Питане за клеева тинктура

  • 1 068
  • 9
  •   1
Отговори
Blagodaria na vsi4ki, koito otvorixa moeto vapros4e. Interesuvame, niakoi ot vas izpolzval li e po vreme na bremenoost kleeva tinktura - prepora4vat ia za nastinki,za zasilvane na imunnata sistema.

Последна редакция: ср, 28 дек 2005, 11:08 от Аурелия

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не съм използвала,но не те съветвам да ползваш каквото и да било без съвет с твоя генеколог.Да не стане вместо да изпишеш вежди,да извадиш око!

# 2
  • Мнения: X
И аз не съм използвала и дори не съм чувала за нея, но без знанието на акушер гинеколог недей да предпиемаш колкото и безобидни начини за лечение, на своя глава.

# 3
  • Мнения: 8 505
Не,не съм.А освен това за всяко лекарство съм се консултирала с лекаря и гинеколога си.

# 4
  • Мнения: 14 133
Косултирай за всичко с гинеколога си!!!Не преприемай нищо на своя глава!!!

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не съм чувала за подобно нещо. По-добре не си прави експерименти!

# 6
  • Мнения: 2 000
Преди месец я ползвах, защото имах проблеми с венците. Аз само се жабурих с нея, но стоматоложката ми каза, че ако случайно глътна от нея не е опасно за бременни.

Последна редакция: ср, 28 дек 2005, 14:10 от Катя (Сливен)

# 7
  • Мнения: 5 103
не съм ползвала такива неща, но не мисля че е вредно, все пак идва от пчелите и е натурално питай доктор  за п-сигурно

# 8
  • Мнения: 8 769
Клеевата тинктура е спиртен разтвор на прополис. Не съм ползвала по време на бременност, но не мисля, че би имало някакъв отрицателен ефект.
Ако ти се чете, прочети тук:
ОЩЕ ЗА ПРОПОЛИСА

# 9
  • Мнения: 2 082
мисля ,че няма да има проблем,но прополиса е разтворен в спирт.питаи лекарят си.има го на таблетки  внякои билкови аптеки.мисля,че това е по-добрият вариант-фирмата е терраплант.

Общи условия

Активация на акаунт