влудяващ парфюм, истински секси аромат

  • 26 578
  • 62
  •   1
Отговори
Четох какви ли не форуми за парфюми, но моля посочете парфюм, който е влудяващ, секси - в смисъл  парфюм, заради който са ви спирали непознати по улицата (където и да е като място, изразявам се хипотетично) за да ви питат с какъв парфюм сте. Или приятелите ви всеки път, когато сте с него изпадат във възторг, а мъжете (гаджета, колеги или съпрузи) ви карат да се чуствате неустоима. Ето това търся, нещо, което не откривам във всички тези форуми. Имах един такъв в 1996 г., когато бях на 16 г. Obsession на Calvin Klein, но за съжаление той беше от наливна парфюмерия в провинцията, а когато си купих оригинала (имам го от три години така и недокоснат) той няма същото очрование.  Jadore на C.D. действаше по подобен начин, но вече не го понасям. Искам да си направя точно такъв подарък - влудяващ, секси парфюм и то с доказано въздействие. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 35 951
нещата са доста индивидуални, нещата които ще влудят мен, едва ли ще влудят теб ... иначе нямаше да има толкова парфюми
а това за приятелките го забрави и се ориентирай предимно към мъжете

# 2
  • Мнения: 1 290
За мен е D&G light blue  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 10 302
Много относително... доста е нетраен... той е много приятен, свеж, но в никакъв случай влудяващ  Mr. Green
За мен новото Ехо на Двидофф е доста секси  Wink а явно и мъжете го харесват... мъж ми ми го избра без мое присъствие  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 317
Не знам нали са секси и чак пък влудяващи но може да пробваш:
Premier jour-Nina Ricci
Miracle-Lancome

Последна редакция: чт, 29 дек 2005, 14:39 от brianna

# 5
  • Мнения: 6 243
ми то мъже всякакви - някой се влудяват от потна подмишница, да ме прощаваш Mr. Green.

Такъв аромат, за който ти говориш - да ме спират - ми се е случвало с два броя. Единият е цитирания Контрадикшън на СК. Не знам защо не си случила,може все пак да си попаднала на менте, моят беше купен от САЩ, доста народ омая. Другият е парфюмът, който нося винаги през зимата - Сафари на Ралф Лорън. Не всички го харесват, но има мъже, на които от тоя аромат им омекват капачките.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Има различни миризми ,които влудяват.Моя мъж го влудява на Долче и Габана Лайт Блу-то,мен други парфюми като например:Фере -бомбата,Клод Монтан-един,който е във формата на дънки с цип newsm78,Готие Класик и май е това

# 7
  • Мнения: 4 414
парфюмът е много лично усещане...
аз съм за Escape на cK

# 8
  • Мнения: 596
горе-долу това, което описваш ми се е случвало със Sotto Voce на Laura Biagotti

# 9
  • Мнения: 515
преди 3 години бих заявила твърдо : Дамски " HUGO BOSS " - БЕЛИЯ.

# 10
  • Мнения: 35 951
миризмата не е само 'онова от бутилката', голямо значение има и кожата, върху която е напръскана
не ви ли се е случвало един и същ парфюм да мирише по различен начин, дори с различна сила от различни жени?
самата аз усещам разлика в това дали го пръскам върху себе си през зимата или през лятото

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969

Цитат

За мен новото Ехо на Двидофф е доста секси  Wink а явно и мъжете го харесват... мъж ми ми го избра без мое присъствие  Mr. Green
Цитат

 smile3521 ,а също любим ми е Адикт на Диор Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 999
Coco Mademoiselle на CHANEL. За мен това е адски секси парфюм.

# 13
Благодаря на всички отговорили. Знам, че парфюмите са нещо много субективно, но повярвайте ми, имала съм такива случаи (нямам намерение да разказвам), в които моят парфюм обсебва хората около мен. Дори преди няколко години такъв беше и Frank (който също не е това, което беше и не понасям). Темата ми не е кой парфюм ви харесва, а кой е този който влудява всичко около вас (тези, този и вас самите). Не вярвам, че само на мен се е случвало непознати (и мъже и жени) на различни места (в магазин,  в трамвай, пред бутката за вестници, пицария, в службата и т.н.) да ме питат за парфюра ми?! Но тези, които споменах вече не са моят аромат, търся нещо ново, влудяващо. И приемам всички мнения!

# 14
  • Мнения: 959
"Обсеби ме" една мацка напръскана с Truth на Келвин Клайн,сигурно щото си падам по такива аромати Laughing

Общи условия

Активация на акаунт