Syveti za krasota

  • 1 053
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Imam edna dosta polezna kniga za krasotata,pylna s mnogo domashni maski za vsqkakyv tip kosa,koja,kak da premahnem petnata po liceto,kak da zasilim rasteja na kosyma i mnogo drugi.Ima i tochkovi masaji za otslabvane,abe mn e hubava....tyi che ako imate vyprosi pitaite,ako mi ostane vreme shte snimam knigata,za da vi q dam.

I taka mojete da me pitate za nai razlichni maski,losioni za kosa i koja,za tynkostite v grima,za noktite   abe kakvoto pojelaete pitaite. Joy

p.pako ne vi haresva temata mojete da q istriete Crazy

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много си мила!  Hug Благодаря!

# 2
  • Мнения: 521
az shte se radvam da pomogna...........tyi che pitaite  love001

# 3
  • Мнения: 3 098
sladinka,а как се казва книгата,кой е автора й,изобЩо можем ли да я купим или е старо издание?

# 4
  • Мнения: 521
ami mila staro izdanie e,az zatova vi predlagam da pitate za vyprosi i az da vi otgovarqm

# 5
  • Мнения: 3 248
Ми, аз да се възползвам тогава... hahaha

Имам нормална към суха кожа, зимата естествено клони към суха. От време на време ми излиза по някоя друга по-упорита гнойна пъпчица Close...но не са ми това проблемите Naughty, по-скоро само за ориентир казвам тези неща. Blush Та, проблемът ми е, че искам да ми се избистри тена на лицето или не знам точно как да го кажа...имам бяла кожа и доста видими червени петънца, порички...ей такива гадости! Tired Има ли маска или процедура, с която да изравня тена или тази кожа ми е даденост и трябва да си живея с нея цял живот? Cry Cry Cry
И само да кажа, че не страдам от липса на посещения в козметичния салон или пък от грижи за кожата...напротив! Flutter Flutter Flutter Всяка вечер старателно си свалям грима, 100 процедури си правя, ползвам качествена козметика. Rolling Eyes


Предварително благодаря! Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 521
Ми, аз да се възползвам тогава... hahaha

Имам нормална към суха кожа, зимата естествено клони към суха. От време на време ми излиза по някоя друга по-упорита гнойна пъпчица Close...но не са ми това проблемите Naughty, по-скоро само за ориентир казвам тези неща. Blush Та, проблемът ми е, че искам да ми се избистри тена на лицето или не знам точно как да го кажа...имам бяла кожа и доста видими червени петънца, порички...ей такива гадости! Tired Има ли маска или процедура, с която да изравня тена или тази кожа ми е даденост и трябва да си живея с нея цял живот? Cry Cry Cry
И само да кажа, че не страдам от липса на посещения в козметичния салон или пък от грижи за кожата...напротив! Flutter Flutter Flutter Всяка вечер старателно си свалям грима, 100 процедури си правя, ползвам качествена козметика. Rolling Eyes


Предварително благодаря! Hug  bouquet

za chervenite petynca:smesi 100g med,25g spirt i 25 ml voda.Ostani s maskata 15 minuti sled tova izmii s topla voda i si sloji nqkakyv krem

za izbistrqne na liceto:nakisni kitka magdanoz v 250 ml lavandulov spirt za 12-14 dni,precedi i maji vsqka vecher.tova e mn hubav losion

za drugo v momenta ne se seshtam,shte potyrsq i ako ima neshto podhodqshto shte ti pisha

# 7
  • Мнения: 3 248
Ми, аз да се възползвам тогава... hahaha

Имам нормална към суха кожа, зимата естествено клони към суха. От време на време ми излиза по някоя друга по-упорита гнойна пъпчица Close...но не са ми това проблемите Naughty, по-скоро само за ориентир казвам тези неща. Blush Та, проблемът ми е, че искам да ми се избистри тена на лицето или не знам точно как да го кажа...имам бяла кожа и доста видими червени петънца, порички...ей такива гадости! Tired Има ли маска или процедура, с която да изравня тена или тази кожа ми е даденост и трябва да си живея с нея цял живот? Cry Cry Cry
И само да кажа, че не страдам от липса на посещения в козметичния салон или пък от грижи за кожата...напротив! Flutter Flutter Flutter Всяка вечер старателно си свалям грима, 100 процедури си правя, ползвам качествена козметика. Rolling Eyes


Предварително благодаря! Hug  bouquet

za chervenite petynca:smesi 100g med,25g spirt i 25 ml voda.Ostani s maskata 15 minuti sled tova izmii s topla voda i si sloji nqkakyv krem

za izbistrqne na liceto:nakisni kitka magdanoz v 250 ml lavandulov spirt za 12-14 dni,precedi i maji vsqka vecher.tova e mn hubav losion

za drugo v momenta ne se seshtam,shte potyrsq i ako ima neshto podhodqshto shte ti pisha


Thanks! Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 3 248
Само да питам, дали правилно си ме разбрала...въпросните червени петънца, не са някакви повърхностни лишеи или и аз не знам какво! Те са си подкожни, самата кожа ми е такава! Всичко се прикрива перфектно с леко покривен ФДТ. Но ми се иска и само с крем, кожата ми е да е с изравнен тен! Praynig
И тези неприятни неща са в зоната на брадичката и бузите-от скулите надолу. Мислех да ходя на дерматолог, но личната ми лекарка каза, че съм луда. hahaha И ме отказа... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 317
Сладинка,можеш ли да ми кажеш някоя маска за лице с мая за хляб.
Чувала съм че маята действала добре на кожата.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт