Вратът ми изтръпва след хранене

  • 401
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
От няколко дни насам, обикновено след обедното похапване, вратът ми "отмалява", все едно че съм пила алкохол. И днес цял ден съм жадна. Вярно, че хапнах и доста солени неща вечерта, но съм озадачена. Случвало ли ви се е подобно нещо?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 2
  • Мнения: 750
Провери си кръвното налягане! Непременно се консултирай с лекар.Не споменаваш дали си бременна или кърмиш. Намали солта, особено вечер и, ако се налага, е по-добре да преминеш на калиева сол. Болките и отмаляването в тилната област са често срещани при повишено артериално налягане. На практика при теб може да не е "високо", но да е повече от това, с което си свикнала.А може да се дължи и на друго, да се наложи да се изследваш...Или да е просто временно..., което обаче пак се дължи на нещо.  Кажи повече, за да ти отговоря повече.

# 3
  • Мнения: 63
Ами бременна съм в 25 г.с., а съм на консултация чак към края на януари. Ще помоля някого да ми измери кръвното. По принцип не ям много солено. На последната консултация кръвното ми беше около 110 на 65. Дано това инфо да е достатъчно. Simple Smile
Конче, благодаря ти за отговора!

# 4
  • Мнения: 6 164
Извинявай, ти в каква поза се храниш? Joy

П.П. Шегичка, не ми се е случвало, не знам...

# 5
  • Мнения: 750
Slavchi, какво стана с врата ти? Кръвното как е? Стойностите, които си дала са добри, но може да варират. Съветвам те да не чакаш прегледа, а отиди да ти направят изследвания кръв и урина и непременно кажи как се чувстваш и какви са симптомите и кога се проявяват. Не оставяй нещата просто така. Мисли за детето!

# 6
  • София, център
  • Мнения: 686
Честита нова година baloni
Споко аз съм така от 1 месец вече!!! Това е от преместването на центъра на тежеста по време на носенето на бебето... един го къса от болка кръста , а нас вратлето...

Общи условия

Активация на акаунт