Между Коледа и Нова година, само хубави новини ще има! - 26.12.05 - 1.01.06

  • 4 278
  • 107
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добро утро девойки Party Party Party
Нека тази седмица е изпълнена само с коледни и новогодишни изненади от нас Hug Hug
Моят мъж днес е наряд..тъй че девойки без бельо днес Mr. Green СТанах и го изпратих и сега си пийвам кафето пред компа. Нещо ме гони безсъние...аз великата мечка направо не мога да се позная Crazy

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 08:43 от Хера

# 1
  • Мнения: 1 493
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО !
Мили момичета, желая ви много здраве, щастие и успехи !
Да ни дари, Господ с мир и любов !  Praynig

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
ДНес ходя сама из форума като таласъм Mr. Green Други няма ли бе Crazy Ей тъй ше си остана сам таласъм пред компа Blush
Айде в чата съм...идвайте де...то че и филми няма като хората по тв-то Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 153
привет Hug
Честита Коледа,с пожелание за много  сбъднати мечти   bouquet

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
привет Hug
Честита Коледа,с пожелание за много  сбъднати мечти   bouquet
Честит рожден ден на теб  bouquet  bouquet  bouquet
Весело изкарвнае на празника Heart Eyes
Явно не съм един таласъм тука Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 153
Херка мерси  Heart Eyes
Аз преди час се варнах от пътуване до село при майка и все още оправям багажи ooooh! а и трябва да излизам за обед,да се похваля че получих коледна звезда за подарък от мама Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 22
Ч Е С Т И Т О   Р О Ж Д Е С Т В О   Х Р И С Т О В О!!!
На всички момиче тук пожелавам чудесни мигове, нека Господ ни докосне и се сбъдне това, което най-силно желаем.Пожелавам ви го искрено.Бъдете здрави.

# 7
  • Мнения: 5 313
Весела Коледа на всички.



Нека тези светли празници
положат началото на
една година, в която здравето, щастието и
успеха са наши постоянни спътници,
а радостта от тях – необозрима.
И нека всички желания ни се сбъднат,
нали на Коледа стават чудеса.




# 8
  • Мнения: 402
Честито Рождество Христово на всички!

[color=]  Нека вашите желания да бъдат мойте пожелания към вас! Всички имаме нужда от здраве и любов, а щастието е състояние на духа - трябва само да си позволим да сме щастливи и всичко ще е наред! И още пожелавам увеличаване на семействата на всички ни с поне по един нов член! Много ви обичам![/color]  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 9
  • Мнения: 343
Честито рождество Христово! Желая на всички ви  сбъдване на всичко за което мечтаете !
Нека Божията любов да бъде с вас 

# 10
  • Мнения: 4 362
Явно не съм един таласъм тука Mr. Green

Тц не си единствен таласъм  Mr. Green мен де ме забрави от 4 -ри съм будна и аз ама се спотайвам ,нали знаеш ,че съм главен таласъм тук  Mr. Green хайде идвайте в чата  Laughing

П.С Честит рожден ден на Иф,много любов лични и професионални успехи и нека ти се сбъднат мечтите.   bouquet

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 13:04 от Дея

# 11
  • Мнения: 2 123
оф... аз да се оплача - от вчера нещо започнах да се разболявам... а днес вече - запушен нос, гърлобол, отпадналост и лека температура. Естествено, че поради вероятността нещо да е станало /както се изразяваме тук Wink/ няма да се надрусам с лекарства и... ми става още по-зле...
Грипът и физическите временни неразположения оказват ли влияние на нещата, които се случват през ЛФ?
Иф и аз ти пожелавам всичко най-хубаво за рождения ти ден!

# 12
  • Мнения: 133
Честито Рождество на всички  !от сърце ви желая много усмивки,положителни емоции и сбъднати мечти!!!!
И НА ВСИЧКИ EFP

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ей ме на и мен!  Joy Цяла сутрин чистя и сега се нагласих пред тв-то, ще гледам филми и ще ям щоколади и чипсове..... Mr. Green
    На Иф-ката ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕЕЕЕЕН.  bouquet Нека бъдеш безкрайно щестлива и се сбъдне най-съкровената ти мечта!
   Момичета, странно усещане ме гони.......сигурна съм, че другата година ще е най-щастливата през животът ни, именно тя ще ни донесе желаното бебче и ще изрисува най-красивите и доволни усмивки на лицата ни! СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИИИИИИИ
...от мен за сега чао , аз отивам да мързелувам Joy

# 14
  • Мнения: 390
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
Нека и аз да се включа,че вие нищо не сте изписали днес,бе...
Аз не ,че имам с какво да се похваля...Днес се разминах с Коледното чудо и ни е такова чоглаво с половинката...Добре ,че сте вие.Той тази нощ е на работа и аз ще използвам случая да съм с вас.

Общи условия

Активация на акаунт