Мнения за туристическа агенция Оданс

  • 32 826
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Предстои ми пътуване с Оданс травел, но прочетох доста негативни отзиви в нета. Не знам дали не са писани от подставени лица, затова искам да чуя и мнението на някой от форума, който е пътувал с тях. Интересуват ме специално две дестинация-едната е Гърция, другата Австрия и Унгария.

# 1
  • Мнения: X
Ох, аз само лоши работи съм чувала за тях, но не съм пътувала.

# 2
  • Мнения: 34
Аз съм пътувала с тях преди 2- 3 год.Бях на екскурзия до Белград-първо хотелът беше под всякаква критика,не отговаряше и на една звезда -мръсно,изпочупено голям ужас беше.След това ни излъгаха и за вечерите- трябваше да е сръбска скара-такава не хапнахме нито един път.Автобуса беше стар и раздънкан.Единствено доволна останах от екскурзоводката-не пропусна нищо от програмата.Това са моите лични впечатления.За тези няколко години може да са се подобрили -не знам.

# 3
  • Мнения: 68
Благодаря ви. Явно не стават и ще трябва да се обърна към друга агенция. А можете ли да ми препоръчате някоя?

# 4
  • гр.София
  • Мнения: 147
Елфи турс или Мистрал

# 5
  • Мнения: 68
Благодаря, ще прегледам сайтовете на тези две агенции.

# 6
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
В Гърция организирано ли? Ако сте със собствен транспорт изборът е огромен.
За Австрия и Унгария - Бохемия също е ок.

# 7
  • Мнения: 11 747
Много лоши отзиви има за всички агенции в нета. Само се разровете за коя да е, произволно избрана, също и за препоръчаните в темата  Laughing такива чудесии ще прочетете............ Основна причина е субективния фактор. В очите на всеки нещата стоят по различен начин. В една група от 40 човека едва ли ще намериш повече от двама на едно мнение. При едни и същи условия едните са напълно удовлетворени, другите потресени и ужасени  Simple Smile  В голяма степен и хората не си преценяват, че плащат малко пари, а все очакват 5* хотел.
Пътувала съм с Оданс 2009г в Италия с две нощувки в Хърватия. Автобуса беше стар, но здрав и не направи проблем. Хотелите, в които ни настаняваха бяха прилични, предвид парите, които сме платили за пакета. По- кофти беше само в Рим, но си имаше всичко - чисти чаршафи, чисти кърпи, топла вода. От екскурзоводското обслужване съм супер доволна - без забележки! Важните неща бяха наред.
Бохемия също мога да препоръчам с чиста съвест.

# 8
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
Много лоши отзиви има за всички агенции в нета. Само се разровете за коя да е, произволно избрана, също и за препоръчаните в темата  Laughing такива чудесии ще прочетете............ Основна причина е субективния фактор. В очите на всеки нещата стоят по различен начин. В една група от 40 човека едва ли ще намериш повече от двама на едно мнение. При едни и същи условия едните са напълно удовлетворени, другите потресени и ужасени  Simple Smile  В голяма степен и хората не си преценяват, че плащат малко пари, а все очакват 5* хотел.
Пътувала съм с Оданс 2009г в Италия с две нощувки в Хърватия. Автобуса беше стар, но здрав и не направи проблем. Хотелите, в които ни настаняваха бяха прилични, предвид парите, които сме платили за пакета. По- кофти беше само в Рим, но си имаше всичко - чисти чаршафи, чисти кърпи, топла вода. От екскурзоводското обслужване съм супер доволна - без забележки! Важните неща бяха наред.
Бохемия също мога да препоръчам с чиста съвест.

 Peace

# 9
  • Мнения: X
Не знам за Оданс, но с Гъливер Травел, никога!Наблъскват по няколко дати в месеца за една и съща дестинация, в същото време се оказва, че не могат да съберат хора, за нито една от тези дати и ти поднасят лошата новина два дни преди насроченото тръгване. Не стига това, но и не свалят провалените пътувания от сайта и човек остава с впечатлението, че и предишните дати са са осъществили и следващите ще се състоят, а изобщо нямат такова намерение.

# 10
  • Мнения: 68
Вече се убедих лично в некоректността на Оданс. Прави бяхте...

# 11
  • Мнения: 324
На мен ми стигна да видя само нелюбезността им, по-натам не сметнах да нужно да продължа...

# 12
  • София
  • Мнения: 477
Ние с мъжа ми пътувахме Октомври с Оданс до Италия с автобус. Изкарахме си супер и от екскурзоводката съм доволна!

# 13
  • Мнения: 1 354
здравейте, не съм чувала за тази агенция
проверихте ли я в регистъра?

# 14
  • Мнения: 68
Има я в регистъра, тя е известна агенция, но май най-вече известна с грубост и некоректност. Радвам се, че има и положителни мнения, може би всеки случай е индивидуален и зависи от екскурзовода, от шофьора, от дестинацията...

Общи условия

Активация на акаунт