Тоалетно мляко - какво?!?

  • 1 060
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте Simple Smile)

Относно грижата за кожата на лицето предпочитам използването на тоалетно мляко пред кремовете, дайте идея за неомазняващо тоалетно мляко, т.е такова което да не оставя лъщящ слои върху кожата  newsm78 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 9 457
То точно за това служи тоника за лице Simple Smile. За да почисти остатъците от млякото. Wink Wink

Иначе добри отзиви съм чувала за тоалетното мляко на Лейдис Джой на БГ роза Карлово. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 504
Това
 
или това

Зависи от възрастта ти.

# 3
  • Мнения: 1 645
Аз съм доволна от Продукта на Галеник - Бърз демакиатор 2 в 1 за очи и лице Peace.Той е без изплакване, и го дават че може да се използва от всякакъв тип кожа.

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Ако кожата ти е чувствителна -"Па-па".Аз първо се изсмях на козметичката,когато ми го препоръча,но  сега й благодаря.Вече 2 години ползвам само това мляко,защото кожата ми е само за бебешка козметика.Всичко друго,на което дори пише "противоалергично"и т.н.  е кошмар за кожата ми ooooh!

# 5
  • Мнения: 35 950
предпочитам използването на тоалетно мляко пред кремовете

т.е. използваш тоалетно мляко вместо крем и не става дума за почистване - това ли имаш предвид?

# 6
  • Мнения: 861
И аз като Дани използвам Па па често. Даже в преди ден два си купих такова. Евтино е и не дразни кожата.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм доволна от Продукта на Галеник - Бърз демакиатор 2 в 1 за очи и лице Peace.Той е без изплакване, и го дават че може да се използва от всякакъв тип кожа.

Колко парички струва?Wink

# 8
  • Мнения: 1 798
То точно за това служи тоника за лице Simple Smile. За да почисти остатъците от млякото. Wink Wink

Иначе добри отзиви съм чувала за тоалетното мляко на Лейдис Джой на БГ роза Карлово. Simple Smile
smile3521 newsm10Абсолютно,аз съм много доволна!

# 9
  • Мнения: 1 645
Аз съм доволна от Продукта на Галеник - Бърз демакиатор 2 в 1 за очи и лице Peace.Той е без изплакване, и го дават че може да се използва от всякакъв тип кожа.

Колко парички струва?Wink

Около 15 - 16 лв, 200 мл, и е много икономичен Wink

# 10
предпочитам използването на тоалетно мляко пред кремовете

т.е. използваш тоалетно мляко вместо крем и не става дума за почистване - това ли имаш предвид?
ами от тоалетното мяко не ми се появяват пъпки, докато от кремовете ставам като шаркава Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
та затова предпочитам да си чистя лицето само с тоалено мляко и гледам да карам без много много кремове

# 11
Иначе и на мен дерматолог и е препоръчвал бебешко, но купих едно на Klorane, от което хич не съм довона Twisted Evil
Стяга кожата много newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Лореал и Нивеа Peace

Общи условия

Активация на акаунт