Пак направих удар

  • 1 674
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Бикини Палмърс - 5 долара, сутиени - 10 долара. Случката се развива в Променадите на Сейнт Брюно в наше село, Лонгьой. Купих си по 2 броя - да не съм капо.
Кинг Конг e страхотен филм - много въздействащ. Според мен си струва да се види.

Последна редакция: пт, 30 дек 2005, 00:39 от mama kenga

# 1
  • Мнения: 5 790
Аз пък така се зарадвах, че най-после си открила жената на Христо, която е под прикрите във форума.
 smile3530
А то - бикини... и въздействащ филм....

# 2
  • Мнения: 7 837
Кинг Конг e страхотен филм - много въздействащ. Според мен си струва да се види.
Досега само лоши отзиви чух за него.
Така или иначе ще си го купя като излезе сляд някой и друг месец на DVD. 

Скоро по ТВ гледах старата версия с Джесика Ланг.

# 3
  • Мнения: 3 146
На кино трябва да се гледа - в къщи едва ли ще има същото въздействие.

# 4
  • Мнения: 7 430
Чудно, на мен си ми хареса филмчето Wink даже и в къщи

# 5
  • Мнения: 3 146
Какво му е чудното - на едни им харесва на кино, на други в къщи. На мен ми харесва на кино.

# 6
  • Мнения: 1 393
И аз не чувам засега много добри отзиви за КК, но то си е субективно, може би е хубав филмът все пак, кой знае..?

А за бельото- честито и да си го носиш със здраве!

Аз как ги обичам само тези намаления на бельо също... Simple Smile
Макар че тези ваши канадски магазини нещо не съм в течение с тях (за жалост).
НО тук след по-малко от една седмица започва на Victoria Secret Semi-annual sale, така че аз отсега се точа.  Laughing Crazy

# 7
  • Мнения: 7 837
И аз, и аз  Flutter

# 8
  • Мнения: 7 430
Какво му е чудното - на едни им харесва на кино, на други в къщи. На мен ми харесва на кино.

Чудното ми беше това, което каза Кейси, че е чувала само негативни мнения за филма  Laughing
На мен повечето хора ми казаха, че е забавен  Wink

# 9
  • Мнения: 1 116
Да, баща и дъщеря гледаха филма по-миналата седмица и много им хареса, дори мислят пак да ходят, но тоя път ако не намерим на кой да оставим малката, таткото ще я гледа пък аз ще ида с Диана. Тук много често въртят по ТВ-то стария филм, дори снощи го даваха пак, ама не можело да се сравнява с новия. Аз си мисля че ефекта и въздействието от тоя тип филми може да се усети най-вече на кино.

# 10
  • Мнения: 964
За Виктория Сикрет и аз се точа,нищо че в книгата ми за бременност с близнаци пише: "Оставете Виктория да разказва тайните си на някой друг и си купете бельо от магазин за бременни"  Mr. Green Аз ще си купя нещо докато има далавера,тъкмо после ще ми е за стимул да свалям килограми като родя  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 017
Мамо Кенга, искам и аз де...(палмърс по 5 и 10, може и в евро...)
а за Кинг Конг много се 4удих на Ейдриан Броуди (нали така се казва6е "пианистът"  Embarassed Embarassed   newsm78) как след онзи филм 6те влезе в такава продукция, ама май наистина си е заслужавало,а... newsm78

6те го гледам  Hug

# 12
  • Мнения: 1 645
Браво newsm10Честито !!!
Нов комплект  хубаво белъо винаги е супер...а когато е и на супер цена още по добре.Ех,и аз много ги обичам намаленията.Тогава са най добрите попадения.И аз ще излезна на пазар след празниците.Дано е останало нещичко Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Лелеее, как се пременяш за новата година!! Искам и аз така, но първо да сваля 10 кила, че на нищо не приличам Sad
Едни приятелки са ходили на разпродажба на NEXT (средно статистическият англичанин много тачи тази марка). Станали са в 4 сутринта за да се наредят в 5 пред вратите за разпродажбата  #Crazy Наистина супер неща са купили, както за себе си така и за дечурлигата и то на едни народни, дори и за българския стандарт, цени!
А филмът съм почти сигурна, ще хареса на синчето ми Wink Щом на него му допада тогава и аз го одобрявам Wink Например Хари Потър според мен много скучен стана, но малкият изпада в див възторг от всяка нова серия. Редовно ходим да го гледаме, даже иска и повторения да правим  Rolling Eyes Днес гледах по ТВто актьора, дето играе в него. То пораснало момчето  newsm78 истински тиин си е. Докога ще се снима в този филм...

# 14
  • Мнения: 3 423
Аз пък си купих 2 кила банани, и 4 кила портокали!!!!
Освен това бяха пуснали и мариновани чушки, та и тях отразих.
Много са вкусни с чесънче и магданозез.

Храни душа, да те слуша.

Общи условия

Активация на акаунт