болки в гърлото

  • 897
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Напоследък все нови теми тук пускам Cry, но ето че тази сутрин малкия се събужда със страхотна кашлица и болки в гърлото-за кашлицата имам Проспан, но това гърло какво да го правя newsm78 имам Тантум верде за смучане, но може ли да му давам, вие какво давате при болки в гърлото на толкова малки?

# 1
  • Мнения: 3 164
Никой ли не знае newsm78 мами, как облекчавате тези болки в гърлото на вашите малчовци, дайте съвети ooooh!

# 2
  • Мнения: 596
Аз пръскам със спрейче Тантум верде,а последния път като и беше червено гърлото в аптеката попитах за нещо хомеопатично и ми предложиха едни табл. за смучене Хомеожен9 на Боарон,взех само 1 блистерче да ги пробваме,че не бях много убедена дали ще помогнат,но да си призная,дали от тях или от Тантум-вердето,или и от двете много бързо и без нищо друго се оправи.Тя не можеше да ги смуче,но то на упътването пише,че може и стрити да се дават хапченцата и дори за деца под 1 год. стават.

# 3
  • Мнения: 3 164
Ами аз имам и Тантум спрей, но той става ли за толкова малки  newsm78 на колко години е твоето дете?

# 4
  • Мнения: 596
на 2г. и 2 мес.,първия път,когато и го изписаха нямаше 2,но ми казаха да пръскам не повече от 4 пъти на ден по 1-2 впръсквания,това е достатъчно за тази възраст мисля и аз

# 5
  • Мнения: 596
обаче пробвай тези Хомеожен9,поне са хомеопатични

# 6
  • Мнения: 3 164
Благодаря ти  bouquet аз тази вечер ще го водя при педиатърката, но все пак имам и като се събуди ще му пръсна(ако си отвори устата.....че е един.... Tired)

Общи условия

Активация на акаунт