Помогнете кой почистващ крем на Мустела да избера

  • 629
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Помогнете кой почистващ крем на Мустела да избера newsm78По кожата на бебка се появиха сухи участъци,лекаря каза,че кожата се е изсушила,нищо не спомена за Атопичен дерматит,но от форума реших да взема на Мустела козметика.Та сега се чудя между Дермо почистващ гел от 1-ия ден и специялния за суха,атопична кожа Stelatopia newsm78Според вас кой да взема?И двата са на една цена,но обикновения е двойно количество,а също пише  и че първия е за новородени и бебета,а ние сме по-големки #Crazy

# 1
  • Мнения: 596
Аз за моята дъщеричка почистващ не съм ползвала,но бих взела този с помпичката от серията стелатопия.Ние имаме от тази серия овлажняващата крем-емулсия и от серията стелаатрия кремчето,което е 50мл.И от двата продукта съм доволна,миналата зима ги ползвах повече,но и сега пак си я мажа.

# 2
  • Мнения: 5 228
Определено Стелатопия - тези продукти са подходящи за суха кожа, обикновената серия няма да ти свърши работа. Дъщеря ми също е със суха кожа и ползваме Стелатопия.

# 3
  • Мнения: 162
Благодаря ви,момичета!Дермо-почистващият гел също пише,че не допуска изсушаване на кожата от твърдата вода,но пък пише,че се препоръчва за новородени и бебета newsm78Аз клонях към него,но май ще взема Стелатопията. След всяка смяна на памперса мисля да го ползвам,дано да става и за къпане

# 4
  • София
  • Мнения: 486
Стелатопия е супер,аз съм изключително доволна от него Peace

# 5
  • Мнения: 1 645
Аз къпя Дани със дермопочистващият - гел от доста време,въпреки че пише че е за бебета.Просто много съм доволна Peace,но в твоя случай аз бих взела от лечебната серия

Общи условия

Активация на акаунт