Термометър за ухо - какъв

  • 2 784
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 708
Може ли да споделите кой модел термометри за ухо са добри и си заслужават? И евентуално колко струват и къде ги има, че в Техномаркет има само на Тефал  newsm78

# 1
  • Мнения: 5 228
Нашият е Браун, донесоха ми го от Германия и съм страшно доволна,струва ок 100 лв., но си струва - голямо улеснение. Предполагам, че в добре заредените аптеки би трябвало да има. Като купуваш провери как стои въпроса с консумативите - нашия е с еднократни накрайници за ухото, които тук не се намират, и трябва да си ги поръчвам от Германия.

# 2
  • Мнения: 972
Нашия термометър е дигитален, не е за ухо, но аз съм доволна. Тук може да видиш няколко вида и цени.
http://get.bg/catalog/advanced_search_result.php?keywords=%F2%E5 … p;dfrom=&dto=

# 3
  • Мнения: 10 758
Аз имам няколко - дигитален, за ухото и биберон.Този за ухото е на Омрон, като го купувахме преди 2-3г. струваше 60 лв. Сега може и да му е паднала цената.Много ми е удобен, защото за има - няма 10 секунди съм премерила температурата.Купихме го от Метро.Срещу църквата СВ.Георги на Патриарха  имат представителен магазин.

# 4
  • Мнения: 8 505
Омрон или Ситизен.Търси по аптеките.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз си мислих за онази аптека срещу Седмочисленици на Графа  newsm78 Благодаря че ми каза за магазина на Патриарха, не знаех за него, непременно ще го посетя Simple Smile (къде точно се намира). В Метро нямат нищо в момента, и там проверих  Confused

# 6
  • Мнения: 10 758
Еми точно, точно не мога да ти го обясня Embarassed.Между 5-те кюшета и Витошка, близо до сладкарница  Маркрит(ако още съществува).То е малко магазинче.Като тръгнеш от Витошка към 5-те кюшета е от лявата страна.

# 7
  • Мнения: 901
To това е П.Евтимий...а ъгъла е най-вероятно  улица "Княз Борис I "..
 А някой да знае къде има термометър за ухо Сименс ?

Последна редакция: ср, 28 дек 2005, 19:42 от marabu

# 8
  • Мнения: 2 467
Нашия за ухо е на Браун. Доволна съм. Имаме и биба термометър, ама нещо не е удобна, щото беб4е не винаги иска да цока биба. Имаме и дигитален с едно докосване по челцето. Той ми е най-удобен. За в ухото не винаги го трае, а той все пак трябва да се напъха в ухото.

# 9
  • Мнения: 1 680
Тези за челото са по-удобни - потърси за Temporal Artery.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 708
Тези за челото са по-удобни - потърси за Temporal Artery.

И аз се замислих че такъв може би е по - добре и търсих, но открих само 3 вида, единият е на Exergen - няма ги в БГ, другият е на TAURUS - не знам колко са надеждни като марка и третия е на Чико (той всъщност е с инфрачервен лъч и не се допира до кожата) - отзивите са че не мерил точно. Някой да знае за други марки, които предлагат такива термометри?

Общи условия

Активация на акаунт