Д-р Валентин Иванов, "Св.София"

  • 11 062
  • 14
  •   1
Отговори
Мами, някой чувал ли е нещо за този доктор от "Св.София"? Дадоха ми неговото име във връзка с предстоящето ми раждане. Ще се радвам, ако знаете нещо да пишете Simple Smile

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
здравей!
Това е докторът,при коийто родих.Когато ме приеха не беше той на смяна(бе в 21 часа).Но тои се оказа в смяната за другия ден(когато и родих).Като започна смяната му,дойде при мен,видя документите,пусна някоя шега.По време на разкритието(последните 2,3 см),той идваше често при мен.И на самото раждане ми помагаше и ми даваше кураж.
След 2 дена,когато ни изписваха,го срещнах на стълбите.Веднага ме позна...
Така,че аз мога да кажа само добри неша за него...човек,който никога не бих забравила.
Но пък и раждането ми мина савсем нормално,така,че дано някоя майка наистина има мнение за него като специалист.

# 2
  • Мнения: 235
Аз не съм раждала при него но докато раждах на съседното легло в предродилна зала приеха едно момиче при въпросния доктор. Тя си беше платила той да я изражда. Неговата смяна беше  свършила и го нямаше като я приехо, но веднага дойде. Веднага я пое сложи и системата непрекъснато идваше да я види как е и като цяло девойката доста бързо роди и без проблемно. Това все пак са странични наблюдения. Но докато си лежахме двете и си приказвахме тя каза че и е следял цялата бременост и е доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 551
Бягай далече от този доктор.Наистина първите впечатления са че е много внимателен,НО благодаря на Бог и д-р Панова че имам живо и здраво бебе.Какви кошмарни месеци съм преживяла заради не добре свършена работа само аз си знам. Sad

# 4
Какво се е случило? Разкажи по-подробно, ако не те затруднява, моля те!

# 5
  • София
  • Мнения: 551
Бях в 6-7 седмица,една сутрин бях прокървила леко(беше по-скоро зацапване).Още не се бях ориентирала за лекар и отидох същата сутрин в спешния кабинет в "Св.София".Там ме прие д-р Иванов,наистина беше много любезен,направи ми преглед и ме уверяваше че това нямало да навреди въпреки кървенето.Приеха ме в отделението "Патологична бременост".Този доктор непрекъснато когато беше на работа идваше да ме види,особено след като бях подпитана  още в началото дали съм си избрала лекар който ще следи бременността ми.Една нощ прокървих силно,биха ми някаква инжекция и ме оставиха за сутринта да решат какво да правят.Дежурна беше д-р Арабаджиева.Гледа ме на УЗ и реши че има missed и ще ми прави кюртаж.В това време се появи д-р Иванов и каза че съм негова пациентка и се натисна той да направи кюртажа.Толкова бях зле че изгубвам бебето,че ми беше все едно кой ще извърши процедурата,а и за момента д-р Иванов ми беше направил много добро впечатление.Гадната част мина,прибрах се в къщи,чувствах се зле,пиех си антибиотиците.Дните минаваха ,а аз бях зле повръщаше ми се,бях отпаднала.В първите дни мислех че е от упойката,после че е от много силния антибиотик,но дните минаваха свърших и антибиотика а ставах по-зле.Отидох отново на преглед в "Св.София"за мой късмет дежурна беше д-р Николова,няма да забравя физиономията й когато след няколко прегледа установи бременност в 8-9 седмица.Приеха ме отново в болноцата ,само че този път д-р Николова ме прие в отделението в което работи тя.Цялата болница се изниза да ме гледа като опитен заек,никой не вярваше на случката.Започна се моето ходене по мъките,множество съвети за аборт,че бебето може би е увредено ако не от кюртажа,то от антибиотиците.След изписването си поисках хистологичния анализ,но той беше "безследно" изчезнал.Всеки ден се молех бебето да е наред.Колко изследвания направих.През цялото това време д-р Панова беше до мен и съм и много благодарна.Треперих през цялото време докато не прегърнах моето малко слънчице.
Когато родих отново се сблъсках с д-р Иванов,той ме позна и ме избягваше гузно.Интересното е че се запознах с жена същия случай като моя и пак "героя" беше д-р Иванов.Както казва съпруга ми все още се чудя да го съдя ли или да го черпя.Важното е че всичко свърши добре и бебето е добре.
Незнам защо са ти препоръчали този доктор аз не бих рискувала.В "Св.София" има много прекрасни специалисти.

# 6
  • Мнения: 8 451
Боже Господи!Последният пост е просто потресаващ!Как е възможно???Добре,че всичко е наред Hug,Господ си знае работата!  bouquet
Това си е работа направо за съд!!!

# 7
Вчера имах кръвоизлив, но трябваше да ми дойде на 31-ви. Притесних се и отидох в частния кабинет на Иванов, тъй като е близо до работата ми. Прегледа ме, на 3D ехографа не успя да каже със сигурност какво ми е. Тръгна да ми връчва хапчета за предизвикване на аборт, които отказах категорично. Направи ми много лошо впечатление с тези хапчета.
Тази сутрин бях в "Света София" и дадох кръв, за да видят дали има бременност (Бета ЧХГ). Почти сигурна съм, че няма такова нещо, но другото, което ми направи лошо впечатление, бяха думите му: "Ако искаш, още сега мога да те взема и да те изчистя..." Как така, след като не е сигурно, ще ме приема за кюртаж?
След 10.30 ще излязат резултатите и се надявам всичко да е ОК. Ако е така, никога няма да отида при него повече. Стискайте ми палци.

# 8
  • Мнения: 251
Може би аз нещо не доразбрах от разказа на MIAOW, но нали казваш, че д-р Арабаджиева е установила от прегледа missed и че трябва да ти се прави кюртаж. Каква в случая е вината на д-р Иванов? Аз лично нямам лоши впечатления от него. Пред кабинета му в Св.Петка винаги е пълно. Досега е бил внимателен към мен, заитересован е от състоянието ми. Не виждам нищо лошо в това да се интересува от пациентките си, дори когато са настанени в болницата.

# 9
  • Мнения: 1 809
А също раждах в Св.София при Иванов и съм изключително доволна   bouquet
Не го познавах- просто беше на смяна, когато ми изтекоха водите и отидох спешно в болницата.
За него мога да кажа само хубави неща  Flutter

п.п. Каквото и да пишем, аз смятам че всичко е голяма доза късмет.
Затова желая на всички бъдещи майки леко раждане и много късмет   Hug

А лекарите...ами и те са хора и грешат  Confused
НО, не бива да остават ненаказани заради немърливостта си!  Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 551
Може би аз нещо не доразбрах от разказа на MIAOW, но нали казваш, че д-р Арабаджиева е установила от прегледа missed и че трябва да ти се прави кюртаж. Каква в случая е вината на д-р Иванов? Аз лично нямам лоши впечатления от него. Пред кабинета му в Св.Петка винаги е пълно. Досега е бил внимателен към мен, заитересован е от състоянието ми. Не виждам нищо лошо в това да се интересува от пациентките си, дори когато са настанени в болницата.
Д-р Иванов направи кюртажа.Да много е внимателен,но не е в това въпроса.Бих помислила че е случайност,но в рамките на 1 месец да има същия случай като моя по- скоро ми прилича на некомпетентност.

# 11
Забравих да ви пиша какво е станало. Нямаше бременност. Кръвният тест няма как да излъже. Отношението му е некомпетентно според мен. Не може да ме кара да пия хапчета за предизвикване на аборт, а после да ме взима направо за кюртаж, без да е сигурен, че има бременност. #Cussing out Така ли се правят операции? Идвай и лягай да те режем. Няма да стъпя при него повече! На всичко отгоре си прибрал резултатите от лабораторията. Не ги искам. Да си ги задържи.

# 12
Може би аз нещо не доразбрах от разказа на MIAOW, но нали казваш, че д-р Арабаджиева е установила от прегледа missed и че трябва да ти се прави кюртаж. Каква в случая е вината на д-р Иванов? Аз лично нямам лоши впечатления от него. Пред кабинета му в Св.Петка винаги е пълно. Досега е бил внимателен към мен, заитересован е от състоянието ми. Не виждам нищо лошо в това да се интересува от пациентките си, дори когато са настанени в болницата.
Д-р Иванов направи кюртажа.Да много е внимателен,но не е в това въпроса.Бих помислила че е случайност,но в рамките на 1 месец да има същия случай като моя по- скоро ми прилича на некомпетентност.

момиче, миссед е доста често срещан. какво толкова странно има? става дума за едно най-големите аг-та в софия и е нормално да има концентрация на патологични случаи.

# 13
  • София
  • Мнения: 551
Може би аз нещо не доразбрах от разказа на MIAOW, но нали казваш, че д-р Арабаджиева е установила от прегледа missed и че трябва да ти се прави кюртаж. Каква в случая е вината на д-р Иванов? Аз лично нямам лоши впечатления от него. Пред кабинета му в Св.Петка винаги е пълно. Досега е бил внимателен към мен, заитересован е от състоянието ми. Не виждам нищо лошо в това да се интересува от пациентките си, дори когато са настанени в болницата.
Д-р Иванов направи кюртажа.Да много е внимателен,но не е в това въпроса.Бих помислила че е случайност,но в рамките на 1 месец да има същия случай като моя по- скоро ми прилича на некомпетентност.

момиче, миссед е доста често срещан. какво толкова странно има? става дума за едно най-големите аг-та в софия и е нормално да има концентрация на патологични случаи.

На мен това ми е ясно.Не знам защо патологичните случай които видях са пациенти на д-р Иванов.

# 14
pribarzano zaklj4enie,strahoten doktor

Общи условия

Активация на акаунт