obriv po korema???

  • 3 747
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Какво може да е това? В4ера сякъш се появи този обрив около пъпа и малко отгоре-съвсем леко за4ервяаване е и сърби...първо не обърнах внимание, понеже нали е нормално да сърби корема....и не 4е6а изобщо(да не се появят стрии)......ще се обадим на лекаря ми, но ако някоя мама се е слу4вало подобно 4удо?!?! От какжо може да е? Confused:  Confused:  Cry  Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: mia
Какво може да е това? В4ера сякъш се появи този обрив около пъпа и малко отгоре-съвсем леко за4ервяаване е и сърби...първо не обърнах внимание, понеже нали е нормално да сърби корема....и не 4е6а изобщо(да не се появят стрии)......ще се обадим на лекаря ми, но ако някоя мама се е слу4вало подобно 4удо?!?! От какжо може да е? Confused:  Confused:  Cry  Cry


Случайно да имаш по дрехите нещо метално, което да контактува на това място с кожата? Аз така се обривам от разни копчета на дънки, катарами на колани и пр. метални неща.

# 2
  • Мнения: 307
хмм ...ами метално не ...то тук е топло и с рокли ходя само....притесняава ме понеже е само отгоре на корема и около пъпа.Възможно ли е нещо което съм яла, а на бебето да не му понася?!?

# 3
  • Мнения: 834
Аз имах подобен проблем когато беше много топло. Забелязах че се изпотявам точно около пъпа и ми излизат едни такива червени пъпчици от топлото и много ме сърбяха. Щом казваш че при вас е топло може и при теб да е така. Не се притеснявай! Grinning

# 4
  • Мнения: 4 390
Цитат на: mia
хмм ...ами метално не ...то тук е топло и с рокли ходя само....притесняава ме понеже е само отгоре на корема и около пъпа.Възможно ли е нещо което съм яла, а на бебето да не му понася?!?


От естествена материя ли са ти роклите?
Сменяла ли си прах за пране?
Възможно е да получаваш обрив от хормоналните промени.
Или пък от висока степен на потене...
Измивай и подсушавай по няколко пъти на ден тази област.
Носи памучни дрешки!
Ако те притеснява - посети лекар. Може да ти изпише някакво мехлемче.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 626
С какво си мажеш корема? Моят се обрина от бебешкото олио на Джонсън.

# 6
  • Мнения: 2 258
v sedmiia mesec i az imah obrivdosta syrbiasht pri tova:)togava beshe april mesec i beshe zapochnalo da se stoplia.Preustanovih s mazaneto s kakvoto i da e i si vzeh termalnata voda na Avene.S neia pochistvah koremcheto i pyrvite niakolko dni se mazah s alergozan-niama nishto strashno da go izpolzvash po vednyj -dva pyti na den niakolko dni.Pri men izcheznaha i poveche ne se poiaviha.
Uspeh:)

# 7
  • Мнения: 307
Благодаря ви за успокоителните думи Grinning  Grinning  По добре съм сега....сякъ6 е от горещия климат тук. Аз много не си подавам носа наван през деня ...но все пак. Мб просто се спарвам, понеже мажа с лосиона и слагам дрехата отгоре .....ще ходим на преглед, надявам се 4е вси4ко е ОК Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт