Пожелавам Ви весело посрещане на НГ

  • 1 759
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета, весело посрещане на новата година. Аз известно време ще поизчезна май, щото ми вземат компютъра.  #Cussing out Но надявам се да не мине много време и да се сдобия с нов. Дотогава ви пожелавам приятно изкарване на празника и нека новата година ви донесе много много здраве, щастие за вас и семействата ви и късмет.
Страхотни сте всички!  Hug

# 1
  • Мнения: 5 317
Весело посрещане на новата година и на теб Касиопея.
И по-бързо се връщай във форума.

# 2
EЙ, КАСИ, много кофти бе човек!!! Дано Новата години ти донесе само положителни емоции!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
И на теб, Каси! Весели празници, дано новата година да е хубава и късметска! Да се роди бебо, много да те разва, да не е ревлив, капризен и колико-киселив!
А ти, Каси, да намериш най-верния и добър път за теб и да бъдеш много щастлива и усмихната мама и обичана жена!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
На всички мами весели празници и умната с  Wine Glass  smokeuu и после  Drunk

# 4
  • София
  • Мнения: 2 846
 Hug Весело посрещане и от мен!

# 5
  • Мнения: 3 634
Каси, имаш ли телефона на някоя от мамите ако родиш да ни се извести и на нас останалите? Много жалко, че оставаш без комп (що така? мъжо ти ли го взима? (не му го давай)).

На теб и на всички останали Весело и изпълнено със смях посрещане на новата 2006 година. Нека тя донесе на всички ни само положителни емоции... и още нещо (или някой) Wink

# 6
  • Мнения: 1 023
и на теб, каси.
стискай особено силно около 3-4 януяр.
после ве4е като дойде.
па ако не устискаш - такси, бърза помощ, телефонирай и веднага звънкай на надето (ако не се лъжа имате координати) да казва на си4ки... то големо чакане - сички изтръпнахме вече.
после сеси е на ред!
лол.

милк - тая година сичко и за сички ше пие на нова година*

* по една глътчица, бе, ей!

аде много целувки от мен.

# 7
  • Мнения: 137
ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ НА НОВАТА 2006 И ОТ МЕН       

# 8
  • Мнения: 312
весело и от мен!!!   newsm24

# 9
  • Мнения: 3 394
Каси, през новата години ти пожелавам 2 неща:

-здраво и спокойно бебче
-нов компютър

 txtloves

# 10
Много здраве и щастие ви желая на всички през Новата година! Прекрасни и здрави дечица! ... и послушни разбира се! И любов, и пари, и късмет, и прекрасни емоции с прекрасни хора!
Каси, леко раждане и прелестно бебче!!!
Успех!!!  superuu

# 11
  • Мнения: 2 006
Весело посрещане и от мен  bigdance2
Желая на всички ви много здраве и късмет през Новата Година  bouquet

# 12
  • Мнения: X
Да, щеше да вземе компа този, акъла ми изкара. Сега пък се завръща.. мани. Поне си имам комп, усещането да си останеш вкъщи без нет в очакване на раждане беше отврат....  newsm61 Но сега ще мога да ви честитя още утре...  newsm53

# 13
  • Мнения: 934
Хей Каси, как си?? Как изкара новата година. Пиши да не се шашакаме, че си тръгнала към родилното вече. Варна ли се онзи твоя хубосник?

# 14
  • Мнения: X
Не съм родила...  Embarassed
Ма съм на границата май.. Де да знам.. Имам си режещи болчици ниско долу, ама все едно във влагалището толкова ниско..
Май са щото бебко натиска, обикновено като съм в право положение.
Хубостника "уж" се върна, ама много гадости приказва, железни нерви ще ми трябват за него. Незнам...  newsm78
Ще търпя докато мога и ще гледам да не се ядосвам, поне да изкарам известно време от майчинството, пък после като тръгна на работа.. ако не върви... де да знам. 1: искал да се разведем, ма да не си делим имотите /какво, страх го е че ще го изгоня ли  #Crazy ако ми остави жилището/.. да сме разведени ма да живеем заедно.. ми добре, мир да има  Peace 2. много съм била дебела, не можело така, да съм отслабвала бързо... това ще го оставя без коментар  #Cussing out #Cussing out #Cussing out 3. снощи неква му звъня в 10 вечерта... кога щели да се виждат..  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Постоянно се обаждат разни от новата му "среда"   newsm78. Де да знам, страшно много се е променил... не че е на зле, ама все едно друг съм хванала... поне е интересно де...  rotfImbo
Бе няма да е лесно, поне проявява желание, ако е постоянен и прояви грижа към детето после, може пък да се стабилизираме. Макар че не съм сигурна дали след толкова време има оправия. Била съм любовта на живота му дъра бъра.. Скапана работа ви казвам, незнам дали счупеното се оправя, бе ще пробвам, ама си се чувствам сама и това си е...
Хич да не говорим как нощеска мога да го излюпя малкия... а мъжа ми ми приказва да сме се развеждали и как искал си свободата, да можел да си излиза... пфу...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт