Пропускат ли ви памперсите нощем и какви ползвате?

  • 4 292
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте, ползвам Памперс от самото начало и съм много доволна, но сега ги направиха по-тънки и вечер ми пропускат. Дъщеря мие около 6,5 кила и ползваме тройка от 4-9. Досега нямах проблеми, но новата партида ме разби. Сега пробвам на либеро, купих днес на молфикс и лили да видя кой пасва по- добре и така да се ориентирам към друг вид. По принцип предпочитам големите опаковки и прилични цени.Либеро ползвах 5 нощи и съм доволна, сега другите пробвам. А вие какви ползвате и откъде купувате,знаете ли някакви борси за памперси?????????? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 8 505
И аз ползвах Памперс близо година.Смених ги с Либеро по същата причина-започнаха да пропускат,особено нощем.Засега нямам оплаквания от Либеро.Купувам ги от Метро.

# 2
  • Мнения: 46 437
И аз ползвах Памперс близо година.Смених ги с Либеро по същата причина-започнаха да пропускат,особено нощем.Засега нямам оплаквания от Либеро.

И аз така, само дето "Памперс" ги изтраях едва 2 месеца  Twisted Evil

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох имам същия проблем. Ползвах какви ли не памперси Памперс, Либеро, Хипп, Мамия, Хепи, и цял куп бесизвестни марки, но нищо. Всяка сутрин е мокър, пробвах да взимам по големи размери, но резултат нулев, вече незнам какво да правя, в безисходица съм.  Sad

# 4
  • Мнения: 7 186
Ползвам Либеро и Хъджис. Доволна съм. Peace

# 5
А аз изтраях Памперс само 1 месец Twisted Evil Ползвах Хъджис и бях много доволна, но сега не внасяли нашия размер (5-9 кг) Close , та минах на някакви немски. Но тази сутрин имаше "пробив" #2gunfire

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ползвам само Памперс.
Много рядко ми се случва, да е микър сина сутрин. На няколко месеца - веднъж.
И понеже пробвах почти всичко на Пазара, си оставам на Памперс, защото останалото си не струва... Confused

# 7
  • Мнения: 310
само Памперс и досега не сме имали проблеми

# 8
  • Мнения: 1 999
Памперс и при нас са пропускали, затова съм фенка на Либерото! thumbsup

# 9
  • Мнения: 2 000
Pampers ползваме и до сега не са пропускали нито денем, нито нощем.

# 10
  • Мнения: 3 537
Памперс и при нас са пропускали, затова съм фенка на Либерото! thumbsup
и при нас така....доволна съм и от молфикс Peace

# 11
  • Мнения: 6 472
От Либеро гъбясахме много гадно:( На мойто дете нещо не му понесоха. Ползвам Памперс 3-ка и тежим към 6 кг. До сега е пропускал само веднъж. Напоследък нощно време слагам Хъджис.

# 12
  • Мнения: 215
Памперс пропускаха много при нас , сега ползваме Либеро и само 1 път е станал фал засега .

# 13
  • Мнения: 160
Само на Памперс сме били, но откакто ги "подобриха" често пропускат. Не съм ги сменяла, защото малкия почна да си казва, че има пиш и сега ги ползваме повече като гащички. Говорих с един от дистрибуторите на Памперс от Кавен-Ирадис и си изказах възмущението от новата им партида. Отговора му беше - има и други марки като не ви харесват. newsm78 Което си е право - право си е!  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 410
Аз съм ползвала само Памперс, че от някакви други (не ги помня вече) в началото имахме много проблеми с кожата. Случвало се е да пропусне, но няколко пъти. Либерото мисля, че са добри също.

Общи условия

Активация на акаунт