Измъчват ме съмнения...

  • 2 952
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 941
Момичета...,

Да ви призная, след като загубих Поли не можех да се примиря. Обяснението случват се такива неща, че сме изтеглили късата клечкане стигаше...

И... ходих при няколко гледачки. Знам, че е глупаво Embarassed, че има много шарлатанки и всяка от тях си плещеше нейните глупости, но едно нещо, което казаха малко ме уплаши, въпреки че не им вярвам абсолютно за всичко. Това е, че ни е направена магия.Tired

След това мина време и дълго не мислих за това..., но наскоро си говоря с една приятелка и тя сподели, че и за нея това е или магия или изпитание, но не случайно. В смисъл, че някой го е пратил точно на нас. Но защоооо?

Вие вярвате ли на такива неща?

Прегръщам ви  bouquet  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Мила, едва ли някога ще се примириш, едва ли някога ще спре да ти липсва. Няма по-тежко нещо в живота на един човек от това и в този смисъл сигурно е някакво изпитание. И аз бих те посъветвала дасне ходиш по гледачки, момичетата  по долу са написали защо и  споделям мнението им.

Последна редакция: пт, 30 дек 2005, 11:29 от hey_ya

# 2
  • Мнения: 3 091
Ангела, лично аз никога не съм мислела, че ми е направена магия...
приемам го като житейско изпитание и се опитвам да продължа напред...
с гледачките има един проблем... понеже действат на енергийно равнище, могат вместо да помогнат, да ти навредят...
иди примерно на астролог, ако искаш да разбереш какво те очаква...
аз съм против екстрасенсите по принцип...
успех!

# 3
  • Мнения: 46 437
Гледачките използват мъката на човек, за да изкарат пари! Естествено, че ще ти каже, че има магия, нали за да я "развали" ще ти иска още пари.
Бъди силна!

# 4
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Подкрепям абсолютно мнението на Писана.
Много хора са превърнали в свой бизнес това да изтегят дивиденти от
мъката на хората.
Това с магията им е редовния номер.
А и ако въобще има такива неща, коя гад би пожелала да ви се случи това зло????

# 5
  • Мнения: 37
Angela,приеми и моя най-приятелски съвет-не тръгвай по наклонената плоскост на такива обяснения за магии и т.н.,защото ПОВЯРВАЙ МИ-спиране няма или е много трудно.Мои познати имат болно детенце и когато откриха болестта му,започнаха да посещават какви ли не хора с паранормални способностти.Повярвай,наговориха им такива неща,че и двамата бяха на ръба на оцеляването.Същата тази моя позната,след като тази година ми се случиха проблемите със сърцето ми и мъртвото раждане изрази мнение,че"това не може да бъде нищо друго,освен направена на семейството ти магия".Не й повярвах и не съжалявам-това не е магия,според мен това е съдба!Нека да не ти прозвучи хладно,но в крайна сметка всеки си носи кръстта-едни погребват децата си,други гледат болни деца,трети самите те са болни и т.н.Така,че пак ти казвам с най-искрени чувства-има хора,които трупат капитал от мъката на други.Интересно тях кой и кога ли ги съди.

# 6
  • Мнения: 7 107
Анжела, не се поддавай. Това с магиите е наклон, по който бързо се пускаш и бавно, но безвъзвратно води до погубване на идентичността.
Има хора, които практикуват разбъркване на чужди енергийни полета, но тях господ да ги благославя за делата им.
По принцип винаги има и нещо, почиващо на естествения подбор и натрупаните от хората знания. 

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
За съжаление всички тези гледачки и екстрасенси се възползват само от нещастието ти и състоянието, в което си за да спечелят парички.
Не ги слушай, не ги посещавай, няма да намериш утеха, ще те объркат повече и повече.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Не го прави, не им вярвай...Освен да ти насадят чувство за вина, друго няма да направят. А ти най-малкото имаш нужда от това.

# 9
  • Мнения: 218
Angela,приеми и моя най-приятелски съвет-не тръгвай по наклонената плоскост на такива обяснения за магии и т.н.,защото ПОВЯРВАЙ МИ-спиране няма или е много трудно
Напълно съм съгласна. Анджела не се поддавай на такива черни мисли. Както казват момичетата тръгнеш ли по този път няма излизане. Не във врачките са отговорите. Такива просто няма! Опитай се да приемеш, че така е трябвало да стане. Знам, че е много трудно. Мен лично ме успокоява мисълта, че когато дойде моето време ще съм моето ангелче. СИЛИ! Praynig

# 10
  • Мнения: 3 248
Angela,приеми и моя най-приятелски съвет-не тръгвай по наклонената плоскост на такива обяснения за магии и т.н.,защото ПОВЯРВАЙ МИ-спиране няма или е много трудно
Напълно съм съгласна. Анджела не се поддавай на такива черни мисли. Както казват момичетата тръгнеш ли по този път няма излизане. Не във врачките са отговорите. Такива просто няма! Опитай се да приемеш, че така е трябвало да стане. Знам, че е много трудно. Мен лично ме успокоява мисълта, че когато дойде моето време ще съм моето ангелче. СИЛИ! Praynig


Анджела, не се поддавай! Бъди силна! Hug

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Анжела, имам познат, който прави пари от "екстрасенските" си способности като лъже хора податливи и наивни...
В един филм, където бащата на млад евреин умираше, евреина пита:
- Рави, дали нашите дела влияят върху близките ни?
Равина:
- Защо питаш?
- Защото баща ми е болин....
РАвина отговори:
- Синко, когато близките ти са щастливи и здрави, ти питаш ли се дали това е заради теб?

Та, Анжела, ти когато беше щаслива питаше ли се дали това е заради магия? А беше ли? Защо да мислим, че доброто е ей така,  а лошото - заради някого....
Да всяко нещо си има причина, но тя не е толкова елементарна, като магията - това е в което повечето религии вярват - вярата, че ни се праща изпитание, което ще ни извиси, ще разкрие най-добрите ни черти, ще ни направи по-силни, смели, добри... Това е начин като Исус - да докажем своято любов, вярата си и да  дадем надежда на другите, че лошото може и да ни натисне, но никога не ще ни победи! Това е начин да се извисим над своите недостатъци....

Мила, имаш още едно прекрасно дете - заради него бъди силна... Не се поддавай на мъката, бъди опора за сина си - сигурна съм, че и той страда... Не ходи по шарлатанки, щото ако и да не могат да направят добро - зло могат! Около тях винаги има много лоши сили - щото да си продаваш знанията /ако имаш такиа/ е грехота! Дори навремето не са продавали такива знания... Затова - бягай далече, преди наистина да те сполети някоя беда заради такива лоши хора! ЗАщото аз не знам дали могат да предсказват, но те да направят лоша магия - вярвам че могат!
Имаш най-важната магия за една майка загубила своето ангелче - друго сладко ангелче, което да я продкрепя и да озарява почернените й дни! Както и увереността, че ако сега издържиш това изпитание достойно - ще видиш малкото създание, което си е отишно, някой ден!
Бъди смела и силна! ДАно намериш утехата, която ти е нужна - нормално е да скърбиш за малката, но също така е нормално да продължиш своя живот! Особено заради нея, която би желала да вижда света през твоите очи - сега имаш задача да живееш и заради нея! НАправи го, за да бъде горда малката с теб!

# 12
  • Мнения: 218
catnadeen много силни думи. newsm10 Аз не можах да ги намеря.
 Анджела послушай я. Praynig Повярвай ми попадала съм в тази пропаст.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 941
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! ОБИЧАМ ВИ!  bouquet  bouquet  bouquet

Cathadeen, боже колко си права...! Досега наистина не бях мислила върху това...
Та, Анжела, ти когато беше щаслива питаше ли се дали това е заради магия?

В интерес на истината, аз бях приключила с тези неща, докато една приятелка изрази съмнение, че ни е правено нещо.
Сега, благодарение на вас се стягам и няма да давам ухо на такива думи, били то и от приятели.  love001

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Явно хората преживели голяма мъка са и голяма благодат за всевъзможни шарлатани.
На мен постоянно ми дават телефони на разни вълшебници, но отидох на две места при "изпитани" хора и тия неща вече си ги пускам през ушите.

Магиите са в главите ни и по филмите...така поне си мисля аз...

Общи условия

Активация на акаунт