не е същият... не ми се вярва да работи в две болници и да има частен кабинет... На този Киров кабинета му е Асен (до съдебната палата), а преди това работеше във втора поликлиника (на площад Славейков).


Различни са , да - аз раждах при Киров в Св. София, а една приятелка при този Киров във 2ра градска. Тя беше доволна от консултациите, но не особено от раждането при него Confused Не знам какво да те посъветвам, освен да избереш лекар, с който се чустваш спокойна.

# 12
  • София
  • Мнения: 938
Мамче, кажи нещо повече за д-р Киров от Св. София. Аз съм се насочила към него по приятелски съвет, но почти нищо не знам за него. Ти доволна ли си? А как уредихте въпроса с плащането? Ако искаш, пиши ми на лична.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: mkp
Мамче, кажи нещо повече за д-р Киров от Св. София. Аз съм се насочила към него по приятелски съвет, но почти нищо не знам за него. Ти доволна ли си? А как уредихте въпроса с плащането? Ако искаш, пиши ми на лична.


 Grinning Aз се случих при него на смяна - нямах предварителна уговорка. Доволна съм - внимателен е, спокоен , вдъхва доверие. Всъщност основната част от раждането води акушерката - моята беше златна жена! Лекарят обаче е този, който проверява разкритието, дава лекарства, разрешава упойка и шие после. Всъщност Киров прекара при мен около 2 часа по време на самото раждане. А след раждането когато бях в стаята дойде да види как съм - това ми направи много добро впечатление - че си помни родилките и се интересува от състоянието им ( не съм му плащала нищо - нито преди, нито след раждането).

# 14
  • Мнения: 2 274
Цитат на: mam4e
Цитат на: mkp
Мамче, кажи нещо повече за д-р Киров от Св. София. Аз съм се насочила към него по приятелски съвет, но почти нищо не знам за него. Ти доволна ли си? А как уредихте въпроса с плащането? Ако искаш, пиши ми на лична.


 Grinning Aз се случих при него на смяна - нямах предварителна уговорка. Доволна съм - внимателен е, спокоен , вдъхва доверие. Всъщност основната част от раждането води акушерката - моята беше златна жена! Лекарят обаче е този, който проверява разкритието, дава лекарства, разрешава упойка и шие после. Всъщност Киров прекара при мен около 2 часа по време на самото раждане. А след раждането когато бях в стаята дойде да види как съм - това ми направи много добро впечатление - че си помни родилките и се интересува от състоянието им ( не съм му плащала нищо - нито преди, нито след раждането).

мдааа...май съм объркала фамилиите - време е да се пренасоча към Св. София Grinning

Общи условия

Активация на акаунт