Фурна/пещ за печене в София- къде?

  • 4 635
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Бях пуснала тема за рецепта за печено прасенце. Да, но прасенцето не се събира в нито една тава, която имаме и, ще е голям проблем.
Едно момиче предложи да го занеса да ми го изпекат в пещ/фурна.
Друг проблем е,че незнам къде да търся и питам. Моля кажете къде да го занеса това жУвотно, че ще откача.
Благодаря предварително. Много ми е спешно.

# 1
  • София
  • Мнения: 974
Писах ти и в другата тема , но знам и една фурна където пекат....та намира се на ъгъла на ул. Сан Стефано и ул .Янко Сакъзов...това е фурна за хляб, но взимат и такива поръчки (пеща им е много хубава) там съм пекла агне, но беше оттдавна. Ако не ти е за днес мога в обедната почивка да проверя (работя на близо) дали все още взимат такива поръчки.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
В повечето ресторанти извършват такива услуги. Обаждай се и питай!

# 3
  • София
  • Мнения: 974
Проверих Grinning
Фурната, за която споменах приема все още такива поръчки. Но ако ти трябва за 31.12 трябва да го занесеш сутринта, питах и за цената 15 лв. е. Проблема е че го искат с тава newsm78, а ти спомена че е проблем. Ти си прецени дали са изгодни условията, а може и някой да даде друга идея.
Дано да съм ти била полезна    Hug

# 4
  • Мнения: 4 176
Благодаря за това че така пръсърце взе проблема му.  bouquet
Цената 15 лв. е супер, но тава е абсурд да намеря.
Проверих в един ресторант до нас - Ред Рок е кв. Витоша. Ще го изпекат с/у 40 лв. с тяхна тава. Еми....ще платя. Какво да правя.

# 5
  • София
  • Мнения: 974
Това е чудесно ! Grinning Щом ресторанта е наблизо поне няма да го мислиш как да организираш транспорта.
Хайде весело и вкусно изкарване   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт