"Цената на славата"- нова турска драма по Нова Телевизия

  • 92 735
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Наистина Мерт откачи ама честно да ви кажа Ашъл си го заслужаваше,голямата звезда-една долна лъжкиня,а тоя Тура вече почна много да ме дразни много лицемерен.От към 70 серия някъде филма нещо почва да става боза и  простотия.Най-хубавите серии са от 26 до 39 особено 39.Ашъл трябва да е благодарна на Мерт едно че и спаси живота и второ направи и бебе  Laughing,а къде ония господин Тура немаго на картата-Хора сори не го харесвам тоя ама изобщо
На мене Мерт ми хариса в първите серии,докато не послуша майка си, да се раздели с Гюлшен,от там нататък за мен е едно мамино синче,абсолютен лигльо.Мерт и спаси живота на Ашъл,ама Туура ако не му беше дал парите,да го питам откъде щеше да ги вземе ,вечната му мама го отреза, щеше да я спаси на нанци.А по въпроса за бебето,то най лесно се прави,после да ти е яка майка.

# 676
  • Мнения: 188
Туура винаги е помагал на Гюлшен и на семейството и без да иска нищо срещу това.Дори не и каза за чувствата си само и само тя да е щастлива с Мерт.
А ненормалника Мерт избра странен начин да "убеждава"любимата си че я обича.Това да държиш любимия заключен и да го водиш на разходка с белезници за мен означава само едно-Мерт има нужда от спешна лекарска намеса.

Последна редакция: сб, 10 мар 2012, 16:16 от вили-72

# 677
  • Мнения: 0
Да съгласен съм че Мерт прекали,но въпреки това до това състояние го докараха майка му Гюлшен и Тура,защото изпълниха живота му само с лъжи а колкото до това че Тура даде парите за откупа,това е най-лесно когато имаш даваш и си добрия самарянин.Защо той не влезе да я спасява тогава нали много я обича,а и да не беше дал парите Мерт пак щеще да я спаси,защото той наистина я обича.Много ми се иска да разбере че Пелин е негова дъщеря това може да го успокои.Много грозна постъпка на Ашъл толкова години да крие и да го отдалечава от собственото му дете.И детето да расте толкова години без баща.Много преигра тя.

# 678
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
а колкото до това че Тура даде парите за откупа,това е най-лесно когато имаш даваш и си добрия самарянин.
Тя и Нюбера имаше пари ама не даде.

# 679
  • Мнения: 5 142
На мене Мерт ми хариса в първите серии,докато не послуша майка си, да се раздели с Гюлшен,от там нататък за мен е едно мамино синче,абсолютен лигльо.Мерт и спаси живота на Ашъл,ама Туура ако не му беше дал парите,да го питам откъде щеше да ги вземе ,вечната му мама го отреза, щеше да я спаси на нанци.А по въпроса за бебето,то най лесно се прави,после да ти е яка майка.
Аз първите серии не съм гледала (само оттук-оттам в интернет) и Мерт никога не ми е бил особено симпатичен като поведение. Колкото до бебето, съм на същото мнение - лесно е да го направиш, но после...

# 680
  • Мнения: 0
Е да лесно е да го направиш и после да те излъжат че не си го ония Тура накара лекаря да напише че Ашъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница трябваше да правят теста за бащинство като на филм смешна работа Мерт не ви харесва а ония  Тура е много хубав нема що.Ако ги сравняваме с Мерт няма връзка просто...

# 681
  • Мнения: 25 673
Тук вече сме на 2 лагера , единия за Мерт,  другия за Тулра...А Гюлшен не заслужава нито единия !!!беше честна само с Тулра, но само за да може да го използа при необходимост. Знае за неговите чувства нали? Rolling Eyes

# 682
  • София
  • Мнения: 15 434
Тук вече сме на 2 лагера , единия за Мерт,  другия за Тулра...А Гюлшен не заслужава нито единия !!!беше честна само с Тулра, но само за да може да го използа при необходимост. Знае за неговите чувства нали? Rolling Eyes
Защо го пишеш Тулра?

# 683
# 684
# 685
  • Мнения: 5 142
Гюлшен не заслужава нито единия
Тук почти сме на едно мнение.

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 14:59 от bell_87

# 686
  • Мнения: 5 142
Тура накара лекаря да напише че Ашъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница трябваше да правят теста за бащинство
Не е ли било всичко това за доброто на Ашъл и по нейна молба? Неин избор е да лъже Мерт, аз не го одобрявам. Но и Мерт не ми допада, малко слабохарактерен ми изглежда. Може би пък наистина трябва да си стоят заедно.

# 687
  • Мнения: 188
Грешката на Гюлшен според мен е че винаги слушаше "съветите"на приятелката си Йешим.
Майка и също много и се бъркаше.Дори по едно време действаха заедно.Йешим даже и сега продължава да действа без знанието на Гюлшен-поиска парите които Туура даде на Шебнем за прекратяване на договора.Много лъжи и интриги има в този филм и не мога да преценя кой кого заслужава.Но съм против оставането на Мерт и Гюлшен заедно,имам чувство че от вечните им разправии ще страдат децата.

# 688
  • София
  • Мнения: 15 434
Е да лесно е да го направиш и после да те излъжат че не си го ония Тура накара лекаря да напише че Ашъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница трябваше да правят теста за бащинство като на филм смешна работа Мерт не ви харесва а ония  Тура е много хубав нема що.Ако ги сравняваме с Мерт няма връзка просто...
Различни ли филми гледаме  newsm78? Туура изобщо не е карал лекар да казва,че Гюлшен не може да ражда.Първия път трябваше да се подмени ДНК изследването, за да излезе,че Пелин не е дъщеря на Мерт.Втория път лекарят трябваше да скрие от Мерт,че Гюлшен е раждала.Но,че има сраствания на тръбите, след възпаление при домашното раждане, си беше истина.Но ако ще ги сравняваме, Мерт наистина няма връзка с главния мозък  Joy!

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 18:56 от Тайна

# 689
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Е да лесно е да го направиш и после да те излъжат че не си го ония Тура накара лекаря да напише че Ашъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница трябваше да правят теста за бащинство като на филм смешна работа Мерт не ви харесва а ония  Тура е много хубав нема що.Ако ги сравняваме с Мерт няма връзка просто...

Извинявай, но тук имаш малка грешка. Тя наистина има проблем с раждането. Има запушени тръби. Диагнозата си е вярна. Проблема е, че ако беше непознат лекар, той щеше да спомене, че вече е раждала веднъж. Затова избраха този лекар. Тя имаше час при друг и успя да убеди Мерт, че този е до-добър.
Има други неща, които за мен са смешни. Например когато преди Мюбера искаше да натопи Гюлшен пред пресата за майка и, тогава шефката и (извинявам се, но в момента не се сещам за името и) я заплаши и и каза, че и тя има информация за нея и може да я съсипе. Къде е сега тази информация? Не може ли пак да я заплаши с нея? Второто нещо, което не ми се връзва е, че когато Хакан удари колата на онзи мъж с детето и после Мюбера мина и не спря, нейното лице не се видя. Пък и колата и да не е единствена в цяла Турция, че човека се сети, че точно тя е минала и също не  е спряла. Как пък в такъв момент може да е сигурен, че е била тя, без да я види? А и може да е била нейната кола, но тя да не е била вътре.

Общи условия

Активация на акаунт