VOLUME SHOCKING

  • 1 356
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
От прочетеното във форума се навих да си купя тази спирала,понеже почти всички бяха доволни от нея,а пък видиш ли рекламата неможеш да устоиш просто да не си я купиш.Е,взех я,но съм супер разочарована от нея,прави миглите дълги-да,но в никакъв случай гъсти,напротив дори ми ги прави редки,все пак VOLUME означава обем т.е. гъстота,поне всички останали спирали са такива щом са за обем са за обем,а щом са за удължаване са за удължаване,поправете ме ако греша.Ми аз направо съм смешна с тая спирала,все едно имам 10 мигли,ОБАЧЕ супер дълги-също като звездичка съм.Този SHOCKING обем спокойно можете да постигнете,като от съвсем обикновенна дори стара спирала махнете ограничителя отгоре/гумичката при отвора на спиралата/,и нанесете върху миглите-ефекта е абсолютно същият,стига да ви харесва този ефект.Мъжа ми и той ме попита дали съм с новата спирала като ме видя,и той беше разочарован от ефекта.
  Простете,че си позволих отнова да отворя тема за точно тази спирала,но съм крайно разочарована от нея,не си струва изобщо.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 544
Отначло и на мен ми седяха слепнали, но за около седмица нещата се оправиха.
1. Свикнах да си нанасям туша с това гребенче - отначало ми беше мъка ooooh!
2. Като всяка нова спирала отначало пуска много туш. -  после се пооправи.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
А дано се оправи,въпреки че се съмнявам.С нанасянето нямам проблем,ама то бива пускане бива,ама тва на нищо не мяза вече.

# 3
  • Мнения: 9 077
Аз от любопитство питам- колко струва тоя шок Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
23лв.

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз тамън се бях навила да си я купувам,ама май ще си карам на Ейвънската,че от нея съм доволна.
Абе newsm78все пак още се чудя дали да си я купя. Ще видя повее мнения по въпроса и ще реша.

# 6
  • Мнения: 5 228
И аз мислех да си я купя като ми свърши сегашната (и аз съм със спирала на Ейвон в момента), но нещо взех да се замислям...

# 7
  • Мнения: 5 317
Една моя позната си купи тази спирала.Много ми я хвалеше (доволна е от спиралата)и аз бях решила да си я взема,но пробвах първо нейната и не останах очарована.Няма да си я купя.Явно си зависи от човека как си харесва миглите,на мен много ми ги слепва.За момента съм най-доволна от спиралата на  мейбълин.

# 8
  • Мнения: 235
Силиконовата четка прави страхотни миглите ама четчицата после така ги слепва и става прекалено натрупано. Другата спирала на Лореал със силикона е по добра и ме е яд че не си я взех нея.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Коя със силикона?

# 10
  • Мнения: 521
ami tezi silikonovite spirali sa mnogo hubavi.zashto ne probvate da nanasqte  pyrvo edin plast spirala da izchakate da izsyhne i da nanesete oshte edin sloi.pri men stava napravo VOlume Shoking Wink

# 11
  • Мнения: 1 290
Зависи си от човека,аз съм доволна,нанасям я сто часа,но накрая миглите ми стават перфектни Flutter

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На мен също ми харесва, само дето бялата част нямам нерви да я слагам и направо с гребена мажа.

# 13
  • Мнения: 1 793
ха сега де newsm78 и аз съм се навила следващата ми спирала да е тази, ама дали няма да сгреша. сега съм с Лаш архитект и ми харесва.
а да ви питам с тоя гребен не е ли мъка да се слага спиралата. така поне ми изглежда. до сега само спирали с четки съм ползвала и ми се струва, че с тоя гребен нищо няма да мога да сложа.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз се разубедих да си я купя Crossing Arms
Все повече се убеждавам,че най- добрата спирала (за мен де)си остава тази на Буржоа,ама най- старата ,оригиналната.Тези с бяло не ги понасям Sick

Общи условия

Активация на акаунт