ima li smisyl

  • 663
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
abe mamichki nz ima li smisyl da hodq na manikurist za nova godina,shtoto cqlata mi nokytna plochka e dylga 1,1cm a e shiroka 1,3cm.kajete mi molq vi Cry
blagodarq predvaritelno Hug

# 1
  • Мнения: 5 317
Ако ти искаш да го направиш,разбира се че има смисъл.Нищо че ноктите са ти къси,могат да ти ги удължат.

# 2
  • Мнения: 280
Въпрос на желание и финанси. Могат да ти сложат удължители/ изкуствени нокти / или да си направиш ноктопластика и в двада варианта ще имаш хубав маникюр за празниците. newsm10

# 3
  • Мнения: 521
abe ne iskam da mi slagat iskustveni shtoto posle noktite stavat otvrad

# 4
  • Мнения: 5 317
Лятото си правих ноктопластика,която ми стоя около месец и половина.След като я свалих ноктите не ми бяха зле.
Щом не искаш да ти ги удължат,може и само да те лакират.Маникюристката ще реши как,има много красиви рисунки и за къси нокти.

# 5
  • Мнения: 442
винаги има смисъл. късите нокти също могат да изглеждат добре след маникюр. аз, например, обожавам къ`си нокти с много тъмен лак.

# 6
  • Мнения: 521
mersi milichki mn ste dobri.sys sigurnost shte otida na manikur  bouquet

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз не обичам дълги нокти ,но това не ми пречи да си ходя на маникюр. Въпрос на желание е.

# 8
  • Мнения: 302
Лятото си правих ноктопластика,която ми стоя около месец и половина.След като я свалих ноктите не ми бяха зле.
Щом не искаш да ти ги удължат,може и само да те лакират.Маникюристката ще реши как,има много красиви рисунки и за къси нокти.
споделям мнението

# 9
  • Мнения: 5 103
разбира се че има смисъл

Общи условия

Активация на акаунт