Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 24

  • 60 762
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 9 701
Gawina  newsm51

Аз очаквах халвет още в ловната хижа,с мисълта ,че Сюлейман ще  разбере след това,че Хюррем е единствена и неповторима...  Mr. Green
А вчера точно обратното- не очаквах да има халвет,защото повярвах на султана ,че всичко е политически игрички ...  Whistling
Не съм разочарована толкова от самия халвет, а от отношението на ВЕЛИКОЛЕПНИЯ султан Сюлейман към Хюррем... ooooh!
37 серия Peace
http://www.youtube.com/watch?v=JKT1RkzBs1g&feature=g-all

# 541
  • Мнения: 13 335
Ани, благодаря за линка. Hug Hug
Наде - разкошен колаж!  Heart Eyes
Gawina, благодаря за инфото.  Hug

А за снощната серия - просто се забавлявам.  Joy Мъжете са си мъже откакто свят светува.  Confused Тях ги интересуват други неща. Joy Joy Joy
Но Халит играе превъзходно!   bouquet   bouquet Всички тук намразихме султана... Mr. Green


# 542
  • Мнения: 13 335

Ето това изгасване на свещта преди влизането на Хюрем говори за много неща в поведението на султана.  Thinking



Струва ми се обаче, че това са само актьорски похвати  Peace. Както и скритата еротика в целия филм, въпреки отсъствието на горещи сцени, като този жест, запазена марка на Халит. Peace


Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 13:56 от jupetrov7

# 543
# 544
  • Мнения: 683
Ето и рейтинга на снощната серия.



# 545
  • Мнения: 683
Този колаж от хърватския форум е озаглавен от мен "Без думи"

# 546
  • Мнения: 3 485
GAWINA  bouquet  bouquet  bouquetАз също не съм подразнена толкова от халвета,а от това че великият султан излъга .Не ми допада и артистката изпълняваща ролята на принцесата 1.като визия,2.като интелект 3.тембъра на гласът и .Иначе като гледам рейтинга -леко спада... .Още веднъж благодарности на Емел и Ани   bouquet

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 17:36 от trendafilka

# 547
  • Мнения: 0
Този колаж от хърватския форум е озаглавен от мен "Без думи"

Как мога да го видя този форум Simple Smile

# 548
  • Мнения: 9 701
За любителите на турското кино Peace
O simdi asker / Той сега е войник 2003
ПРЕВОД и СУБТИТРИ: B l a n k a
ФИЛМА ПОДГОТВИ: L & B

в темата на "ЕЗЕЛ" по- късно ще пуснат и директен линк Peace
В комедията участва Мехмет Гюнсюр - артиста, който ще играе порастналия Мустафа във Великолепният век Grinning

# 549
  • Мнения: 683
Искам да кажа на всички фенове, които четат в темата, че 35 и 36 са преведени и готови. Днес ще качим и двете. Мистик се зае да превежда 37 серия, за което съм и много благодарна   bouquet
Благодаря и на двете момичета Морски очи и boule-neige за помощта да завършим 35 серия и за превода от хърватски на 36 серия. Много ви благодарим, момичета  newsm51 smile3525 smile3501 Благодарности и на Завер Ханъм и Лакунабейб  Hug   bouquet  bouquet

Сега слагам линк за 35 серия в мастерса, а по-късно и другите линкове както и линк за 36 серия
 Peace

Великолепният век еп.35 с бг субтитри за теглене от торент

# 550
  • Мнения: 458
Искам да кажа на всички фенове, които четат в темата, че 35 и 36 са преведени и готови. Днес ще качим и двете. Мистик се зае да превежда 37 серия, за което съм и много благодарна   bouquet
Благодаря и на двете момичета Морски очи и boule-neige за помощта да завършим 35 серия и за превода от хърватски на 36 серия. Много ви благодарим, момичета  newsm51 smile3525 smile3501 Благодарности и на Завер Ханъм и Лакунабейб  Hug   bouquet  bouquet

Сега слагам линк за 35 серия в мастерса, а по-късно и другите линкове както и линк за 36 серия
 Peace

Да сте живи и здрави всички! Благодаря за всеотдайността и безкористния трудbouquet  bouquet  bouquet

Великолепният век еп.35 с бг субтитри за теглене от торент

# 551
  • Мнения: 683
Заповядайте и линк за директно сваляне на O simdi asker / Той сега е войник 2003.

директен линк

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 18:13 от anna3com

# 552
  • Мнения: 3
БЛАГОДАРЯ!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 553
  • Мнения: 683
Ето и линк за директно теглене на ВВ 35 серия с превод  Peace

директен линк

# 554
  • Мнения: 3 485
На всички заели се с не леката задача  ,превод ,качване на субт. ,-огромно БЛАГОДАРЯ! smile3525 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт