ЛЮБОВНИ МАГИИ И СЪБИРАНЕ НА РАЗДЕЛЕНИ ДВОЙКИ

  • 115 329
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте. Това е тема за всички, които се интересуват от любовните магии и събирането на разделени двойки. Напоследък все по-голям интерес има към тези услуги.

# 1
  • Мнения: 0
В тази тема се надявам да не коментираме дали това е редно или не, защото всеки сам знае личната си мотивация. Надявам се да споделят мнения за различни магове и ясновидци, които са силни в сферата на любовните магии. Нека всеки, който има похвали или оплаквания свързани с темата да пише тук. Основната цел е да сме си полезни взаимно.

# 2
  • Мнения: 0
Почти всеки втори вече предлага услугата ''събиране на разделени двойки'', но са малко хората, които могат наистина да направят това. Нека с общи усилия да ги откроим!!!!!!!

# 3
  • Мнения: 213
Подходяща тема за лансиране на врачки всякакви,с дарби и способности,правещи и развалящи магии всякакви за пари някакви Wink Сега да не ме нападнете,пожелавам ви успех,както казвате напоследък има "все по-голям интерес към тези услуги" Money
И все пак дано има хора,които осъзнават смисъла на поговорката "На сила хубост не става" Wink

# 4
  • Мнения: 4 583
От жена, която се занимава с подобни неща знам, че е до време и не е същото. Тя също казва, че насила хубост не става.
Ако си съгласна с по-малко и готова да го правиш пак и пак, пробвай, все ще намериш, повечето туркини го правят.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 349
Подходяща тема за лансиране на врачки всякакви,с дарби и способности,правещи и развалящи магии всякакви за пари някакви Wink Сега да не ме нападнете,пожелавам ви успех,както казвате напоследък има "все по-голям интерес към тези услуги" Money
И все пак дано има хора,които осъзнават смисъла на поговорката "На сила хубост не става" Wink



 newsm10 newsm10 newsm10

# 6
  • Мнения: 10 201
Може би това има някакъв смисъл само в контекста на улесняване събирането на хора, на които така или иначе им е дадено да са заедно и да се ускори този процес. Всичко останало ми се струва огромен компромис и изнасилване на съдбата, при което щастливи едва ли ще има.

# 7
  • Мнения: 0
Не искам да съдя никой.

Но не го правете. Обърквате и своята съдба и съдбата на обичаният от вас човек.

Всеки трябва да има силата на характера да приеме поражението, разбитито сърце и рухналите мечти.
На мен самата в момента не ми е лесно, заради подобен случай, но никога не бих направила любовна магия.
Знам, че каквото и да става все е за мое добро.

# 8
# 9
  • Мнения: 287
Може би това има някакъв смисъл само в контекста на улесняване събирането на хора, на които така или иначе им е дадено да са заедно и да се ускори този процес. Всичко останало ми се струва огромен компромис и изнасилване на съдбата, при което щастливи едва ли ще има.

Ако е дадено да са заедно, няма да има рецидиви във връзката! Няма да има раздели!
Оф, наистина ли вярвате, че ще вържете някой до живот да е с вас с помощта на магия, при условие, че той си е избрал друго? Само защото вие искате така? Това не е ли егоистично?
Riri smile3501

# 10
  • Мнения: 10 201
Може би това има някакъв смисъл само в контекста на улесняване събирането на хора, на които така или иначе им е дадено да са заедно и да се ускори този процес. Всичко останало ми се струва огромен компромис и изнасилване на съдбата, при което щастливи едва ли ще има.

Ако е дадено да са заедно, няма да има рецидиви във връзката! Няма да има раздели!
Оф, наистина ли вярвате, че ще вържете някой до живот да е с вас с помощта на магия, при условие, че той си е избрал друго? Само защото вие искате така? Това не е ли егоистично?
Riri smile3501

O, това изобщо не е вярно! Може да има раздели, и то дори няколко, и пак да е дадено на двама души да бъдат заедно! Дори и да нямаш такива примери около теб, ако погледнеш малко по-широко със сигурност ще намериш такива случаи.

А за любовните "магии" съм твърдо против. Аз по принцип не вярвам в магии, за добро или за зло. Вярвам в съдбата на човек, както и в това, че съдбовните предопределености могат да бъдат забавени или забързани. Но не вярвам, че магия може да преобърне тотално предопределеното от Господ. За какво "връзване" против свободната воля говорим изобщо, какъв е този прочит???  #Crazy

Последна редакция: пн, 21 ное 2011, 00:17 от soul81

# 11
  • Мнения: 287
Хехе, а твоят прочит какъв е? Да забързаме предопределеното от Господ Laughing Само дето не знаем какво е предопределил Simple Smile
Аз пък и в съдбата не вярвам. Да останеш или да си отидеш от една връзка е въпрос на избор. Какви магии могат да те върнат?
Да, може да има раздели и пак двама души да се съберат и да са  заедно. Но в повечето случаи, разделите са окончателни...ако не първата, то третата.
На авторката на темата мога да кажа да уважава свободната воля, на онзи, който е бил до нея, но е решил друго впоследствие. 
Знам, че е много трудно Confused
Успех.

# 12
  • Мнения: 10 201
Хехе, а твоят прочит какъв е? Да забързаме предопределеното от Господ Laughing Само дето не знаем какво е предопределил Simple Smile

Ами много ясно, че не знаем. Затова "забързването" е насочено към твоя личен късмет, не към други хора. Доколкото изобщо ритуали за късмет или каквито и да било работят, не съм им почитател. Може и да има нещо вярно.

# 13
  • Мнения: 730
Не подкрепям подобна тема и не уважавам подобна дейност  newsm12, но пък да се запитаме защо се е появила във форумите?!?

# 14
  • Мнения: 0
"Преди да започнеш да осъждаш някой вземи
неговите обувки, мини по неговия път,
пробвай неговите сълзи, усети неговата
болка и като се спънеш във всеки камък на
пътя, в който той се е спънал... чак тогава
можеш да му кажеш как да живее живота си.."

Един апел към всички съветващи, нека прочетат внимателно този цитат. Смятам, че всеки сам най-добре знае себе си и не бива да се дават непоискани съвети!

# 15
  • Мнения: 226
А защо не се вмъкнете в обувките на този който е избрал друг път и той е не този който води към вас? Егоистично е човек да гледа само от неговата камбанария.
kateto1980 преди година и половина се разделих по един ужасен начин със супруга си, а бяхме младоженци, тоест нямаше и година от както сме се оженили. Друга жена, магии, алчност...Знаеш ли колко плаках и страдах, дори сега ме боли от обидата, която ми беше нанесена и какво да направя...да хукна да правя и аз магии за да се събираме...Това са глупости! От друга страна достатъчно уважавам себе си за да си мисля, че ако не е той...вече край! Не искам никой да ми влиза в обувките, моите сълзи са част от моя житейски път, а когато се спъвам - се изправям сама без да прибягвам до магии. И се чувствам горда, защото от ден на ден ставам все по-силна и независима. Съжалявам, че ще бъда крайна, но има жени, които като се лепнат за един мъж и война ще водят но да с него. Ако обичате мъжа до себе си, няма на сила да го правите червей!

# 16
  • Мнения: 0
А защо не се вмъкнете в обувките на този който е избрал друг път и той е не този който води към вас? Егоистично е човек да гледа само от неговата камбанария.
kateto1980 преди година и половина се разделих по един ужасен начин със супруга си, а бяхме младоженци, тоест нямаше и година от както сме се оженили. Друга жена, магии, алчност...Знаеш ли колко плаках и страдах, дори сега ме боли от обидата, която ми беше нанесена и какво да направя...да хукна да правя и аз магии за да се събираме...Това са глупости! От друга страна достатъчно уважавам себе си за да си мисля, че ако не е той...вече край! Не искам никой да ми влиза в обувките, моите сълзи са част от моя житейски път, а когато се спъвам - се изправям сама без да прибягвам до магии. И се чувствам горда, защото от ден на ден ставам все по-силна и независима. Съжалявам, че ще бъда крайна, но има жени, които като се лепнат за един мъж и война ще водят но да с него. Ако обичате мъжа до себе си, няма на сила да го правите червей!
Това си е твоя избор, освен това не смятам че си откровена, в някои от старите ти публикации споделяш за безброй ритуали, които си извършила.

# 17
  • Мнения: 0
Когато пуснах темата знаех, че ще питаш хора, които са против това. Но нека освен тях да пишат и хора, които са ползвали подобни услуги, а такива хора има много.  И нека да не се съдим. Това, че аз мисля по различен начин не ми дава право да съдя хората, които не мислят като мен. И знайте, че има магия и магия, грях и грях, наказание и наказание,мотивация и мотивация...Целият ни живот понякога е едно вмешателство, всичко е магия. Има значение дали ще се направи магия на отишъл си съпруг или ще правиш магия, за да се ожениш за човека, който не обичаш, но е милионер. Мисля че ме разбирате. Спирам до тук, защото мога много да пиша.

# 18
  • Мнения: 0
Нека всеки, който има желание е и ползвал магически услуги за любов да сподели това, за да можем да откроим можещите магове и да се опазим от измамниците.

В момента като хора занимаващия се със любовни магии са сочени маг Марчело, маг Стефан- от Пловдив, маг Светлин,  Красимир Куртев- Алеф, маг Ели- от Шумен, Мария Стойчева- от Варна, сочена за бялата магьосница на България. Споделете, ако сте ползвали услугите им и сте доволни или не от тях.

# 19
  • Мнения: 226
А защо не се вмъкнете в обувките на този който е избрал друг път и той е не този който води към вас? Егоистично е човек да гледа само от неговата камбанария.
kateto1980 преди година и половина се разделих по един ужасен начин със супруга си, а бяхме младоженци, тоест нямаше и година от както сме се оженили. Друга жена, магии, алчност...Знаеш ли колко плаках и страдах, дори сега ме боли от обидата, която ми беше нанесена и какво да направя...да хукна да правя и аз магии за да се събираме...Това са глупости! От друга страна достатъчно уважавам себе си за да си мисля, че ако не е той...вече край! Не искам никой да ми влиза в обувките, моите сълзи са част от моя житейски път, а когато се спъвам - се изправям сама без да прибягвам до магии. И се чувствам горда, защото от ден на ден ставам все по-силна и независима. Съжалявам, че ще бъда крайна, но има жени, които като се лепнат за един мъж и война ще водят но да с него. Ако обичате мъжа до себе си, няма на сила да го правите червей!
Това си е твоя избор, освен това не смятам че си откровена, в някои от старите ти публикации споделяш за безброй ритуали, които си извършила.

Правих ритуали да си изчистя негативното влияние върху мен, което другата жена беше оказала. Защото магията оказваше влияние върху професионалния и личния ми живот. Посетих една жена, която ми каза, че имаме магия за раздяла и тя може да я изчисти, но това не означава че той ще се върне. За мен беше важно аз да си стъпя на краката. Сега знам, че има магия върху него, но това е неговия живор. Така че ритуалите ми като кадене, леене на куршум и други са били не за да си го връщам, а за да живея аз нормално. Това са две различни неща!!!

Но ето ще ти дам пример - другата го владее с магия...любовна. И какво от това! Има си фалшиво щастие, строи си кули от илюзии.
Мъжа до мен в момента обича мен самата, такава каквато съм Wink

# 20
  • Мнения: 287
Avia-na, напълно те подкрепям. Радвам се, че си преодоляла всичко това. И аз натам вървя, макар че се спъвам от цял куп болести Confused и без да имам магия Confused
Може би трябва да оставим авторката да се опари. Все ще се намери кой да и каже как се прави такава магия Grinning

# 21
  • Мнения: 0
Не знам защо сте толкова негативни, може би авторката има в предвид точно изчистване на раздяла, ритуала който е правила Avia-na.

# 22
  • Мнения: 10 201
Добре, след като тук има хора, които вярват, че двойки могат да се събират или разделят чрез магия, може ли някои да ми обясни как си представяте, че работи тази система? Например в следната класическа ситуация: съпругата е изоставена от съпруга й, който отива при любовница. Любовницата е направила любовна магия, съпругата също прави любовна магия на съпруга си, за да го върне, а ухажор на съпругата прави любовна магия на нея, защото се надява да я спечели най-накрая, особено след като вече е и изоставена. И? Какво става, животът и съдбите се предопределят от "надцакването" с магии ли?? Аз наистина не разбирам нищо от тази материя с омагьосването на други хора.

# 23
  • Мнения: 10 201
... В магията на усмивката, добрата дума и благородството обаче силно вярвам!  Peace

# 24
  • Мнения: 0
Навсякъде в сайтовете е пълно с обяви,предлагащи магия.Всяка втора лелка се е самообявила за гадателка и чародейка,която ти гарантира,че с въпросната магия ще насочи събитията в твоя полза.Излишно е да казвам ако не всички,то поне 99% си е губене на време и пари.Не липсват хора по форумите,интересуващи се от т.нар магия,но никъде не видях някой да каже "Да,правих магия или поръчах да ми я направят и всичко се нареди така,както желаех." Което ме води до мисълта:съществуват ли хора,които наистина могат да правят магия и съществува ли магията изобщо извън митовете и легендите?.. Thinking

# 25
  • Мнения: 226
Да съществува! Аз станах пряк свидетел на това как мъж, който тежеше 90 кг за отрицателно време се стопи до 60 кг. и как като обезумял следва новата си "любов". От местата, които посетих в началото всички казваха любовна магия с мензис. За човек с моя интелект и възпитание, това е нещо недопустимо, но има хора (умишлено не казвам само жени), че са готови на "всичко", а има и такива които за пари предлагат да се реализира това "всичко". Търговия - търсенето определя предлагането!!!
В моя случай не става въпрос за отнет съпруг, аз правя ритуали за да запазя собствения си живот - защото мацката се опита да открадне и моята идентичност и при посещението ми при Стефка ме предупреди да внимавам от злоба да не ми завърти и някоя допълнителна магия. Работата ми е такава, че малко или много съм активна в публичния живот - не мога да се скрия, но пък мога да правя ритуали за да си изградя защита...евентуално.
За това съм против всякакви магии НАЙ-ВЕЧЕ когато са продиктувани от най-добри намерения. Ако ни е писано да сме с даден човек, рано или късно дори отишъл си той ще се върне:) Между другото момичета изживях най-романтичната си любов след брака, така че правейки тези щуротии замислете се дали сами не си блокирате възможността да срещнете някой много по-значителен във вашия живот!

# 26
  • Мнения: 2
Avia-na Много се радвам за теб и това че си намерила щастието.Дано само хубави неща се случват в живота ти. Hug

# 27
  • Мнения: 2
"Преди да започнеш да осъждаш някой вземи
неговите обувки, мини по неговия път,
пробвай неговите сълзи, усети неговата
болка и като се спънеш във всеки камък на
пътя, в който той се е спънал... чак тогава
можеш да му кажеш как да живее живота си.."

Един апел към всички съветващи, нека прочетат внимателно този цитат. Смятам, че всеки сам най-добре знае себе си и не бива да се дават непоискани съвети!


Напълно съм съгласна с теб.Човек докато не му се случи нещо, не вярва.

# 28
  • Мнения: 628
intense, може ли да дадеш някаква информация за жената от Варна?

# 29
  • Мнения: 0
judie, държа да отбележа, че имената, които изброих нито толерирам, нито отхвърлям. Ще чакам отзиви на хора за тях, както и за други.

Жената от Варна е Мария Стойчева, която е сочена за бялата магьосница на България.  Напиши ѝ в Гугъл името и ще намериш нейния сайт. Ако има хора, които са били при нея и им е помогнала или не, нека да пишат.

# 30
  • Мнения: 2
"""Да съществува! Аз станах пряк свидетел на това как мъж, който тежеше 90 кг за отрицателно време се стопи до 60 кг. и как като обезумял следва новата си "любов". От местата, които посетих в началото всички казваха любовна магия с мензис. """

И ето ,тези неща съществуват и се правят ,но кой ги прави май никои не иска да каже  Laughing
А само се осъждат хората имащи смелостта   да попитат,и се дават само съвети недей така,че лошо ти се пише.
Главата си залагам,че 60% от четящите тук са загубили половинката си именно от влиянието на такова нещо,аз самата съм от тях,и да ходих питах исках го обратно,но уви никой не ми каза къде да отида за да направя това и това,и да се върне.
Не се крия зад глупости от сорта "ами спасявах ,себе си"

# 31
  • Мнения: 628
pepi1, може ли да споделиш къде си ходила и кой ти е помогнал или не е успял?

# 32
  • Мнения: 287
Пак се включвам в темата.
Момичета, напълно разбирам онези от вас, които са се вкопчили в онзи, който си е отишъл защото животът им е "празен" и "нищо няма смисъл", мисълта за предстоящите празници ги пълни с мъка (вчера ми донесоха елхови играчки...години наред сме украсявали елхата заедно), и не могат да загърбят една голяма любов. И се започва - водка с утеха, The last song I am wasting on you" , въпрос на музикален вкус.
Някъде там впоследствие се поява мисълта, че целта оправдава средствата и вие го искате обратно. На всяка цена. За вас е жизненоважно да си го върнете...както казах, разбирам ви. Не можете да преглътнете загубата и според темперамента си реагирате различно на нея - някои са пасивни, други търсят помощ чрез магии, трети се пълнят с агресия, правят скандали, шпионират и пр.
Позволявам си да споделя нещо от личен опит. Да, има сили които управляват човека, но те са НЕПРЕДСКАЗУЕМИ. Магията може да подейства, може и да не подейства. Но примерно след три години и в двата случая има възможност да съжалявате. Как ми се иска да не знаех през какво преминава онази, която е потенциална поръчителка на такъв тип магия Tired
Да съществува! Аз станах пряк свидетел на това как мъж, който тежеше 90 кг за отрицателно време се стопи до 60 кг. и как като обезумял следва новата си "любов". От местата, които посетих в началото всички казваха любовна магия с мензис.
Една поговорка гласи, че ако достатъчно дълго стоиш на брега на реката и си търпелива, ще видиш труповете на враговете ти да се носят по водата. Остави онази да строи кулите си и стой и гледай докъде ще я доведе това Peace

# 33
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace

# 34
  • Мнения: 169
Не си и помислям дори за миг, че някой, който е решил да търси помощ, си е набелязъл "чичко паричко"и иска да го омотае.З а това съм съгласна, че ако спретнеш нещо на такъв човек, нещата ще са ден до пладне.
Когато обаче видиш, че животът ти се срива от нищото!? Тогава започваш да си задаваш въпроси и търсиш отговор и помощ. Тогава може би са нужни ето тези хора, които търсим.Както се казва да побутнат нещата  да се случат или оправят. Защото кризи има във всички връзки, някои ги преодоляват други-не.
Страничен наблюдател съм на усилията на едно момиче как от 10 год преследва  момче след краткотрайна връзка с него. Тя знае, че той има нова приятелка, погажда й номера,като омотва и него и после следващата и следващата с помощта на ето такава жена. Мисля, че когато на него спре да му действа той се впуска в нова връзка, до следващия път.Лично от момчето знам някои подробности, че когато той реши да сложи край и повече да няма връзка с нея, започва едно неистово желание в него да се среща с нея, а не го иска, но нещо го кара.
Освен оная да се моли"помощничката й" да е жива и здрава,нищо друго не й остава.
Мисля обаче, че търсещите помощ тук, не са такива.
Нека темата не се пълни с ненужни коментари и както е написала авторката:В тази тема се надявам да не коментираме дали това е редно или не, защото всеки сам знае личната си мотивация

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 06:39 от mireto

# 35
  • Мнения: 2
pepi1, може ли да споделиш къде си ходила и кой ти е помогнал или не е успял?

Ходила съм при повечето рекламиращи се в сайтовете,Маг Стефан, Марчело,Али Шуган,Зафире,Гюла от Пловдивско и сигурно някой друг за който не си спомям!
Моето посещение при изброените е безуспешно,възможно е на някой да са помогнали,но аз не съм от тези  Sad

# 36
  • Мнения: 520
pepi1 за малко от другата тема за ясновидките...баба Гюла само магията ли я ползва или ти и гледа. Чувала съм че тая жена много познава. Дай отзиви в другата тема, моля!

А относно изчистването от негативно влияние и аз като Avia - na съм правила какво ли не и май поне от думите на Стефка и Вергиния съм се изчистила, но не мога да кажа точно от кой ритуал.
Аз също съм една от многото разделена от човека, който обича чрез магия на друга жена, която явно така и не успя да спечели бившият ми приятел, но пък със сигурност успя да ни раздели - завинаги. Честно казано не съм изпитвала толкова голяма тръпка от тогава към друг мъж, все чувствам някаква празнота. Дано не е за дълго. След раздялата си с него, бях на легло близо 2 месеца, лекарите не можа да установят какво ми е и след много ритуали и ходене по Святи места, се вдигнах на крака и започнах да живея отново, но все на ръба да не рухна отново.

Така че момичета, тези магии са много опасни.
Аз се интересувам единствено ако има някоя жена която помага за разваляне на магии и влияния т.к. никога не се знае....злобни и завистливи хора колкото щеш по белия свят.

# 37
  • Мнения: 2
И аз вече 2 години търся някой да разваля любовна магия.Колко ходих и колко обещания чух от типа аз ще ти помогна.Но за сега само , ми помагаха да ми взимат парите и да ме карат да се надявам напразно. Нищо друго не се случи.Така че ако някой попадне на такъв човек който наистина може да развали такова нещо, нека да ми пише.

# 38
  • София
  • Мнения: 606
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace

 Wink И аз така мисля! Магиите са оправдания на слабостите и проблемите в живота, всичко е енергия!

# 39
  • Мнения: 0
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace

 Wink И аз така мисля! Магиите са оправдания на слабостите и проблемите в живота, всичко е енергия!
А, аз мисля, че прекалявате с напътствията и съветите. Wink

# 40
  • Мнения: 2
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace

 Wink И аз така мисля! Магиите са оправдания на слабостите и проблемите в живота, всичко е енергия!
А, аз мисля, че прекалявате с напътствията и съветите. Wink
И аз така мисля.Не искаме съвети, искаме помощ.Който може да помогне нека пише.

# 41
  • София
  • Мнения: 606
Момичета просто нямам време в момента да ви пиша научен труд на тема магии, но познавам лично почти всички изброени от вас гадатели и няма да ви помогнат, никой не може и докато има хора като вас ще има и бизнес за тях Simple Smile Всеки един човек, когато му се случва нещо такова първо се хваща за магията...

Аз ще напиша само два коментара още и приключвам...

1. Да, любовната магия съществува и работи - действие от 3 месеца до 7 години, не повече. След 7 години тежко ви, защото ще сте с деца и няма оправяне пак. Работи само веднъж Simple Smile  Освен това всичко в една връзка, която е била манипулирана е наопаки, вие имате човека с вас, но реално изобщо не е с вас и не си мърда особено пръста за връзката ви. Изведнъж се променя и става друг, да не казвам, че зависи колко сте му разбутали енергията се събуждат проблеми, неприятности от всякакво естество и се чудите защо на вас...  Освен това трупате карма и вие и децата след вас... После всичко се връща... Света е огледало, каквото дадеш, това ще получиш...

2. Всичките ви проблеми идват от значимостта, която предавате на ситуацията, от вкопчването в човека и проблема. Ако го освободите и се научите да намалявате и да не обръщате внимание на значимостта ще почнат да ви се случват нещата и не само загубеният мъж ще се върне, ами и много други ще ви искат Simple Smile




# 42
  • Мнения: 0
Лилиан, от публикацията ти не можах да разбера: признаваш че съществува магия, но никой от изброените магове във форума не може да помогне!? искаш да кажеш че няма способни да направят такава магия ли?

# 43
  • София
  • Мнения: 606
Магия може да се направи и да се развали! Дори и вие самите с една книжка може да направите Simple Smile

Категорично против съм правенето на такива магии!


# 44
  • Мнения: 3
Магия може да се направи и да се развали! Дори и вие самите с една книжка може да направите Simple Smile

Категорично против съм правенето на такива магии!



ще споделиш ли коя книга (по принцип питам за някакви ритуали, не конкретно по темата)

# 45
  • Мнения: 226
Момичета просто нямам време в момента да ви пиша научен труд на тема магии, но познавам лично почти всички изброени от вас гадатели и няма да ви помогнат, никой не може и докато има хора като вас ще има и бизнес за тях Simple Smile Всеки един човек, когато му се случва нещо такова първо се хваща за магията...

Аз ще напиша само два коментара още и приключвам...

1. Да, любовната магия съществува и работи - действие от 3 месеца до 7 години, не повече. След 7 години тежко ви, защото ще сте с деца и няма оправяне пак. Работи само веднъж Simple Smile  Освен това всичко в една връзка, която е била манипулирана е наопаки, вие имате човека с вас, но реално изобщо не е с вас и не си мърда особено пръста за връзката ви. Изведнъж се променя и става друг, да не казвам, че зависи колко сте му разбутали енергията се събуждат проблеми, неприятности от всякакво естество и се чудите защо на вас...  Освен това трупате карма и вие и децата след вас... После всичко се връща... Света е огледало, каквото дадеш, това ще получиш...

2. Всичките ви проблеми идват от значимостта, която предавате на ситуацията, от вкопчването в човека и проблема. Ако го освободите и се научите да намалявате и да не обръщате внимание на значимостта ще почнат да ви се случват нещата и не само загубеният мъж ще се върне, ами и много други ще ви искат Simple Smile




Lilian_V браво - елегантно и разумно изказване Hug

# 46
  • Мнения: 11
Здравейте.Да споделя и аз това което ми казаха-то е почти същото което казва и Лилиян.Дадох снимка на човека който ме интересува и жената каза така-върху него има много негативна енергия.Последният път е от професионалист и е много силно,но където и да ходиш ,каквито и пари да даваш,то не се изчиства.То се разгражда с времето и друго не помага.И повече не може да се прави върху същия човек.Т.е.само веднъж.

# 47
  • Мнения: 3 181
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace
Peace
 Валерия Христова ми каза, че магията има въздействие само върху времето, но не и върху съдбата, аз го разбирам, че с магия можеш да приближиш или отдалечиш някакво предопределено въбитие в живота, но не и да го предизвикаш, ако не ти е предопределено..........в този ред на мисли, не вярвам, че с любовни магии, може да се привлече някой, ако не е предопределено от съдбата, дори и да се получи, ефекта ще е краткотраен и незадоволителен..........но всичко е въпрос на личен избор.......мисля, че да ни правят или да правим магии, също е съдба и част от пътя Mr. Greenпо принцип не удобрявам, но нямам право да съдя никой, всеки да си мине по пътя, който сам си е предначертал Wink

# 48
  • Мнения: 0
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace
Peace
 Валерия Христова ми каза, че магията има въздействие само върху времето, но не и върху съдбата, аз го разбирам, че с магия можеш да приближиш или отдалечиш някакво предопределено въбитие в живота, но не и да го предизвикаш, ако не ти е предопределено..........в този ред на мисли, не вярвам, че с любовни магии, може да се привлече някой, ако не е предопределено от съдбата, дори и да се получи, ефекта ще е краткотраен и незадоволителен..........но всичко е въпрос на личен избор.......мисля, че да ни правят или да правим магии, също е съдба и част от пътя Mr. Greenпо принцип не удобрявам, но нямам право да съдя никой, всеки да си мине по пътя, който сам си е предначертал Wink
Peace  Браво, Ани.
Това е най-умното и смислено изказване до момента. Аз лично, изобщо не вярвам в магиите за любов, но не мога да приема подхода на някои съфоромки. Темата беше открита с точна и конкретна цел, а в следващия момент, типично по български авторката беше засипана с упреци и непоискани безплатни съвети, вместо с необходимата информация.

# 49
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Wink А какво лошо има в упрециете  Grinning  те са добронамерени и също носят информация   Hug

Това е форум нормално е  Grinning Предполагам авторака ще си отсее нужната и за нея информация а тя не липсва  Peace




Успех  Grinning

# 50
  • Мнения: 520
Момичета за разваляне на магии знам за Махмуд от Пловдив, който беше коментиран в темата за ясновидките и Хайрие от Боян Ботево.
Махмуд както повечето знаят гледа на кафе, прави някви амулети и разваля магии, може и да прави, но аз не съм се интересувала, нито пък и  от амулетите.
Хайрие бае - на какво тя ще ви каже като отидете. Носете си някакво бельо за всеки случай, другото можете да си го купите от магазина отсрещя. За нея знам, че не прави магии, само разваля.
Моя приятелка е много доволна от Хайрие, аз от части.
За Махмуд в гледането е добър, за друго не съм го ползвала.

И аз ще отправя предупреждение към всички, които влизат в темата, за да търсят някой да прави магии - Хора, всичко се връща!!! Praynig Praynig Praynig

Има една поговорка, която на мен много ми харесва: Остави вратата отворена, ако той те обича ще се върне рано или късно, ако ли не просто не сте били един за друг.

# 51
  • Мнения: 1 338
Регистрирах се специално, за да пиша в тази тема. Честно казано не очаквах смелостта да бъде пусната. Макар че добре знам, че любовните магии съществуват и много хора ги правят. Понеже прочетох различни мнения, искам да споделя и моето. Само недейте да укорявате жените, които искат да си помогнат по този начин. Аз самата преди много, много години бях от тях. Беше в далечната 1976г. Тогава в България темата за ясновидките беше табу, да не говорим пък за магиите. Имах две годишна много голяма любов с едно момче. Тъкмо обмисляхме да се оженим и той ме напусна заради друго момиче. Не защото момичето е правило нещо, държа да подчертая. Четири месеца се съсипах от мъка, не знаех какво да правя, бях като обезумяла. Бях сигурна, че това е човекът за мен. Тогава съвсем ''случайно'' една моя колежка ми предложи да ме заведе при един ходжа близо до Монтанско, беше в някакво село, не помня вече името. Колжката ми имаше проблем с болно дете. Отидохме една събота. Никога няма да забравя, беше страшен студ, умирах от страх. Една стара къща, ходжата беше доста странен. Гледа ми по корана и каза че ще ми върне любимия. Каза че ще ми даде неща и че веднъж в годината ще трябва да правя нещо сама и ако съм стриктна цял живот ще бъдем заедно.

# 52
  • Мнения: 1 338
Сгъна ми някакви муски и ми даде една вода, над която пребая да мажа с нея 40 дни снимката на мъжа. И ми каза какво да правя веднъж в годината. Взех всичко, започнах с водата и честно казано не вярвах. Два месеца по-късно обаче любимия ми се върна. Така ме умоляваше и страдаше че ме е зарязал, че не можех да повярвам че е истина. Година и половина след това се оженихме. Държа всички да прочетат следното, без да налагам мнението си на никой. Имаме две деца и трима внуци вече да са живи и здрави. Никога досега не сме имали проишествия и катаклизми. Всички сме в отлично здраве. Случвало се е със съпруга ми да си кажем по някоя дума накриво но той така се извинява след това че жал ми става. Най-хубавото е че до днес ми каза че съм жената на живота и ме обича все повече. Знам че всичко това е от ходжата. Седем години след посещението си ходихме да го търсим с една близа за друг проблем, но ми казаха че е починал, Той беше доста възрастен при първото ми посещение. Много исках да напиша това, за да прочетат хората, че всичко е относително. Аз не мисля че в моя случай съм си навредила. Напротив осигурих си един щастлив живот с човек който е винаги плътно до мен.

# 53
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Grinning А не ти ли е минавало през акъла че това можеше и без ходжата да стане   Sunglasses т.е. че ви е съдба  Wink



И при мен се е връщал "любим" и без магии ..... само че аз го нещях вече  Mr. Green


# 54
  • Мнения: 2
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace
Peace
 Валерия Христова ми каза, че магията има въздействие само върху времето, но не и върху съдбата, аз го разбирам, че с магия можеш да приближиш или отдалечиш някакво предопределено въбитие в живота, но не и да го предизвикаш, ако не ти е предопределено..........в този ред на мисли, не вярвам, че с любовни магии, може да се привлече някой, ако не е предопределено от съдбата, дори и да се получи, ефекта ще е краткотраен и незадоволителен..........но всичко е въпрос на личен избор.......мисля, че да ни правят или да правим магии, също е съдба и част от пътя Mr. Greenпо принцип не удобрявам, но нямам право да съдя никой, всеки да си мине по пътя, който сам си е предначертал Wink
Peace  Браво, Ани.
Това е най-умното и смислено изказване до момента. Аз лично, изобщо не вярвам в магиите за любов, но не мога да приема подхода на някои съфоромки. Темата беше открита с точна и конкретна цел, а в следващия момент, типично по български авторката беше засипана с упреци и непоискани безплатни съвети, вместо с необходимата информация.
Темата е с конкретно питане, не е за разваляне на магии Naughty,не е за  коя гледачка какво е казала Naughty
Така,че нека се придържаме към нея,и ако някой наистина има информация нека да я сподели.Всеки сам си решава дали ,ще се възползва от нея.Другата цел на занятието е, да се спре даването на пари на хора които не биха помогнали но,  биха те обрали до шушка  Confusedвъзползвайки се от твоята болка  Thinking

# 55
  • Мнения: 863
Не мога да се сдържа да не попитам-ако две жени искат един мъж и му правят магия след магия, какъв ще е резултата?
И коя от двете жени ще е права, и коя крива? newsm78

Мнението си за подобен род занимания ще запазя за себе си Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 20
Сгъна ми някакви муски и ми даде една вода, над която пребая да мажа с нея 40 дни снимката на мъжа. И ми каза какво да правя веднъж в годината. Взех всичко, започнах с водата и честно казано не вярвах. Два месеца по-късно обаче любимия ми се върна. Така ме умоляваше и страдаше че ме е зарязал, че не можех да повярвам че е истина. Година и половина след това се оженихме. Държа всички да прочетат следното, без да налагам мнението си на никой. Имаме две деца и трима внуци вече да са живи и здрави. Никога досега не сме имали проишествия и катаклизми. Всички сме в отлично здраве. Случвало се е със съпруга ми да си кажем по някоя дума накриво но той така се извинява след това че жал ми става. Най-хубавото е че до днес ми каза че съм жената на живота и ме обича все повече. Знам че всичко това е от ходжата. Седем години след посещението си ходихме да го търсим с една близа за друг проблем, но ми казаха че е починал, Той беше доста възрастен при първото ми посещение. Много исках да напиша това, за да прочетат хората, че всичко е относително. Аз не мисля че в моя случай съм си навредила. Напротив осигурих си един щастлив живот с човек който е винаги плътно до мен.
Найстина се зарадвах от сърце на  щастието ти и на това което прочетох.Дано цял живот да бъдете щастливи не зависимо от начина. Hug

# 57
  • Мнения: 20
Не мога да се сдържа да не попитам-ако две жени искат един мъж и му правят магия след магия, какъв ще е резултата?
И коя от двете жени ще е права, и коя крива? newsm78

Мнението си за подобен род занимания ще запазя за себе си Crossing Arms
Ами ще го побъркат този мъж и тогава за какво им е. LaughingЖалко за човека.Помислете добре преди да направите нещо, после връщане назад няма.Съвет. Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 4 349
Не мога да се сдържа да не попитам-ако две жени искат един мъж и му правят магия след магия, какъв ще е резултата?
И коя от двете жени ще е права, и коя крива? newsm78

Мнението си за подобен род занимания ще запазя за себе си Crossing Arms

Май никога няма да можеш да намериш отговора!!  Mr. Green Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2
Не мога да се сдържа да не попитам-ако две жени искат един мъж и му правят магия след магия, какъв ще е резултата?
И коя от двете жени ще е права, и коя крива? newsm78

Мнението си за подобен род занимания ще запазя за себе си Crossing Arms

Не мога да се сдържа да не отговоря,пък който каквото иска да мисли  newsm78
Ами,ако си бил женен за този човек и 7 години си се опитвал да иамаш дете от него, минали сте през ада за да го постигнете,подкрепяли сте се в трудните моненти, и изведнъж се появява другата Twisted Evil,с 15 години по млада ,а ти оставаш с бебе на ръце.
Кой според теб има има право,кой каза  в ритуалната зала,"докато смърта Ви раздели"
Има хора послужили си с магия и са били щастливи цитирам allforone.
 allforone  благодаря за искренността

# 60
  • Мнения: 863
Няма гаранция, че когато се женим/ омъжваме, сме попаднали на правилния за нас човек.

pepi1, благодаря, че отговори на единия ми въпрос.А на другия?Приемаме, че другата жена се опитва да отмъкне съпруга с магии.Съпругата също започва да го омагьосва.И???

Имам една колежка на възрастта на майка ми.Тя беше убедена, че съпругът й има любовница, тяхна семейна приятелка, от над 20 години.Казваше, че е сигурна, че любовницата му прави магии, че го захранвала и т.н.Разказваше, че непрекъснато намира в къщи разни неща/ не съм запомнила подробности./.Не мога да знам вярно ли е било това, но съм сигурна, че тя правеше същото, за да ги раздели.Резултата?Съпругът си хойкаше, съпругата взе да мисли, че се опитват да я побъркат или убият.И наистина се държеше като луда, смяташе че я следят и тровят.Какво стана?Той не напусна нито едната, нито другата, получи инфаркт и си замина.А познатата ми сега, 1 година след смъртта му, е спокойна и щастлива.На 60 е, и вече си има нов приятел.
След цял живот ходене по мъките и по врачки и магьосници.Направете си изводите.

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 20:09 от happy_woman

# 61
  • Мнения: 10 201
Няма гаранция, че когато се женим/ омъжваме, сме попаднали на правилния за нас човек.

pepi1, благодаря, че отговори на единия ми въпрос.А на другия?Приемаме, че другата жена се опитва да отмъкне съпруга с магии.Съпругата също започва да го омагьосва.И???

Имам една колежка на възрастта на майка ми.Тя беше убедена, че съпругът й има любовница, тяхна семейна приятелка, от над 20 години.Казваше, че е сигурна, че любовницата му прави магии, че го захранвала и т.н.Разказваше, че непрекъснато намира в къщи разни неща/ не съм запомнила подробности./.Не мога да знам вярно ли е било това, но съм сигурна, че тя правеше същото, за да ги раздели.Резултата?Съпругът си хойкаше, съпругата взе да мисли, че се опитват да я побъркат или убият.И наистина се държеше като луда, смяташе че я следят и тровят.Какво стана?Той не напусна нито едната, нито другата, получи инфаркт и си замина.А познатата ми сега, 1 година след смъртта му, е спокойна и щастлива.На 60 е, и вече си има нов приятел.
След цял живот ходене по мъките и по врачки и магьосници.Направете си изводите.

Ами с магии не съм се занимавала и да не дава Господ да реша, че ми се налага. Но за конкретния случай - да е започнала по-рано съпругата, а и да е попаднала на точен човек за тях, а не 20 години да се мъчи с такъв развратник и каквото ще да става с него. Съжалявам, знам, че звучи грубо и крайно, но не проявявам никаква толерантност към изневярата! Да трябва да чакаш до 60 г., за да бъдеш щастлива.. мерси за такъв живот! Да, можела е да го напусне, но явно го е обичала и го е чакала да му дойде акъл, освен това той е и "жертва" на магия за нея. А и жените от това поколение не са се развеждали толкова лесно по ред причини. Вече като го няма на този свят, явно нещата за нея са по-други. Да не му стига на човек до главата, иначе отстрани акъл лесно се дава.

Не знам дали магиите работят до степен да преобръщат съдбите на хората, дано да не се случват така нещата в живота. Но ако работят - този нещастник си е получил заслуженото, е, малко късно. Ако не работят - това им е бил предначертания път.  

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 10:11 от soul81

# 62
  • Мнения: 10
Здравейте!
Нямам право да ви съдя, но ще споде1я нещо, което се е с1учва1о с мен, пък ако искате правете магии за да задържите някого при вас.
В други теми съм споде1я1а как разбиха семейството ми с магии, но жената,  която е сега с бившия ми мъж  поучава "1юбов", която едва 1и  някоя от вас же1ае.
Сега ще ви споде1я за бившата жена на сегашния ми мъж. От него разбрах, че тя се е занимава1а с магии и са се ожени1и под въздействието на такива, но въпреки 1юбовните магии ,той винаги е търсе1 други жени и не е би1 щаст1ив във връзката им. Резу1тат от всичко това има две деца, които тя изпо1зва да отмъсти на него, че ги е напусна1. Въпреки това тя не спира да ходи и да ни праща разни магии по децата. Единия път ни беше прати1а разни конци, въз1и ит.н. Въпреки това каквото и да прави вече 5 години , а тя не спира, ние сме заедно. Така , че ми1и дами замис1ете се, да1и да правите такива неща. Има Господ, той решава кой с кого да бъде.

# 63
  • Мнения: 1 167
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace

 Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Дес, ако това беше възможно, веднага отивам да ми направят такава магия.  Hug

# 64
  • Мнения: 2
И какво стана с темата  Thinking оказа се ,че всички са ужасно праведни и никой не се занимава с магии Wink,никой никога не е търсил такива услуги,е щом всички са толкова чисти в душите си и мислите си,кой тогава ги прави тези неща  newsm78
Всичко е едно лицемерие,скрито зад добронамерени думи.
Само който не върви през ада и продължава да върви през него не знае какво е.

# 65
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Shocked Ти сериозно ли  ooooh! я не съди по себе си а   Hug

Да има хора които не са ползвали такива неща  Grinning

Който иска да си ползва  Peace

Лично аз бих ползвала психоаналитик  Grinning ( и съм ползвала в труден момент)

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 02:57 от Desss

# 66
  • Мнения: 0
Shocked Ти сериозно ли  ooooh! я не съди по себе си а   Hug

Да има хора които не са ползвали такива неща  Grinning

Който иска да си ползва  Peace

Лично аз бих ползвала психоаналитик  Grinning ( и съм ползвала в труден момент)
Психоаналитика очевидно много ти е помогнал щом изобщо четеш тази тема  Wink

# 67
  • Мнения: 520
pepi1 ходи при някви ходжи като искаш толкова да правиш магии. Ходжите са известни с това, че ги правят.
Но внимавай да не ти направи на теб нещо, защото една позната на майка ми е ходила при такъв, за да й гледа, за друго и тоя й дал от тия техните муски, да носи уж за успехи и здраве...Но жената била не доверчива и имала позната туркиня и й дала листчето да й преведе какво й било написано  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Вместо късмет, успех и здраве, ходжата бил написал смър, болести и несгоди.
Така че момичета много внимавайте къде ходите щом сте решили да правите подобни неща.
Не искам да ви разказвам за друга моя приятелка, която ме молеше и аз да ходя с нея при някъв ходжа...Пак със подобни муски. Откакто взе да я носи тая ми ти муска нищо хубаво не е видяла.

Ако сте християнки - покръстени в православната вяра не носете неща правени от друговерец. Вярвайте в нашия Бог Иисус Христос и Дева Мария. Правете нашите ритуали. Иамаме достатъчно светии, свети мощи, чудотворни икони и т.н. А Господ си знае работата.
Не критикувам, но и не подкрепям т.к. и на мен се е случвало.

# 68
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Shocked Ти сериозно ли  ooooh! я не съди по себе си а   Hug

Да има хора които не са ползвали такива неща  Grinning

Който иска да си ползва  Peace

Лично аз бих ползвала психоаналитик  Grinning ( и съм ползвала в труден момент)
Психоаналитика очевидно много ти е помогнал щом изобщо четеш тази тема  Wink
Да ти имам и логиката  Crazy


(трудния ми момент навремето  бе свързан със здравословен проблем)


А ти трябва да си супер безхарактерен човек за да чакаш/разчиташ  друг да ти каже какво да правиш в живота си Wink



п.п. аре стига толкоЗ от мен  , дерзайте си лиБовно Simple Smile

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 15:11 от Desss

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте мили момичета и момчета четящи тази тема,днес се регистрирах за да дам моето мнение относно разискваната тема.
Нека ви разкажа как протече моят живот.
Омъжих се на 21 бях на седмото небе обичахме се със съпругът ми безумно,чакахме да имаме дете но то не идваше и не идваше,съпругът ми ме успокояваше,че дори и да нямаме деца пак ще бъде с мен докато смъртта ни раздели.Забременях след 4 години,бях на върха на щастието и аз и той,когато влезнах в 7-мия месец съпругът ми каза,че иска да се разделим,не бил вече щастлив с мен и тн..... едва не загубих бебето тогава,дори сега след толкова години когато си спомня онази кошмарна вечер тръпки ме побиват и сърцето ми започва да кърви.
Съпругът ми си тръгна и малко след това се оказа,че имал любовница тогава ми беше все едно дали аз ще живея дали детето което нося ще се роди,важното беше  че него го нямаше....
Моя колежка ми каза,за една баба която можела разни неща като магии и тем подобни,не чаках много да ме кара хукнах натам.Отидох при нея и тя ми направи някой неща, мина месец и съпругът ми се прибра това се случи преди 16 години,дъщеря ми е жива и здрава със съпругът ми до ден днешен сме като влюбени отпреди 20 г.
Та мили момичета, не нападайте тези които искат да спасят семействата си ,ако не можете да им помогнете със съвет къде да отидат по добре не ги съветвайте изобщо.
Само онзи който не е бил там където сме били ние,не може да разбере какво е.


# 70
  • Мнения: 0
Другото което исках да кажа е,не намесвайте господ съдба или ако ти е писано.
Няма господ който да иска да остави бременна жена сама!
Няма по добра или по лоша съдба,с какво аз съм заслужила по добра съдба от тази на съседката ми която е боксова круша в ръцете на съпруга си през вечер!
Писано.......та ние сами  пишем в книгата на живота ни!
Ако на времето не бях отишла при тази баба,какво щеше да стане с мен с детето ми,аз щях да съм една разбита жена с дете на което също щях да съм разбила живота.
Момичета борете се за семествата си,не позволявайте "смърта"да настъпи по рано от предвиденото!
А на другите бих казала,МОЛЕТЕ се никога да не тръгнете по пътя по който сме минали ние!

# 71
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Чесно не ви разбирам   Rolling Eyes не ми се сърдете  Praynig
Ама да спи с друга , да изневери и да искам да си го върна  Thinking само ако е потомък на Рокфеллер  Rolling Eyes поне за мен  Rolling Eyes  Ако не , щестието с друг  Wink  мъже бол  Grinning



И да по добре да не се случва  Grinning 

хората сме различни , различни неща ни правят щастливи  или нещастни  , по рзличен начин приемаме едно и също нещо Peace



Не е важно какво се случва,а как го преживяваш



Успех на темата и намирането на любовта  Grinning



Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 01:48 от Desss

# 72
  • Мнения: 3 181
Другото което исках да кажа е,не намесвайте господ съдба или ако ти е писано.
Няма господ който да иска да остави бременна жена сама!
Няма по добра или по лоша съдба,с какво аз съм заслужила по добра съдба от тази на съседката ми която е боксова круша в ръцете на съпруга си през вечер!
Писано.......та ние сами  пишем в книгата на живота ни!
Ако на времето не бях отишла при тази баба,какво щеше да стане с мен с детето ми,аз щях да съм една разбита жена с дете на което също щях да съм разбила живота.
Момичета борете се за семествата си,не позволявайте "смърта"да настъпи по рано от предвиденото!
А на другите бих казала,МОЛЕТЕ се никога да не тръгнете по пътя по който сме минали ние!
Само за едно си права:"ние сами  пишем в книгата на живота ни!'', за това ти се случва, тук си/т.е. живееш, за да учиш, а това може да стане не само с хубави емоции, но и с негативни събития, иначе няма как да различиш добро от лошо,  да оцениш и прецениш какво искаш и какво си заслужава........и не знаеш какво иска Господ, не му вменявай мисли и действия(''Няма господ който да иска да остави бременна жена сама'')!!!
"МОЛЕТЕ се никога да не тръгнете по пътя по който сме минали ние", на това бих казала, че не е нужно да се карат хората да живеят в страх, а по-скоро БЛАГОДАРЕТЕ на Господ, за това което имате.........не е моя работа да съдя хората........но често те толкова се самозабравят в ИСКАМ............не съм щастлив, искам.........ако имах малко повече........че не оценяват наличното..........с две думи: БЛАГОДАРЕТЕ, за това което имате, не бъдете алчни, а "МОлете се да не ви се случи"...........е излишен страх, с който се предизвиква съответното нежелано събитие...........имам и лично мнение защо ти се е случило, но да не влизаме в подробности.......ако не ти е било по съдба, да се съберете, никоя баба и магия на света нямаше да ти помогнат, не се заблуждавай Wink

# 73
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
         На мястото на pepi1 бих се мобилизирала да си отгледам детенцето с любов, вместо да се чудя, с каква магия да си върна баща му. Та той е негодник, щом те е зарязал след толкова общи страдания. Все едно да се опиташ да залепиш счупена чаша и да пиеш от нея. Ами аз такива чаши не държа в дома си. Имай достойнство, момиче! Дес е права- мъже бол! Няма незаменими хора, аз също не се смятам за такава. Щастието е наистина в главата - всичко зависи от това, как възприемаш събитията. И колкото повече се вкопчваш в нещо, толкова повече то ти се изплъзва. Мобилизирай се и излез от дупката / на всеки се е случвало да падне в нея/, защото животът си върви и не е нужно сами да си го вгорчаваме. Успех!

# 74
  • Мнения: 520
Момичета не знам как така лесно прощавате изневерите на мъжете си, аз в това отношение съм безкомпросна, та дори и дете да има, не едно и две и три да има, инзевери ли ми е просто вън. Може би съм прекалено сигурна в себе си и в собствените си сили.
Дори и да му простя, то ще е заради децата и на какъв живот ще се радвам като при най-малкото скарване винаги ще се искарват кирливите ризи. А децата постоянно ще слушат разправиите ни. И ок сега прощавам, каква е гаранцията че няма да се повтори и потрети пак. Аз определено не съм от жените които могат да наведат глава, да замълчат само и само мир да има.
Но хора всякакви, не казвам, че аз съм права.

Познавам мъже по на 40 години и повече със стабилни доходи, които винаги ама винаги са си хойкали по чужди жени, имали са както дългогодишни любовници, така и краткотрайни флиртчета и не спират. Нямат и намерение да спират. С такъв ли искате да живеете?
А като се върнал откъде сте сигурни, че сега не продължава по-същия начин, но много по скричшно от вас т.к. вече си е научил одбре урока?
Момичета мислете с главите си!

# 75
  • Мнения: 863

А като се върнал откъде сте сигурни, че сега не продължава по-същия начин, но много по скричшно от вас т.к. вече си е научил одбре урока?
Момичета мислете с главите си!
Може би си мислят, че с магии се предотвратяват изневерите. newsm78

# 76
  • Мнения: 0
Мили дами, обръщам се към всички които ми изпратиха запитване за въпросната баба тя почина преди 5-6 г.
Няма как да Ви помогна,съжалявам!


# 77
  • Мнения: 863
Добре де, защо вместо да си давате парите за такива неща, не вземете да ги оковете с вериги в къщи тези незаменими мъже?Резултата ще е същия-ще стоят насила при вас, въпреки волята си.

# 78
  • Мнения: 287
Четох някъде, че бившата жена на Иван от Иван и Андрей дала много пари за такава любовна магия. Но той не се върна...
happy_woman , те просто не разбират. И аз не разбирах някога. Така е, като искаш някой на абсолютно всяка цена!

# 79
  • София
  • Мнения: 4 349
Четох някъде, че бившата жена на Иван от Иван и Андрей дала много пари за такава любовна магия. Но той не се върна...
happy_woman , те просто не разбират. И аз не разбирах някога. Така е, като искаш някой на абсолютно всяка цена!

Не само дала пари, ами теглила и кредит! А предаването на Иван и Андрей било с най-нисък рейтинг.

# 80
  • Мнения: 287
Тъпото е, че има жени, които не могат да продължат напред и да загърбят миналото.
Слава богу, аз поне се оттървах от тази въртележка! Praynig

# 81
  • Мнения: 0
Някои имали отзиви от ходжа Зеви

# 82
  • Мнения: 2
Някои имали отзиви от ходжа Зеви
Поредната касичка.Лъжа и измама.Ако искате да бъдете спонсор, то има много места  който да спонсорирате и поне ще ви благодарят, ще ви  запомнят и ще направите едно добро дело.Надявам се да сте ме разбрали. Peace

# 83
  • Мнения: 1
Виждам,че скоро не е писано по темата,но да си изкажа и аз моето скромно мнение.Да,възможно е да има лоши последици след направата на любовна магия,но всичко е много относително.Нима човек трябва да се примири ако му е направена магия за раздяла?Не виждам нищо лошо в това да опиташ да си върнеш любимия човек.Аз съм трезвомислеща,далеч съм от мисълта,че всяко лошо нещо,което ни се случва е в следствие на направена магия!Но вярвам,че я има,изпитвала съм го,знам за какво става дума.Не може да се обясни с думи,просто сякаш нещо невидимо има власт над теб!Не е грешно да се предпазиш и да се опиташ да си върнеш щастието!Особено ако се обичате все още и просто нещата имат нужда от малък тласък!

# 84
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ама откъде сте сигурни, че точно магия за раздяла била направена, че да отвърнете с магия за връщане?  Crazy И ако вземе, че се върне, как преглъщате и забравяте изневярата и зарязването, че да продължите напред? Аз вярвам само в две неща - съдбата знае с кого да те събере и с кого да те раздели за твое добро. И друго - никога не се опитвай да спечелиш отново човек, който сам е поискал и допуснал да те загуби.

# 85
  • Мнения: 863
Ама откъде сте сигурни, че точно магия за раздяла била направена, че да отвърнете с магия за връщане?  Crazy И ако вземе, че се върне, как преглъщате и забравяте изневярата и зарязването, че да продължите напред? Аз вярвам само в две неща - съдбата знае с кого да те събере и с кого да те раздели за твое добро. И друго - никога не се опитвай да спечелиш отново човек, който сам е поискал и допуснал да те загуби.

Защото не искат да повярват, че някой може да спре да ги обича.Затова се хващат за магиите, които задължително правят другите жени.Защото иначе как да го спечелят този верен праведен мъж?Той няма собствено мнение и чувства, и затова едната го отнема с магия, а другата си го връща с такава Joy Joy Joy

# 86
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Той няма собствено мнение и чувства, и затова едната го отнема с магия, а другата си го връща с такава Joy Joy Joy
rotfImao От тва мъж не става вече.  Laughing

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте,Бих искала да споделя и моята история.
Преди година и половина се запознах с едно момче,от Египет (да поясня че аз живея в Италия )той прояви голям интерес към мен  то бяха рози романтика преследване но аз все го отбягвах защото аз бих по голяма от него.Kакто и да е най- накрая се събрахме да живеем заедно,проблемите започнаха от страна на семейството му  не ме искат и не ме искаха, въпреки това ние бяхме много щастливи.  Аз забременях,а той беше на седмото небе от щастие , особено когато разбрахме ,че са близнаци.всичко беше на ред ,до преди 20 дни когато изведнъж ме намрази,просто ей така без мотив ( няма друга жена 100% e сигурно ) изнесе от вкъщи ,смени си работата,а за мен и децата не иска и да чуе.Tова е историята накратко.

Xора вярвайте ми ,няма сила която да ме разубеди,че семейството мy не стои зад всичко това  
в Eгипет и Mароко са най разпространени магиите.Aко някой има идея при кого да отида нека сподели.Oстават ми 4 месеца да родя, а просто не можете да си представите какво преживявам  
  

Mоля да ми помогнете.

 



# 88
  • Мнения: 863
Аида05, в теб има два нови живота.Всяко едно посещение и енергийни намеси от хора, които се занимават с такива неща, ще повлияе на децата ти.Не мисля, че точно сега трябва да търсиш такива хора.Бебетата ти са по-важни от някакъв си мъж и нямаш право да поемаш рискове!

# 89
  • Мнения: 0
благодаря за съвета  имате право децата са по важни,но все пак искам да разбера след това мога ли да направя нещо.

Благодаря,ви много

# 90
  • Мнения: 1
Здравейте,
моля ви за мнение за Мария Асенова от София. Има ли някой на когото да е помогнала скоро. В много тежко положение съм и не зная дали да й се доверя. Благодаря ви предварително!

# 91
  • Мнения: 1
хм аз като мъж бих искал по тази тема да кажа, че в досега написаното мъжете фигурират като обекти, а не като субекти в любовните връзки. Голяма грешка.
която според личното ми мнение обрича същите тези връзки на провал.

това да не са ви някакви домашни любимци, с които да експериментирате?

# 92
  • Мнения: 0
Имам приятелка която ги обиколи всичките но само една и е помогнала . Що се отнася до Мария Асенова - била фалш .

# 93
  • София
  • Мнения: 4 349
хм аз като мъж бих искал по тази тема да кажа, че в досега написаното мъжете фигурират като обекти, а не като субекти в любовните връзки. Голяма грешка.
която според личното ми мнение обрича същите тези връзки на провал.

това да не са ви някакви домашни любимци, с които да експериментирате?

Ама то и с тях е забранено да се експериментира

# 94
  • Мнения: 0
 Hug за да ви следя!

# 95
  • София
  • Мнения: 4 349

а смисълът е  newsm78 newsm78

# 96
  • Мнения: 0
Здравейте ,
реших и аз да се включа в темата.Моята история едва ли е по различна от всички вас.Историята започва така ,запознах се с едно момче аз живея в България ,а той работи и живее в Италия .Всичко беше нормално аз му ходих на гости в Италия и с течение на времето аз се влюбихме до полуда в .Правихме планове за бъдеще,деца и семейство .Аз напуснах работата си с идеята да отида при него да живеем заедно и да градим живота си заедно.Но какво стана просто нещата за един ден се преобърнаха на опаки и той стана друг човек .Започна да ми казва че съм го задушавала и че иска време.Моля ви знам ,че любовните магии съществуват кажете ми при кой ходжа да ида .Искам да си върна момчето знам ,че и той държи на мен.

# 97
  • София
  • Мнения: 2 967
Искам да питам как се правеше това нещо с яйцето, за да разбереш да ли имаш магия?

# 98
  • София
  • Мнения: 4 349
Искам да питам как се правеше това нещо с яйцето, за да разбереш да ли имаш магия?

Винаги излиза, че имаш направена магия, защото водата е хлорирана  Mr. Green Mr. Green

# 99
  • Мнения: 37
Здравейте ! Направих си регистрация в сайта заради тази тема.  Жена ми е фен на форума и за това желая да запазя своята анонимност . Искам да кажа на всеки който има любовен проблем или е разделен с брачната си половинка да не се колебае а да потърси помощ . Пълно е с шарлатани обаче който ни вземат парите и ние си чакаме ли чакаме ... Такава бе и моята съдба плащах като луд  жена ми си имаше и вече друг мъж в живота си ... А аз плащах и пиех ... и чаках ... В един момент попаднах на човека който найстина промени моята съдба . Чудото стана когато вече бях загубил вяра и надежда . Сега сме заедно е от време на време пак имаме неразбории но пак търся помощ и така . Знам че някой от вас ще ме упрекнат но за любовта си заслужава ... Благодаря че ме изслушахте . Сега малко ми олекна защото до този момент не бях споделял с никой .

# 100
  • София
  • Мнения: 4 349

И какво точно разбираш под помощ  newsm78

# 101
  • Мнения: 37
Ами когато имам неразбории - пак търся помощ . Не ме винете моля !  Praynig

# 102
  • Мнения: 863
Ами когато имам неразбории - пак търся помощ . Не ме винете моля !  Praynig
Магийка след магийка ли?Няма да те виним, ще те аплодираме ooooh!.Все пак помисли дали няма да ти е по-евтино просто да оковеш жената, която обичаш. Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 6
maj64След като сподели, че си намерил помощ, сподели и кой ти е помогнал.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 349
maj64След като сподели, че си намерил помощ, сподели и кой ти е помогнал.

И как?   newsm78

# 105
  • Мнения: 0
 Simple Smile
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace

 Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Дес, ако това беше възможно, веднага отивам да ми направят такава магия.  Hug
Simple Smile Simple Smile Simple SmileВъзможное ! А , как ще се 4увстваш като знаеш 4е насилствено си задържала 4овека до себе си Naughty Naughty NaughtyНе е шега работа , не правете магии !

# 106
  • София
  • Мнения: 4 349
Simple Smile
Направете си любовна магия да заобичате себе си  Wink От там на сетне всичко ви е в кърпа вързано  Peace

 Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Дес, ако това беше възможно, веднага отивам да ми направят такава магия.  Hug
Simple Smile Simple Smile Simple SmileВъзможное ! А , как ще се 4увстваш като знаеш 4е насилствено си задържала 4овека до себе си Naughty Naughty NaughtyНе е шега работа , не правете магии !

То насила хубост не става - народът се го е казал! И магията не помага  newsm78

# 107
  • Мнения: 37
Това е друга тема май  newsm78 . Не съм съгласен да не правим магии . Та на мен брака ми спасиха магиите . .. Особено когато няма друг начин ...

# 108
  • Мнения: 863
Това е друга тема май  newsm78 . Не съм съгласен да не правим магии . Та на мен брака ми спасиха магиите . .. Особено когато няма друг начин ...
А ако не е било правилно за никой от вас?Ако това е разрушило голяма любов?Ако магиите после повлияят на живота на децата ви?И още един въпрос-тя знае ли, че е с теб не защото иска да е с теб и те обича, а защото я омагьосвате?

# 109
  • Мнения: 37
 #Crazy не не знае . Дано Бог ме опази и да не научи . Каква голяма любов съм провалил ?! Та ние имаме 2 големи деца ...

# 110
  • Мнения: 863
#Crazy не не знае . Дано Бог ме опази и да не научи . Каква голяма любов съм провалил ?! Та ние имаме 2 големи деца ...
И като имате 2 големи деца, това задължително значи, че тя няма право и възможност да има друга любов в живота си?А щом си толкова горд с действията си, защо не го споделиш с нея?Не си искрен с жената, която обичаш?Това ще да е ЛЮБОВТА Stop

# 111
  • София
  • Мнения: 4 714
#Crazy не не знае . Дано Бог ме опази и да не научи . Каква голяма любов съм провалил ?! Та ние имаме 2 големи деца ...
И като имате 2 големи деца, това задължително значи, че тя няма право и възможност да има друга любов в живота си?А щом си толкова горд с действията си, защо не го споделиш с нея?Не си искрен с жената, която обичаш?Това ще да е ЛЮБОВТА Stop

И???
Кой се кандиратира за съдия???
Човека е писал по темата.
Защо трябва да го нападате??? Тази тема я предъвкана не еднократно-дали "да" дали "не".
То не случайно нищо няма тук, щото все "моралистки" пищат.
А какво търсят тук??? newsm78

# 112
  • Мнения: 863
Когато човек решава за себе си, да прави каквото си иска, стига да не засяга другите.А дали вие, които защитавате правото си да правите магии, сте съгласни да се омагьосате, за да обичате влюбения във вас Иван/Драган или Петкан?Не, нали?Вие правите преценката с кого да бъдете.Независимо от това дали той го иска.А кои сте вие да решавате съдбата на други хора?

# 113
  • София
  • Мнения: 4 714
Когато човек решава за себе си, да прави каквото си иска, стига да не засяга другите.А дали вие, които защитавате правото си да правите магии, сте съгласни да се омагьосате, за да обичате влюбения във вас Иван/Драган или Петкан?Не, нали?Вие правите преценката с кого да бъдете.Независимо от това дали той го иска.А кои сте вие да решавате съдбата на други хора?

ТОЧНО това казвам и аз, ама...
Аз лично АБСОЛЮТНО не вярвам, че "магия" ще ми помогне да заобичам тоя или оня.
И много бих се радвала , ако някой ми посочи такъв адрес.
Защото е невъзможно.
Как да ме заобича Брат Пит или Джейсъм Стейтън?
Моля!!!
Не се подигравайте с чувствата на други хора!!! Които да вярват в каквото и да било!!!
За ваше добро или ???

# 114
  • Мнения: 0
Здравейте ! Направих си регистрация в сайта заради тази тема.  Жена ми е фен на форума и за това желая да запазя своята анонимност . Искам да кажа на всеки който има любовен проблем или е разделен с брачната си половинка да не се колебае а да потърси помощ . Пълно е с шарлатани обаче който ни вземат парите и ние си чакаме ли чакаме ... Такава бе и моята съдба плащах като луд  жена ми си имаше и вече друг мъж в живота си ... А аз плащах и пиех ... и чаках ... В един момент попаднах на човека който найстина промени моята съдба . Чудото стана когато вече бях загубил вяра и надежда . Сега сме заедно е от време на време пак имаме неразбории но пак търся помощ и така . Знам че някой от вас ще ме упрекнат но за любовта си заслужава ... Благодаря че ме изслушахте . Сега малко ми олекна защото до този момент не бях споделял с никой .
[/quote                                                                                                                                                    6te spodeli6 li koi e tozi 4ovek

# 115
  • Мнения: 66
И магия няма да помогне, ако ме дразни зверски човека и не ме уважава  Crazy

# 116
  • Мнения: 1
И магия няма да помогне, ако ме дразни зверски човека и не ме уважава  Crazy

Еми една магия би могла теоретично да те накара дразненето да спре и да го заобичаш съответно Wink

# 117
  • Мнения: 239
Чета ви и се чудя как може да се изпишат толкова безсмислени постове с празни приказки и философии...  newsm78

Някои казват, че били им помогнали, ама не казват кой - примерно  maj64. И каква е ползата от такива постовете - само за едни голи хвалби, които на никой не са от полза ли?

Моля всеки, който знае за конкретна помощ да каже кой и къде е помогнал, не само да си чешете езиците.

# 118
  • София
  • Мнения: 4 349
Е то чешАнето на езиците е най- приятно  Mr. Green Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 831
Не е много по тая тема,ама не можах да намеря къде да се постна ,моля да ме извините...
А какво знаете за  магиите за пари

# 120
  • София
  • Мнения: 4 349
Не е много по тая тема,ама не можах да намеря къде да се постна ,моля да ме извините...
А какво знаете за  магиите за пари

Същото, каквото и за любовните магии - не действат  Mr. Green Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1
Чета ви и се чудя как може да се изпишат толкова безсмислени постове с празни приказки и философии...  newsm78

Някои казват, че били им помогнали, ама не казват кой - примерно  maj64. И каква е ползата от такива постовете - само за едни голи хвалби, които на никой не са от полза ли?

Моля всеки, който знае за конкретна помощ да каже кой и къде е помогнал, не само да си чешете езиците.

Подкрепям изцяло мнението на WhiteMagic ... темата е за това има ли, кой е ползвал такива практики и за това да се насочат хората към правилните места ... един вид да се спестят едни излишни надежди и празнения на портмонета ...

Доста се разрових напоследък из интернет и попаднах на това:

http://www.tradicionnamagia.com/

http://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%BB%D … 1%8F-1015717.html

http://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8/%D0%B3%D … 0%B5-1118680.html

Както и на много много други обяви ... направо бълва от тях, някой да се е закачил някъде?

Някой да има отзиви да е пращал запитвания или някаква информация относно истинността ???
Също така ако имате отзиви за някой, който наистина помага в такава ситуация???

И моля Ви да си спестите коментари от сорта на това не е любов и кому е нужно такова нещо изобщо ... не съществува такова нещо и други подобни !!!
Да знам, че това е форум и всеки има правото на мнения, но нека да е мнение по темата и да е от полза, а не просто празни думи.

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 23:13 от giglii

# 122
  • Мнения: 6
Здравейте, не можах да се сдържа да не се регистрирам в този форум само и единствено заради темите за магиите. Мъж съм, неженен  Wink Освен това съм, както вие ни наричате " ходжи". Не съм тук за да си правя самореклама или нещо подобно. Просто докато любопитствах по страниците ми направиха впечатление доста неща. Е думата ходжа означава човек ходил на хадж, тоест в Мека, аз не съм, така че не се брои Simple Smile

Да, магиите съществуват, западните не е много ясно доколко съществуват, но ислямските - съществуват. Поне тези за раздяла, а другите за любов....малко е относително - не можете да се хванете с Брад Пит, само като имате негова снимка и знаете името на майка му. НО, МОЖЕТЕ ДА РЕЧЕМ ДА ЗАБИЕТЕ КОЛЕГА/КОЛЕЖКА В ОФИСА, идеята е да имате или да сте имали някакъв контакт с човека, макар и само визуален.

Въобще не искам да обсъждам глупостите ,които срещнах из темите ( ясно ми е че хора ,които не се занимават с тази материя е съвсем нормално и да не я разбират). Няма да коментирам и личните и морални съображения на всеки един потърсил помощ от "ходжа", макар и за мен в България да няма такива освен забутани в някои села, които обаче сигурно са изчезнали и те. Морала е относително понятие измислено от религиите! Всъщност правил съм доста мизерии на хора, но то е било, за да бъдат щастливи други хора! Ха сега ми кажете къде е границата!

Искам само да ви кажа - направете всичко възможно да бъдете щастливи.Егоистично е , но животът си е ваш! Борете се за любовта си! В любовта и на война няма правила! Всичко е във ваши ръце! Само ви моля - внимавайте когато си избирате шарлатани, защото все пак не берете парите от дърветата, а някои искат прекалено много,за да ви сипват восък по главите ! Wink


# 123
  • Мнения: 1
Тази магия не я предлагам на никого, когато 2 души не са една за друга, няма такава сила , която да ги насили да бъдат заедно, това просто усложнява нещата. Колкото до така наречените врачки, всичките са самозванци и не става нищо от тях. Много рядко някой , който наистина се е докоснал до тази материя и е разбрал колко е уязвима , би се наел да прави нещо на някого, без даденото заклинание да рикошира върху самия вещер \ вещица. Трябва да има наистина силна защита за самия себе си, която защита се засилва с по - леки към по- сложни магии . Аз поне така направих, имаше случай, в който исках да навредя на някого (за което съжалявам) и не бях подготвен за последствията. На дадения човек му подейства много слабо, а рикошира върху рода ми (който е голям) и засегна най- уязвимия , който се оказа дядо ми. Вече мина повече от година и не мога да намеря нещо, с което да му помогна, а за това време той получи 2 инсулта и става все по-зле. Някой ако има някакви идеи какво мога да направя да пише на лично. Благодаря.  Praynig

# 124
  • София
  • Мнения: 22 694
Скрит текст:
Тази магия не я предлагам на никого, когато 2 души не са една за друга, няма такава сила , която да ги насили да бъдат заедно, това просто усложнява нещата. Колкото до така наречените врачки, всичките са самозванци и не става нищо от тях. Много рядко някой , който наистина се е докоснал до тази материя и е разбрал колко е уязвима , би се наел да прави нещо на някого, без даденото заклинание да рикошира върху самия вещер \ вещица. Трябва да има наистина силна защита за самия себе си, която защита се засилва с по - леки към по- сложни магии . Аз поне така направих, имаше случай, в който исках да навредя на някого (за което съжалявам) и не бях подготвен за последствията. На дадения човек му подейства много слабо, а рикошира върху рода ми (който е голям) и засегна най- уязвимия , който се оказа дядо ми. Вече мина повече от година и не мога да намеря нещо, с което да му помогна, а за това време той получи 2 инсулта и става все по-зле. Някой ако има някакви идеи какво мога да направя да пише на лично. Благодаря.  Praynig




  Peace Напълно съм съгласна с написаното! то е и логично! Grinning

# 125
  • Мнения: 6
Тази магия не я предлагам на никого, когато 2 души не са една за друга, няма такава сила , която да ги насили да бъдат заедно, това просто усложнява нещата. Колкото до така наречените врачки, всичките са самозванци и не става нищо от тях. Много рядко някой , който наистина се е докоснал до тази материя и е разбрал колко е уязвима , би се наел да прави нещо на някого, без даденото заклинание да рикошира върху самия вещер \ вещица. Трябва да има наистина силна защита за самия себе си, която защита се засилва с по - леки към по- сложни магии . Аз поне така направих, имаше случай, в който исках да навредя на някого (за което съжалявам) и не бях подготвен за последствията. На дадения човек му подейства много слабо, а рикошира върху рода ми (който е голям) и засегна най- уязвимия , който се оказа дядо ми. Вече мина повече от година и не мога да намеря нещо, с което да му помогна, а за това време той получи 2 инсулта и става все по-зле. Някой ако има някакви идеи какво мога да направя да пише на лично. Благодаря.  Praynig


по-голяма глупост не бях чел....досега трябваше да съм умрял около 15 пъти барабар с всичките ми роднини. Това са някакви популярни тинейджърски заблуди ( всичко се връща по три пъти и тем подобни), мислех си че тук има малко по-сериозни хора,защото говорим за сериозни неща. Относно дядо ти - не знам дали ти е известно, но България е страната в челната петица по заболявания на сърцето, и си отиват хора на по 35-40 години, така че не виждам какво странно намираш в двата инсулта на дядо ти. И няма такъв филм като прехвърляне на карма от роднина на роднина! А ако искаш нещо за дядо ти - пиши ми налични.

# 126
  • София
  • Мнения: 366
Искате ли до себе си някой на сила?! newsm78 newsm78 Аз не! А и не вярвам.

# 127
  • Мнения: 863
Искате ли до себе си някой на сила?! newsm78 newsm78 Аз не! А и не вярвам.
Искат, да.Само че това не е любов, а инат и егоизъм.Да обичаш някой означава да искаш той да бъде щастлив, да го обичаш такъв, какъвто е и да уважаваш неговия избор.

# 128
  • Мнения: 46
Казват, нямало по-голяма сила от естествеността. Пример  - питомните култури и плевелите. Попитали мъдрец защо плевелите растат лесно, а житото трудно. Той отвърнал - земята е майка на плевелите и мащеха за житото. В смисъл, че житото е човешко творение, а не нейно. Та ако се направи магия за любов, тя ще бъде като житото. А естествената любов е силна като плевелите.

# 129
  • София
  • Мнения: 22 694
Казват, нямало по-голяма сила от естествеността. Пример  - питомните култури и плевелите. Попитали мъдрец защо плевелите растат лесно, а житото трудно. Той отвърнал - земята е майка на плевелите и мащеха за житото. В смисъл, че житото е човешко творение, а не нейно. Та ако се направи магия за любов, тя ще бъде като житото. А естествената любов е силна като плевелите.





Много ми харесва! Напълно подкрепям казаното!  Peace   bouquet  Много истина има!

# 130
  • Мнения: 6
Казват, нямало по-голяма сила от естествеността. Пример  - питомните култури и плевелите. Попитали мъдрец защо плевелите растат лесно, а житото трудно. Той отвърнал - земята е майка на плевелите и мащеха за житото. В смисъл, че житото е човешко творение, а не нейно. Та ако се направи магия за любов, тя ще бъде като житото. А естествената любов е силна като плевелите.

и как човек е направил житото?????и кое му е трудното на растежа?вие в пети клас ли сте?

# 131
  • София
  • Мнения: 4 714

и как човек е направил житото?????и кое му е трудното на растежа?вие в пети клас ли сте?

Не. Не сме в пети. Някои сме в първи. За втори път.  Wink

# 132
  • Мнения: 46
Казват, нямало по-голяма сила от естествеността. Пример  - питомните култури и плевелите. Попитали мъдрец защо плевелите растат лесно, а житото трудно. Той отвърнал - земята е майка на плевелите и мащеха за житото. В смисъл, че житото е човешко творение, а не нейно. Та ако се направи магия за любов, тя ще бъде като житото. А естествената любов е силна като плевелите.

и как човек е направил житото?????и кое му е трудното на растежа?вие в пети клас ли сте?

1. Ако благоволите да прочетете Зекария Сичин, ще се замислите за произхода на човека и на живота на Земята въобще. Ще намерите много доказателства, че това, което се учи в училище не е истина. Тези, които са ни създали, са създали и пшеницата. Има и генетично изследване за произхода и което сочи някаква област между Тигър и Ефрат.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0
http://conf.uni-ruse.bg/bg/docs/cp10/1.1/1.1-11.pdf

2. Преди година?  излезе книга за пшеницата, тя е ГМО още от преди половин век. Затова и се появиха глутеновата ентеропатия и други болести.
Това, което отглеждаме е твърде далеч от дивата пшеница.

# 133
  • София
  • Мнения: 4 349
Охо, тук на селскостопанското образование сме наблегнали  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 134
  • Мнения: 3
До "този Които" дайте кординати.

# 135
  • Мнения: 130
по-голяма глупост не бях чел....досега трябваше да съм умрял около 15 пъти барабар с всичките ми роднини. Това са някакви популярни тинейджърски заблуди ( всичко се връща по три пъти и тем подобни), мислех си че тук има малко по-сериозни хора,защото говорим за сериозни неща... И няма такъв филм като прехвърляне на карма от роднина на роднина! А ако искаш нещо за дядо ти - пиши ми налични.


Законът за Трикратното Възвръщане е описан в кода на Уика.  Уика е основна съвременна езическа религия, всеки практик я знае.

Вероятно си младо момче, а животът не е само шега.   Simple Smile

# 136
  • София
  • Мнения: 4 714
по-голяма глупост не бях чел....досега трябваше да съм умрял около 15 пъти барабар с всичките ми роднини. Това са някакви популярни тинейджърски заблуди ( всичко се връща по три пъти и тем подобни), мислех си че тук има малко по-сериозни хора,защото говорим за сериозни неща... И няма такъв филм като прехвърляне на карма от роднина на роднина! А ако искаш нещо за дядо ти - пиши ми налични.


Законът за Трикратното Възвръщане е описан в кода на Уика.  Уика е основна съвременна езическа религия, всеки практик я знае.

Вероятно си младо момче, а животът не е само шега.   Simple Smile

Що ли на мен само прави впечатление, че нашия съфоромец хич не желае да каже нещо съществено. newsm78

# 137
  • Мнения: 6
по-голяма глупост не бях чел....досега трябваше да съм умрял около 15 пъти барабар с всичките ми роднини. Това са някакви популярни тинейджърски заблуди ( всичко се връща по три пъти и тем подобни), мислех си че тук има малко по-сериозни хора,защото говорим за сериозни неща... И няма такъв филм като прехвърляне на карма от роднина на роднина! А ако искаш нещо за дядо ти - пиши ми налични.


Законът за Трикратното Възвръщане е описан в кода на Уика.  Уика е основна съвременна езическа религия, всеки практик я знае.

Вероятно си младо момче, а животът не е само шега.   Simple Smile


1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата

# 138
  • Мнения: 130
1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата


Нямаш представа от Уика, а в нея са основите на 'тази материя'.  Не си дори и чувал за закона за Трикратно Възвръщане.  Не разбираш и закона за карма, защото карма в някои случаи може да се прехвърля от човек на човек.  От това следва, че вероятно нямаш достатъчно знания по това, което предлагаш като услуги.

Не умееш да се владееш, което ясно показва, че нямаш и Сила.

Правиш си полускрита реклама по форуми, което показва, че нямаш и клиенти. 

# 139
  • Мнения: 863
1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата


Нямаш представа от Уика, а в нея са основите на 'тази материя'.  Не си дори и чувал за закона за Трикратно Възвръщане.  Не разбираш и закона за карма, защото карма в някои случаи може да се прехвърля от човек на човек.  От това следва, че вероятно нямаш достатъчно знания по това, което предлагаш като услуги.

Не умееш да се владееш, което ясно показва, че нямаш и Сила.

Правиш си полускрита реклама по форуми, което показва, че нямаш и клиенти. 
newsm10

# 140
  • Мнения: 6
1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата


Нямаш представа от Уика, а в нея са основите на 'тази материя'.  Не си дори и чувал за закона за Трикратно Възвръщане.  Не разбираш и закона за карма, защото карма в някои случаи може да се прехвърля от човек на човек.  От това следва, че вероятно нямаш достатъчно знания по това, което предлагаш като услуги.

Не умееш да се владееш, което ясно показва, че нямаш и Сила.

Правиш си полускрита реклама по форуми, което показва, че нямаш и клиенти. 

хахахаха, ок, добре! Забавно е! Между другото - ако попиташ хората които са се допитали до мен тук - им помагам без пари, с българи не работя дори и за пари, защото са точно такива като теб - мнителни и капацитети във всяка област! Кармата и законите ти е добре да си останат в главата ти, както и Уика-та! И още нещо  - ясновидците имат Сила, за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!

# 141
  • Мнения: 130
ясновидците имат Сила, за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!

За ясновидство не трябва сила, а допълнително възприятие.

Силата, или ако предпочиташ - волята, не се получава или запазва без самоконтрол.

# 142
  • Мнения: 863
за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!
Ти смяташ, че любовната магия е духовна практика???

# 143
  • Мнения: 6
за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!
Ти смяташ, че любовната магия е духовна практика???

Когато не разбирате нещо, вие го наричате най-общо магия или чудо. В исляма,това което вие наричате "магия" ( без значение от нейната цел)  се нарича духовна практика или руухания.

# 144
  • Мнения: 130
В исляма,това което вие наричате "магия" ( без значение от нейната цел)  се нарича духовна практика или руухания.

В исляма това, за което става дума в тази тема - магията за любов/раздяла - се нарича Сихр.  Рухания е нещо по-друго.

Както и да е, много задълбахме.

Бъди здрав и умната!  Hug

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 02:12 от Justem

# 145
  • Мнения: 6
обяснявам на хората по по-лесен за разбиране начин без да задълбавам - това което правиш ти, ако си решила да се правиш на интересна и запозната пред хората - си е твоя работа, но освен заяждане друго не виждам.

# 146
  • София
  • Мнения: 4 349
Добре де, ама някой в крайна сметка похвалили се конкретно, че това нещо действа  newsm78 newsm78 newsm78

# 147
  • Варна
  • Мнения: 176
Чудя се как изобщо тази тема е в секция Здраве, макар и в Алтернативна медицина.
Не виждам нищо медицинско.

Общи условия

Активация на акаунт