тест за бременност

  • 1 388
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Здравейте мами,кажете ми моля ви ,ако сте си правили тест за бременност двете линийки с еднакъв наситен цвят ли са ако сте бременни,мерси за отговорите

# 1
  • Мнения: 498
gore-dolu sa s ednakvo nasiten zviat- ednata mai be6e leko po-bleda, kolkoto po-burzo se pojavi vtorata, tolkova po-sigurno e 4e si bremenna Wink

# 2
  • Мнения: 5 393
Не помня добре,май втората беше маааалко по-бледа.Ако не си сигурна в резултата,направи втори тест или отиди на лекар.Успех Hug

# 3
  • Мнения: 235
Зависи от теста. При единия, който правих и двете бяха еднакво наситени като цвят, но при другия едната беше по-бледа. Бях си купила някакъв тест Но щом има две черти дори и да не са еднакво наситени има бременност 2 в 1 т.е. с контролен тест. При първия ми даде положителен резултата, а втория отрицателен. Втория го правих сутринта, но не го изхвърлих и вечерта като се прибрах от работа вече и на него бяха две черти...та и такива неща се случват. Но щом има две черти дори и да не са еднакво наситени има бременност.

# 4
  • Мнения: 1 835
При мен втората чертичка беше по-бледа и по-различна на цвят от първат - но тестът си беше 100% положителен - лекарката го доказа няколко часа по-късно при прегледа с ехограф.

# 5
  • Мнения: 1 520
Отдавна беше, но си спомням. Втората ми чертичка беше доста бледа, За мен направо си беше отрицателен теста. Но след някой и друг месец се оказа, че си е бил от положителен, по-положителен. Grinning

# 6
  • Мнения: 143
На моя така и не се появи втора чартичка. Ако се съмняваш, че си бременна отиди най - сигурно на лекар   Naughty

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Най-добре е да се консултираш с лекар.При мен втората едва се забелязваше и с двете бременности,но с различни тестове.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Отдавна беше, но си спомням. Втората ми чертичка беше доста бледа, За мен направо си беше отрицателен теста. Но след някой и друг месец се оказа, че си е бил от положителен, по-положителен. Grinning

Същата работа Laughing

# 9
  • Мнения: 2 910
И при мен втората чертичка беше по-бледа от първата.
Направи си втори тест,но факта,че има две чертички според мен означава,че е положителен.
Успех!

# 10
  • Мнения: 3 216
Моята втора чертичка беше по-бледа.На другия ден си направих втори тест и пак така-втората чертичка по-бледа.Но има ли я значи си бременна.

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
На мен ми бяха еднакво наситени,от ясни ,по-ясни.

# 12
  • Мнения: 2 381
При моя приятелка едната чертичка беше по-бледа.А при мен и двете бяха еднакво наситени.Общото помежду ни е, че и двете сме бременни!

# 13
  • Мнения: 3 423
на мен втората чертичка след 10 дневно закъснение ми беше толкова бледа ,че с таткото се чудехме има ли я  newsm78 направих тогава кръвен тест за успокоение
УСПЕХ НА ТЕБ  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Една седмица след закъснението, втората ми чертичка беше доста по-бледа. Но пак си е положителен теста. Успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт