Биопсия на щитовидна жлеза

  • 4 336
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 504
Майка ми я пращат на такава  Cry
Моля, ако на някой ваш близък се е случвало - опишете ми как минава манипулацията, остава ли се в болница, боли ли, кога излиза резултат?
Всичко в тази връзка ме интересува.
Благодарна съм на всеки  Hug

# 1
  • Мнения: 404
На мен без малко да ми правят такава, щеше да е с локална упойка, съпроводена с ултразвук.  Но минах само с ултразвука, и се оказа че няма на какво да правят биопсия.  Иначе аз знам че не се остава в болница, отиваш си вкъщи по живо по здраво ичакаш резултатите.  Успех на майчето.

# 2
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
На мен ми правиха когато бях 16 годишна. Не е задължително да стои в болница. Аз тогава бях в болница, но на мен ми уточняваха диагнозата и лежах 10 дни, но заради самата биопсия едва ли ще я настанят в болница. На мен ми я правиха без упойка. Не е приятно, но не е и много болезнено. Търпи се. Чувства се боцването на иглата, и лека - търпима болка през времето на манипулацията, която нетрае повече от 2-3 минути. Спомням си, че не се разплаках а само ми се насълзиха очите. Wink а все пак бях на 16 години.

За това кога излизат резултатите незнам, а и това беше преди 11години та и сигурно не е актуална информация!

Успех на майка ти и да не се притеснява! След като родих два пъти нормално всяка друга болка ми се струва ........ напълно поносима! Crazy

# 3
  • Мнения: 504
Благодаря, момичета.
Ще й предам дума по дума, защото се прави на герой, но зная, че й се свива сърчицето.
Бъдете здрави! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт